21

halilovic juz powinien za roberto byc w pierwszej ekipie , no moze niech ten sezon w B jeszcze pogra , ale nie ma sensu z roberto kontraktu przedluzac ;/

0

ta transmisja barcy b cos nie dziala; /

0

szkoda ze adama nie gra ;/

0

Busquets jest za malo dynamiczny na posycje śp , za slaby w ofensywie

0

chcialbym zobaczyc douglasa , gdy wynik juz bedzie korzystny :P szkoda ze nie gra rafinha , wole go w pomocy od roberto

0

mam nadzieje że ugryzie jakąś brameczke :P

0

przejedziemy po nich jak po levante ;p

0

obie ze stałego fragmentu , deulofeu ma bardzo dobre wrzuty :P

5

alexis to marnował się u nas...

0

Xavi po raz kolejny udowania ,że juz nic nie jest w stanie wniesc w ofensywie ,zero kreatywnosci , tylko podania do alvesa... niestety temu panu juz bym podziękowal , chyba ze chodzi o utrzymanie wyniku w koncówce...

0

sevilla tez bedzie grozna :P

0

ja bym go porównał do Hulka :p

2

Znowu Alves... jak mam go oglądać kolejny sezon to już mnie skręca.... te wrzutki...

0

hahah to bylo najlepsze ;d

4

szkoda ze nie ma Lucasa Moury :/

0

dopisek "-pomyślał" mnie rozwalił :D haha

0

Chcialbym taki sklad na nowy sezon :) http://www.futhead.com/14/squads/15795961/

3

kompromitaacja lecha...

2

niektórzy chyba nie wyłapali ironii...

1

Bo widzial ze jest 1:0 a cały zespół klepie sobie jakby wygrywali 3:0, chcial wziac sprawy w swoje ręce i prawie mu sie udalo. Potrzebny nam jest taki samolub w druzynie.

3

Rakitic zrownowazony , wprowadza spokoj. Iniesta zdecydowanie nie swój poziom. Rafinha troszke roztrzepany , glupie straty , ale ma przeblyski geniuszu , wierze w niego. Munir musi jeszcze w segunda pograc , bo jednak nie może tak od razu wskoczyc do seniorskiej pilki , jeszcze nie ten poziom. Montoya kilka strat ale ogólnie raczej na plus. Pedro niewidoczny. Licze na Halilovica i Adame. Myśle że Alen jest już sporo lepszy od Roberto i nie ma co się na siłe upierać że to talent i ze jeszcze odpali ,bo to nie jest ten kaliber. A Halilovic powinien czesto dostawac szanse w pierwszej ekipie(o ile generał mu miejsca nie zablokuje ;/) bo ma papiery na gre :)

0

adama za bardzo samolubnie , za bardzo chce sie pokazac. widac ze jest zaje....

0

1:0 dla nice , karny(pique faul)

1

mam nadzieje , ze zobacze rakiticia , deulofeu :P licze na dobry występ rafinhi , chociaz wolalbym zeby zagral w linii pomocy

0

nie ma zadnego kanału w polskich tv ;/ miejmy nadzieje ze w necie jakas dobra transmisja bedzie

1

jest jeszcze Pedro :)

3

Xavi BYŁ takim piłkarzem.

1

Ja się ciesze ,ze Xavi moze odejsc. Oczywiscie jest bardzo zasluzonym zawodnikiem , ale i na takich przychodzi czas. Niektórzy tu piszą ze po jego odejsciu w pomocy zmiennikami będą tylko Roberto i Rafinha (pomijam defensywnych pomocników) i że oni są za słabi. Ale kiedy oni mają wejsc na najwyzszy poziom jak nie dostaną szansy. O ile Roberto do konca mnie nie przekonuje to uwazam ze to jest wlasnie czas aby Rafinha odpalił i dostawal duzo szans. Gdyby Xavi zostal , zawsze by trenera kusiło że w razie kontuzji czy przemeczenia Iniesty czy Rakiticia wpuscic doswiadczonego Xaviego. A teraz pierwszym wyborem jest Rafinha , Roberto , ale też stwarza się okazja aby Halilovic sie ogrywal czasami w pierwszej druzynie. Pojawiają się też inne ciekawe warianty ustawienia druzyny np. Messi cofnięty bliżej linii pomocy i atak Neymar-Suarez-Deulofeu. Myślę że jesli Xavi odejdzie wyjdzie nam to tylko i wyłącznie na dobre , z całym szacunkiem dla jego zasług i jego osoby.

0

Chciałbym Zunige zamiast ALVESA :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?