0

Rafinha gra na pozycji messiego , nie jest tutaj typowym skrzydłowym. zgadzacie sie czy to tylko moja opinia ?

1

to nie było na linii bramkowej , piłka nawet nie leciała w światło bramki. Ale to fakt ze za tamtą interwencję należy mu się pochwała :P

0

tez tak myslalem , ale juz strzelili :D

0

z taką pomocą to by za długo nie pograli :)

0

czy nawet suarez? mi sie wydaje ze suarez jest nr.1 jezeli chodzi o dziewiątki , no może razem z Ibrą. Ale nad tym czy Costa jest lepszy od Lewego bym polemizował. Nasza polska mentalnosc kaze nam wątpić w rodaka , ale on na serio jest swietnym piłkarzem.

1

Przecież Brazylia gra z Austrią a nie z Niemcami(z którymi zagrają Hiszpanie)

1

Wie ktoś co się dzieje z Godswillem ? Bardzo podobała mi się jego gra w zeszłym sezonie kiedy Barca wygrała Youth League. A teraz nic o nim nie wiem , gdyż nie ma go w Barcy B ani Juvenilu.

0

wallcot :P (15znaków)

0

gra w barcy B. Lucho odsunął go od pierwszego zespołu

0

ale też Messi miał setke na 2:0.Gdyby strzelił moze wszystko by się inaczej potoczyło

0

zalosny to ty jestes jak nie umiesz przyznac wyzszosci realu :P

0

masz jakis link?

0

Chciałbym w następnym sezonie w barcelonie zobaczyć ustawienie 3-4-3. Bartra,Mathieu,Alba-Messi, Rakitic,Mascherano,Iniesta- Neymar,Suarez,Deulofeu

0

a adama czaruje w segunda

0

tez sie zastanawiam. zawsze jak wchodzi to sie wyróżnia , ale cos trener nie ma do niego przekonania ;/

0

TEGO SIE NIE DA OGLĄDAĆ !

0

niestety nie mogłem oglądac meczu. JAK GRAŁ SUAREZ ?

0

kursy na rywali barcy będą raczej w granicach 10lub wiecej a nie 2

1

W tym sezonie nie osiągniemy nic wielkiego bo nie mamy ławki !!!

5

Adama troche za bardzo chce :) ale i tak zrobil przez 5 minut wiecej szumu niz złoty wąsik przez calą polowe

0

no Adam niezły jest :D

0

znowu adama.... ależ on ma drybling

1

Ale ten Adama to jest dzik...

0

ja bym dał modricowi albo di marii....

0

podaj jakis dzialający link do Belgii , bo nic dobrego nie moge znalezc :P

0

rafinha juz bedzie zdrowy ?

0

ezquerro to byl chyba najgorszy napastnik w historii :D

2

wie ktos moze czemu nie ma Adamy w kadrze meczowej Barcy B ?

0

Gumbau troche drewniany ale dobry w odbiorze , Busiego przypomina

0

jak adama wejdzie to sie troche pobawi z tymi azjatami :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?