3

Chciałbym żeby odszedł.

0

w tym momencie? no raczej nie :P

0

Adama to taki Hulk ;p

3

Jakie ku*** 25mln. zarząd Barcelony jest smieszny... juz mam dosyc tego klubu ... tzn ludzi którzy tam 'zarządzają'

32

wyje*** pedro , songa , alvesa i tych bojanów i cuenków.... ale czemu alexis...

1

alexis i fabregas 100 !!! alves kolejne 15

0

Jeżeli za niego miałby przyjsc Pogba lub Vidal , jestem naa taak

0

ja tam bym chciał żeby odszedł

1

Ter Stegen wlasnie bedzie rzucony na głęboką wode ! I tak ma byc :P

17

Nie wiem czy każdy czytał konferencje prasową Lucho. Mówił on tam ze oprocz klasycznej formacji Barcy , będą trenowali ustawienie 3-4-3 jak i 3-5-2
Może do tych wariantów taktycznych cuadrado pasuje idealnie. Uwierzcie troche w nowego trenera i jego wizje. Bo ja np. już mam dosyc tych nudnych jak flaki z olejem meczów barcy. I własnie nowa taktyka , nowe rozwiązania wprowadzą jakies zmiany. Może nie od razu bedzie to chodzilo jak w zegarku. Ale ja mam juz dosyc tego smiesznego klepania w szerz boiska z którego nic nie wynika. Ja jestem jak najbardziej na TAK jezeli chodzi o transfer Cuadrado. !!!

1

sterling wydaje sie byc lepszy ;p

0

Jeżli za te pieniądze(nawet z dopłatą) mieliby kupić Paula Pogbe , to oddalbym Cesca z pocałowaniem rączki :)

0

czemu nie chcesz nikogo spoza la masii ?

0

yaya to już nie jest dm :P

0

za zasługi to w Barcelonie sie gra tylko ;P

0

jestem na tak. mam watpliwosci co do alexisa , ale jak ma wrocic deulo to sie zgadzam :P

0

messi to już nie jest skrzydłowy. już nie biega tyle co kiedyś , nie biega już też tak szybko. nie sprawdził by się na skrzydle teraz , a szkoda ;/

0

i kto by grał z prawej ?

0

to jest najlepszy lewoskrzydłowy(po Ronaldo) na świecie obecnie.

0

oglądałem ostatnio 30minut , grali gorzej niż pierwsza ekipa ;/ klepanie bez sensu

0

Cuadrado robi różnice.

0

poza tym styl pepa już nie jest skuteczny na najwyższym poziomie rozgrywkowym i trzeba się z tym pogodzić. Tiki taka była nie do zatrzymania ale do czasu. W barcelonie niestety to do nich nie dociera i będą grali kolejny sezon ten nudny futbol ;/

0

mamy alexisa która ma w tym momencie 17 a martino i tak dawał mu zbyt mało szans. W następnym sezonie neymar ze 20 dołoży na pewno

1

Jak dla mnie Montoya na tą chwilę jest lepszy od Alvesa i powinien grac w 1 skladzie

0

ja bym najbardziej chciał KLOPPA, wydaje mi sie ze bylby najmniej podatny na wplywy i nikt by nie gral za zasługi. dawalby szanse młodym i miałby jaja żeby reagować na to co sie dzieje na boisku.

1

jak ktoś da 150mln to sprzedać messiego. Zacznie się nowa era w Barcy , kilku zawodników powinno odejsc , kilku przyjsc. Może od razu nie będzie sukcesów ale stopniowo tworzałaby się druzyna ze swieża krwią i pragnieniem sukcesów.

0

Ja bym sprzedal gwiazde ignoranta messiego. Jakies araby dadzą za niego 150mln, za to kupimmy kilki zaje... Ktorym sie chce grac i damy szanse mlodym... Oczywiscir do odstrzalu tez alves, xavi, song tello u te inne smieci

0

+godswill , kaptoum

0

Ja już się pogodzilem ze ligi nie wygramy. Ale z drugiej strony moze to i dobrze , może coś sie zmieni w tym klubie po porazce ;/

0

wszystko fajnie , tylko że Neymar na prawej stronie to jest bezsens. Widać że sie tam zle czuje , to tak jakby pique na atak wpuscic albo messiego na stopera. wg. mnie lepiej byłoby gdyby było ustawienie 1-4-3-1-2 z Iniestą na typowej "10" a neymar i messi w ataku. messi przy prawej ney na lewej. Albo Inieste do pomocy a za cesca pedro albo alexisa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?