Według mnie to będzie dobry zakup, ponieważ brakuję nam obrońców, którzy byliby wstanie zatrzymac w LM graczy ligi angielskiej. Caceres najprawdopodobniej zostanie wypożyczony do Juve, natomiast za niego przyjdzie Poulsen co według mnie też nie jest głupim pomysłem. Dostaniemy go tj. za darmo. Na pewno nie będzie grał w podstawowym składzie, to jest normalne. Chodzi tylko żeby załatac wolne miejsce na MA gdzie jadą Toure i Keita. Tyle mojego ;)
Komentarze
0
A ja piszę prace seminaryjną na podobny temat
"Fc Barcelona dlaczego "Mes qun eun club". Społeczne konteksty.
0
Czy ma ktoś może stronkę ze statystykami z wczorajszego meczu?
0
Valdés, Alves, Busquets, Fontŕs, Adriano, Xavi, Keita, Thiago, Cesc, Alexis y Pedro.
podobno taki skład, ale na 100% pewności nie mam.
0
http://www.canalplus.pl/sport-liga-hiszpa-ska-real-sociedad-fc-barcelona_36325
transmisja bedzie na zywo i tam sa napisane kiedy ewentualne powtorki beda :)
0
Pinto, Gerard Piqué, Thiago, Xavi Hernández, Villa, Keita, Dos Santos, Abidal, Fontŕs, Carmona, Cuenca
podobno
0
A nie przypadkiem 21 bramek panie Raiola ?
0
16 w lidze, 1 CdR, 4 w LM
0
ciarki to mało powiedziane!
0
Fajne zdjęcie Messiego :)
0
Według mnie to będzie dobry zakup, ponieważ brakuję nam obrońców, którzy byliby wstanie zatrzymac w LM graczy ligi angielskiej. Caceres najprawdopodobniej zostanie wypożyczony do Juve, natomiast za niego przyjdzie Poulsen co według mnie też nie jest głupim pomysłem. Dostaniemy go tj. za darmo. Na pewno nie będzie grał w podstawowym składzie, to jest normalne. Chodzi tylko żeby załatac wolne miejsce na MA gdzie jadą Toure i Keita. Tyle mojego ;)