cules-pila
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Piła
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja piszę prace seminaryjną na podobny temat
"Fc Barcelona dlaczego "Mes qun eun club". Społeczne konteksty.
0
Czy ma ktoś może stronkę ze statystykami z wczorajszego meczu?
0
Valdés, Alves, Busquets, Fontŕs, Adriano, Xavi, Keita, Thiago, Cesc, Alexis y Pedro.
podobno taki skład, ale na 100% pewności nie mam.
0
http://www.canalplus.pl/sport-liga-hiszpa-ska-real-sociedad-fc-barcelona_36325
transmisja bedzie na zywo i tam sa napisane kiedy ewentualne powtorki beda :)
0
Pinto, Gerard Piqué, Thiago, Xavi Hernández, Villa, Keita, Dos Santos, Abidal, Fontŕs, Carmona, Cuenca
podobno
0
Będzię może miał ktoś linka do prezentacji?
0
Będzię może miał ktoś linka do prezentacji?
0
Jaki kur*a kryzys? Po prostu Bilbao się broniło bardzo mądrze, nie wiem kto oglądał ten mecz, ale jak dla mnie obrona grała genialnie. No może tylko dlatego że Bilbao liczyło na kontry, ale to nie zmienia faktu dobrej postawy obrony, fakt faktem taki Alves dwoił się i troił, te strzały Iniesty z poza pola karnego, wprowadzenie Messiego, Villi, chodziło o to żeby zdobyc chociaż tą jedną bramkę i jechac konfortowo do Bilbao. Niestety się nie udało, pamiętajmy że jest jeszcze rewanż, a komentarz tego antybarcelona jest żałosny, chyba Bilbao jest bardziej wymagającym przeciwnikiem niż Murcia. I droga redakcjo, mecz raczej nie był nudny, o ile dla was(bądź tylko autora) każdy mecz musi konczyc się manitą. Jak dla mnie dobry mecz i bardzo mądra gra w obronie.
Pozdrowienia z Piły
0
Domo
O co Ci chodzi? "kogoś lepszego" czytaj Fabregasa? Czy Bóg wie kogo. Nie ma to sensu, lepiej że wydali te 3mln (chyba) a niżeli 40 jak nie więcej na Cesca. Pamiętaj, że jak kogoś kupisz, to zawsze ktoś z tego pierwszego składu będzie musiał zejsc.
0
rojadirecta.com
0
No mam nadzieje,że jeśli przełożą to nie na jutro. Przecież we wtorek gramy w LM z Rubinem :/ a potem ciężko będzie to odrobic.
0
http://www.tv3.cat/3alacarta/#/directes/TV3CAT
0
"w środku pola zagrają Xavi, Keita oraz Iniesta. Atak Dumy Katalonii tworzyć będą Iniesta, Villa oraz Pedro. "
Iniesta x2 :P
0
Nie do Evertonu tylko do Newcastle
0
Watpie zeby była transmisja u nas :/ pewnie jakas norweska stacja bedzie transmitowac, bo mecz z Barca nawet w okrojonym skladzie to jednak jest spore wydarzenie sportowe.
Pozdrawiam
0
Watpie zeby była transmisja u nas :/ pewnie jakas norweska stacja bedzie transmitowac, bo mecz z Barca nawet w okrojonym skladzie to jednak jest spore wydarzenie sportowe.
Pozdrawiam
0
Osobiscie bym był za odejściem Keity, on wart jest z 15mln według mnie. Zamian za odjescie Keity zakupic Yoann Gourcuffa z Bordeaux. Klasa na pewno nie taka sama jak u Cesca, ale cena 3x mniejsza, a ten młody chłopak by się szybko rozwinął pod okiem Pepa i otoczeniu nie tyko Xaviego czy Iniesty, ale całej Barcelonie ;)
0
16 w lidze, 1 CdR, 4 w LM
0
A nie przypadkiem 21 bramek panie Raiola ?
0
Co tu gadac??
Brawo! Zawsze wierni to co zrobiliscie rok temu rekompensuje wiele lat!
Visca!
0
mipi 15 liga,5 LM, 3 CdR, 1 Superpuchar Europy i 1 Superpuchar Hiszpani
15+5+3+1+1=25
0
justFCB
Pomysl sobie ze Polska przeznaczyła tylko 50tyś. i to złotych...
0
tzw. zazdrosc ;P
0
Hahahha niektóre komentarze są po prostu świente ;) w takich momentach ujawniają się sezonowcy ^^ I dla was pewnie najlepiej teraz zwolnic Guardiole...
Nic sie nie stało przeciez... to nie są jakieś mistrzostwa odbywające się co 4 lata ... Za rok bedzie znowu szansa ;) To nie sa maszyny. Brawo za walke do konca!
0
Hahahha niektóre komentarze są po prostu świente ;) w takich momentach ujawniają się sezonowcy ^^ I dla was pewnie najlepiej teraz zwolnic Guardiole...
Nic sie nie stało przeciez... to nie są jakieś mistrzostwa odbywające się co 4 lata ... Za rok bedzie znowu szansa ;) To nie sa maszyny. Brawo za walke do konca!
0
Szkoda pierwszej połowy. Druga świetna! Pochwały dla piłkarzy i niestety dla Palopa
0
Rowniez płakałem!
0
Caceres w Juve gra bardzo dobrza, niby każda liga jest inna... na miejscu Pepa dałbym mu jeszcze jedną szanse, bardzo dobrze radzi sobie na tej prawej stronie.
0
Jakby ktoś chciał http://www.rojadirecta.com/
22:00 i tam powinno byc sporo transmisji :)
0
Jak cos na canal+ sport (chyba 2) jest mecz 21:55