cules-pila
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Piła
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ha :D Jaki luzak xD Jeans adidasy i biała koszula :D
0
santiago
Gdyby nie zakupy Realu Zlatan by kosztował koło 40mln. Nie wiem czy pamiętasz ale jeszcze w maju Ribery był wyceniany na 30mln, a teraz jest ponoc wart 80mln. To jest wina olbrzymich pieniędzy wydawanych przez Real. Sam Eto'o nie chciał przedłużyc przecież kontraktu, znaczy chciał, ale zarabiając pewnie tyle co Messi.
0
Ale to jest właśnie rozsądna polityka transferowa. Kupic tanio młodego zawodnika i trenowac go na coraz lepszego, potem sprzedac zapewne za 10krotnie wieksza sume. Jeszcze pewnie taki zawdonik w barwach naszego klubu otrzyma np. Złotą piłkę.
"Barcelona czyni, Real kupuje zdobywców Złotej piłki.
0
Choc przypomina mi się podobny błąd Barcy gdy chyba w 2004 sprzedano go do MU.
0
Ależ oni są śmieszni, najpierw kogoś kupują potem sprzedają i znowu kupują i to pewnie dwa razy drożej. Zobaczymy co z tych transferów wyniknie.
0
da rade, twardy chłop to jest. Jestem ciekawy jego gestu gdy strzeli bramkę Barcelonie w LM jak się spotkają :D
Hail Eto'o!
0
No tylko szkoda ze Eto'o odszedl :( Cos za cos. Jeszcze na tym zdjeciu jest Eto'o :)
0
villa25, jezeli ogladales dzisiejszy mecz to na pewno widziales jak gral. Moim zdaniem w tym meczu pokazal, ze nie daleko odbiega od Xaviego.
No moze mial dobry dzien, ale według mnie dzisiaj Gudjohnsen miał świetny wystep, zero strat, piekne podania z pierwszej piłki i to piekne podanie do Pedro ;)
0
Ja bym go wypozyczyl, u nas za duzo nie gra a w zespoly ze srodka tabeli mojim zdaniem przyjely by go z otwartymi rękami. Tam by się trochę ograł i by wrócił do Barcy ze sporym doświadczeniem.
0
Tak zawodnik jak Gudji sie przydaje w zespole :D
Wywiad boski xD
0
Popieram "ravpelc ". Na pewno bedzie pare tysięcy osób, ale to nie gra tak znaczącej roli według mnie. Nie chce teraz obrazac fanow RM, ale na prezentacje CR9 Santiago Bernabeu bylo cale wypełnione, tyle że na prezentacji piłka niezbyt się go słuchała i oczywiście 45 minut meczu w bodajże Irlandii, gdzie grał jak junior.
; ]
0
Według mnie to będzie dobry zakup, ponieważ brakuję nam obrońców, którzy byliby wstanie zatrzymac w LM graczy ligi angielskiej. Caceres najprawdopodobniej zostanie wypożyczony do Juve, natomiast za niego przyjdzie Poulsen co według mnie też nie jest głupim pomysłem. Dostaniemy go tj. za darmo. Na pewno nie będzie grał w podstawowym składzie, to jest normalne. Chodzi tylko żeby załatac wolne miejsce na MA gdzie jadą Toure i Keita. Tyle mojego ;)