0

Nareszcie!!

0

Więcej niż klub.

0

To napiszcie jeszcze czym jest kontuzja Milito i Zlatana oraz dodajcie coś o AH1N1.

Messi kontuzjowany, nie róbcie z tego wielkiej tragedii... On sam nie tworzy zespołu, nie wiem po co aż taki wielki news. Ostatnio jego forma wzbudza wiele zastrzeżeń i wielu innych na jego miejscu wykorzystało by sytuacje np. w meczu z Athleticiem.

Pozdro

0

Dokładnie ma 3 żółte kartki :P

0

Jasne... takie grosze za Lahma ... a za Mascherano 32 ... smiech na sali

0

Apropo kontuzji ponoc Eric jest kontuzjowany ;/

0

Na 100% odczujemy brak Toure i Keity, ale to nie powód żeby wydawac aż 32mln na Javiera. Ja bym kupił jakiegoś Poulsena czy kogoś na podobnym poziomie, transfery wyniesie pewnie koło 5mln. Jak Barca by go kupiła to co raz częściej Yaya siedział by na ławce, a ostatnio przecież się na to skarżył jego agent.

Osobiście ja nie jestem za tym transferem. Dzieki

0

Jakby co Real remisuje 0:0 jest 70 minuta :)

0

Jakby co Real remisuje 0:0 jest 70 minuta :)

0

Mieszkam w Pile i lokalna gazeta podaje, że FC Barcelona jest wstanie wyłożyc 50mln Euro na Samuela Eto'o oraz 115mln Euro na Cristiano Ronaldo śmiech na sali

0

Trudno się mówi :) Nadal mamy punkt przewagi

0

A ty kogo zgrywasz? O co Ci w ogóle chodzi koles?

0

cp5

Nie wiem czy to będzie poprawnie, ale to znaczy wg. mnie "również pozostawię na Twojej skórze". Coś w ten deseń

0

borys27

Jak przeczytałem Twój komentarz to spadłem z krzesła (autentycznie) i zaczęłem się śmiac (do łez) ;P Domyslam sie, że według Ciebie jest tylko liga? A inne rozgrywki... Zapraszam do terminażu ;)

0

Kazikus

Ty lepiej uwazaj co piszesz, bo zaraz do Ciebie napisze Pan Legia. Mi osobiscie groził, że mnie znajdzie i zrobi coś mojej mamie (oczywiscie słownictwo było na jego poziomie).

A tak btw. mądre słowa ;)

0

legia

Tresc twojej wypowiedzi: "ibra był kiedys dobry ale teraz jest słaby i tyle. "

"chciec Ville przeciwko sobie

to jak iść na akcje policyjna bez kamizlelki kulootprornej jest 2 razy lepszy niż Ibra szybki zwiny i zdania nie zmienie,moglismy dac Eto Valenci i 50 baniek a nie ibre kupili który rusza sie jak slimak i bramki zdobywa po podaniach bo jeszcze sam sobie żadnej nie wypracował. "

CHŁOPIE ZAPRZECZASZ SAM SOBIE!

0

legia74

Zostales oficjalnie wytypowany do teog abys nie komentował :)

Mowisz ze masz 27lat, możliwe, ale wątpie aby człowiek mający 27lat tak mylił się z ortografią. Może jestes 27-letnim analfabetą, który nie ma pojęcia o piłce nożnej. Ibra to był dobry zakup może trochę przepłacony, ale co poradzic. Taka cena była wymuszona transferami Realu. Zwróc uwagę, że Ibra nieźle sobie radzi, to świadczy o jego klasie. Nie lubię dyskusji na temat tego on jest lepszy bo jest szybszy... co to w ogóle za porównania... każdy zawodnik gra inaczej na takim poziomie jakie osiągnęli Ibra i Villa.

0

Fajne zdjęcie Messiego :)

0

No ja osobiscie z korzystam z onet.pl tam bedzie transmisja. Tylko jedynym minusem jest koszt :/

0

Jakby ktoś się pytał to mecz dzisiejszy jest na C+ sport 2 o 19:55 ;)

0

lincoln25

Mam nadzieje że do mnie nie pijesz. Masz oczywiście rację że poprzednik Pepa zasługuję na uznanie, ale jego najlepszą grę można było zobaczyc na euro ;) Btw Siebie możesz nazywac "sezonowcem".

0

vajcz1984

Weź się chłopie ogarnij... On niedługo skończy dopiero 21 lat. Może to nie jest taki młody elitarny talent jak Messi,Aguero,Ronney? Mówi się że piłkarze zazwyczaj mają najwyższą formę w wieku koło 25 lat i wzwyż. Zobacz jak było z naszym Xavim bądź Iniestą. Xavi był objawieniem na Euro a Iniesta jeszcze przed temporadą 08/09 na pewno nie był zaliczany nawet do dziesiątki najlepszych piłkarzy... a teraz prawdopodobnie jest zaliczany w pierwszej piątce jak nie lepiej.

Także dajmy mu trochę czasu ;)

0

!!

0

Gratulacje!

0

w której minucie Messi strzelił ?

0

Racja, racja. Tylko w Interze był na pewno największą gwiazdą, ale za to w Barcelonie i tak nigdy nie będzie numerem "1". Zawsze na "1" będzie Messi, jak Iniesta utrzyma formę z poprzedniego sezonu to będzie nr "2", Zlatan ewentualnie na równi z Xavim zajmie ostatnie miejsce na podium. Według mnie ;)

0

zawisza

własnie również chciałem to napisac. Osobiscie ciesze się ze wzmacniają się rózne sekcje sportowe Barcelony. Ale to jest raczej serwis piłkarski... Dzisiaj pojawił się news z Puyolem to jest chyba bardzo ważne informacja.

0

para luchar contra seńores! Barca en el corazón para siempre!

0

ciarki to mało powiedziane!

0

ostrzeżenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?