cules999
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdy pojawiły się pierwsze informacje o tym, że Barcelona chce się pozbyć fenomenalnego Eto i kupić Ibrahimovicia niemal wszyscy użytkownicy tego serwisu kipieli z radości wyobrażając sobie Szweda w kolorach blau-grana. Nie szczędzili mu pochwał i uwielbienia, a Samuelowi zaczęli zarzucać najgorsze cechy, w tym kłótliwość i pazerność. Jesteśmy po 12 miesiącach od tamtych wydarzeń i tej waszej głupiej i jakże niesprawiedliwej oceny Kameruńczyka. On tymczasem zdobył wszystko po raz 2 z rzędu i pokazał przy tym to, czego Ibra nigdy nie miał i nie ma obecnie: wole walki, ambicje, sportową złość, serce do walki i głód zwyciężania. Te wasze komentarze po zakończonym poprzednim sezonie krytykowałem na łamach tego serwisu i zapewniałem, że się mylicie. Dzisiaj się kompromitujecie, bo rok temu zupełnie co innego pisaliście o Ibrze a dzisiaj obrzucacie go błotem. Myślę że nie jesteście cules tylko zwykłymi kibicami, którzy nie rozumieją co to znaczy być kibicem Barcelony. Nie potrafiliście nawet uszanować Eto, teraz znudził się wam Ibrahimović. I tak naprawdę dzisiaj jesteście w moich oczach skompromitowani i jako kibic Barcelony nigdy bym się do was nie przyznał, bo wy nie wiecie co to jest Barcelona i nie wiecie co oznacza hasło Més que un club.
0
na polsacie mecze lm tylko w środę są. W środę i czwartek na tv4 są retrancsmisje o 23 15 Milan chyba i Chealse z porto
0
Barca grałą od początku meczu bez 5 podstawowych zzawodników i była sład=bszym zespołem, ale po wejściu gwiazd załatwiła sprawę. Ale nie daj Bóg kontuzja Messiego, czy Xaviego i kiepsko z nami. Panowie Barca ma za krótką ławkę.
0
sciachi i challanger ty nie podważajcie tutaj osiągnięć Sammu, bo prawdziwy cules Barcy to taki, który szanuje i będzie zawsze wdzięczny osobie, takiej jak Sammu za ogrom pracy, poświęcenia włożonego do gry, ambicji, zaangażowania, serca, radości, zadziorności. I taki szacunek oraz wdzięczność za zasługi dla ukochanej Barcy zawsze należy się tak wielkim osobistościom. I to właśnie jest wspaniałe we wszystkich cules Barcy, co różni ten klub od wszystkich innych. To właśnie jest ta wyjątkowość o której mówią piłkarze przybywający na Camp Nou. Barca jest wyjątkowa, niepowtarzalna, tak jak jej kibice, a także ich miłość do piłkarzy, którzy uczynili dla Barcy tak wiele jak Sammu. On był częścią tej naszej wielkiej dumy na przestrzeni ostatnich 5 lat. A jeśli ktoś teraz podważa jego osiągnięcia, czy też miłość bo Barcy, to nie może mówić, że jest cule, bo cule nigdy nie są przeciw piłkarzom, którzy zrobili tak wiele dla naszej kochanej Barcy. I proszę nie ustawiać się w jednej linii z cule Barcy, bo to uderza w prawdziwych cule Barcy- więcej niż klubu.
0
po co to wogóle napisałeś, chciałeś jeszcze raz nadszarpnąć osiągnięcia Sammu. Nie masz prawa o nim żle pisać, bo tak wiele zrobił dla Barcy, a że nie jesteś za Barcą to po co piszesz o tym fenomenalnym piłkarzu, prawdziwym cule Barcy i to piszesz o nim żle. Jesteś antycule Barcy
0
Młoda drużyna Barcelony robi wrażenie, a występ Toure mnie powalił na kolana. Ten człowiek się nie męczy i gra fanatastycznie w defensywie, ofensywie i jest wyszkolony znakomicie jeśli chodzi o technikę. Dla mnie to najlepszy piłkarz 2 linii odpowiedzialny z defensywę. Przewyższa o 2 klasy Gago, Mikela, Essiena, Vieire, Mascherano, Alonso. Prownać go można go słynnego Clauda Makelele.
0
Henry1991, reddread mówcie co chcecie, piszczie co chcecie, ale dla mnie Eto to geniusz, artysta i narawdę płkałem kiedy dowiedziałem się, że przeszedł do Interu.
0
Sammu ty nasz Bohaterze, szkoda, że opuszczasz Barcelonę, ale robisz to wielkim stylu.Zegnaj Czarna Perło z Kamerunu, a twoi przeciwnicy, których jest na tej stronie mnóstwo mają gdzieś twoje zaangażowanie, tytuły, które dałes Barcie. Ale dla mnie odchodzi z Barcelony prawdziwy król Camp Nou, niekwestionowany bohater Barcy ostatniego sezonu i jeden z głównych filarów Barcy ostatnich 5 lat. Był z Barcą na dobre i złe, był gdy go chcieli i gdy go nie chcieli, grał zawsze na 100 %, był, jest i Będzie przwdziwym cule Barcy, cule, który Nienawidzi Madrytu, nienawidzi Espanyolu. Gdy Barcelonie nie szło w finałach ligi mistrzów wystarczyło podać mu piłkę, a On wiedział co zrobić, aby miliony cule Barcy zostało wprawionych w stan ekstazy. A dzisiaj ci wszyscy, którzy krytykujecie Samuela, uważacie go za lecącego na kasę, bo tak piszą gazety-brukowce nie macie prawa wypowiadać się o Sammu, jacy z was kibice Barcelony?Jacy z was Cule?Nie uważajcie się za kibiców Barcelony, bo robiąc to obrażacie miliony cule na całym świecie.
Sammu jest najlepszy, dał tyle Barcelonie, że nigdy żaden z nas cule Barcelony i wszyscy razem nie będziemy w stanie mu za to podziękować, bo zrobił tak wiele. Odchodzi król, ale król, który do końca życia będzie dumny nie tylko z tego co osiągnął, ale również z tego, że był piłkarzem Barcelony-więcej iż klubu i, ze był i jest cule
0
panowie to jest kolejny dowód na to że Eto nie chce odchodzić z Barcy. Dla nas to temat do ostrych komentarzy na jego temat, a tak naprawdę on nie chce odejść z Barcelony i ja mu się nie dziwię takiej decyzji o bonusie bo nikt Sammu go nie da, a więc osiągnie on swój cel i zostanie w Barcelonie. I ja się ze szczęścia zaraz popłacze
0
Imonkey,Marco87,obaster nie piszcie, że Eto jest gorszy, czy leci na kasę. Eto jest najlepszy. A jeśli chodzi o to ultimatum i te rzekome 15-20 mln premii za odejście od Barcy, to jeśli to praeda to widać, że Sammu chce zostać i uniemożliwić sprzedaż do Interu. Bo jak mówicie, że Eto leci na kasę to dlaczego nie przyjął oferty Obywateli z City. Na kasę to jest pazerny Robinho, czy Adebayor, a nie Eto. On kocha Barcelonę i głową i nogą i żądaniami finansowymi wzbrania się przed odejściem. A te wasze głupoty o tym, że on chce tylko kasy to przepraszam, ale czy wy jesteście bezmózgowce, czy co?
chyba wam bije, bo tak obrażać człowieka, który tyle wygrał i zrobił dla Barcelony. Nie nazywajcie się kibicami Barcelony-więcej njiż klubu, którzy yak mówicie, bo niszczycie autorytet i klasę kibiców Barcy
0
nie wypisujcie w tych komentarzach takich głupot, o tym ,że Ibra jest lepszy od Eto, bo to jedna wielka wasza kompromitacja. Mówicie tak bo się podniecacie, tym że przyjdzie Zlatan i przez 88 minut meczu nic nie zrobi, nie powalczy, dostanie kartke za pretensje do sędziego, a jego jedynym pozytywem w meczu będzie podanie piętę, albo założenie siatki rywalowi. Panowie, czy też dzieci(patrząc na komentarze) czy wam sie w głowach poprzewracało? Ibra nie dorasta do pięt Samuelowi. Ja dzisiaj wam mówię, żę jeśli on przyjdzie to na koniec tego sezonu będziecie pisac, jak bardzo zabrakło Sammu. Taka jest prawda Barcelona bez Eto traci przynajmniej 30% swojej piłkarskiej wartości. I jeszcze jedno, gdyby Perez bardziej się postarał to Ibra był by już w Realu, a on nawet tego chciał. Chcecie piłkarza, który chętnie poszedł by doi Realu, za wielką kasę. Sammu taki nie jest, to prawdziwy cule Barcelony-więcej niż klubu, a wy zakochaliście się w Zlatanie, bo w słabejlidze holenderskiej kiwnął 5 gości i strzelił gola. W głowie się puknijcie.
A co do tego, dlaczego Eto musi odejść, to kwestia niechęci Guardioli i Berginstaina, a pozostania Sammu chciał tylko Laporta. A Guardiola niech nie mówi, żę Eto musi odejść bo tak czuje, poprostu nie jest w stanie powiedzieć, że nie lubi go i nie trawi go.
0
ale głupoty piszesz. Zadajesz pytanie czy Eto w City?
przecież powiedzieli, że go nie chcą, po za ty kupili Teveza. Nie siej tych głupich plotek.
0
ale głupoty piszesz. Zadajesz pytanie czy Eto w City?
przecież powiedzieli, że go nie chcą, po za ty kupili Teveza. Nie siej tych głupich plotek.
0
Po pierwsze to nie piszcie,że Eto jest gorszy od Villi i, że leci na kasę, bo
On na pewno chce zostać, ale jak głupi Laporta go nie chce, a Guardiola
wole Ville, bo to hiszpan, to się nie dziwcie, że Sammu musi odejść. Pod względem sportowym drugiego takiego napastnika na świecie nie znajdziecie, pod względem ambicji i serca wkładanego w grę również, pod względem dbałości o dobro, cześć i honor, a także sławę Barcy drugiego takiego nie ma. Jeśli Sammu odejdzie to nawt 10 Villów go nie zastąpi. Bez Sammu ta nasza wielka Barca utraci połowę tego co posiadała, bo dla Eto Barca to więcej niż klub, a dla wielu to tylko klub. Samuelu Eto byłeś, jesteś i zawsze będziesz wielkim Cule Barcelony-więcej niż klubu.
P.S.La[pporta to ściemniacz, bo mówił, że chce aby Sammu zakończył karierę w Barcelonie, a robi zupełnie co innego.
0
piękny tekst, oby na koniec sezonu, który się zbliża było tak samo.
I jeszcze jedo: na tej stronie wiele osób, których teksty są umieszczone, w złym świetle przedstawia zawodników Barcy, a w szczególności Samuela Eto. Dlatego apeluję do wszystkich kibiców Barcy- więcej niż klubu aby przyłączyli się do tego apelu i również zwrócili uwagę zarządcom tej strony odnośnie złośliwych i częszto nieprawdziwych informacji o Samuelu, jak i np. o Valdesie, czy Toure.Jeśli wasze teksty mają na celu niszczenie wizerunku naszych zawodników, czy pozbycie się naszej sympatii wobec nich to lepiej zacznijcie pisać, np. o polityce
0
ale w pierwszym składzie Eto i Villa jeśli mieli by grać to rzadko, np. gdyby miał odpoczywac Messi albo Henry, a więc we dwóch niemożliwe aby grali, a słowa Pique tylko miały na celu pokazanie, że ceni obu, ale realizm przez jego słowa nie przemawia. Jednak napastnik nowy jest potrzebny zwłaszcza ze względu na puchar narodów afryki, ale gdyby został Gudi to razem z Bojanem przez te dwa miesiące zastąpili by Eto, a jak nie to skupił bym się na Forlanie, mimo starszego wieku jest on lepszy od Villi, a jego indywidualizm przypomina mi Messiego, bo z każdej pozycji jest w stanie strzelić gola no i pasował by do El Tridente.
0
Wszyscy Cules, miłośnicy i fani Barcelony- więcej niż klubu, czy wy tez uważacie tak jak wiele osób na tej stronie i nie tylko, że Sammu się wypalił w naszej drużynie i jego decyzje są tylko i wyłącznie uwarunkowane kasą? Jeżeli tak to wasza miłość do Barcy jest dyskusyjna, albo nie ma jej wcale. Jak wy kibice Dumy Katalonii możecie mówić o Samuelu, że się buntuje i tym może popsuć atmosferę w zespole, czy też Ibra jest lepszy od Sammu i powinien go zastąpić. Panowie Samuel Eto to legenda naszej Barcy, jego ambicja, wola walki, zaangażowanie, chęć zwycięstw, wielka miłość o Katalonii, nienawiść do Madrytu, niesamowite bramki, zasuwanie na boisku od 1 do ostatniej sekundy- to wszystko czyni z Sammu wielkiego Cule Barcy, kochającego ponad wszystko Barce i jej kibiców, walczącego o sławę i dumę Barcy. Nawet gdy go niechciano wziął się w garść i pokazał, co to znaczy być członkiem wielkiej Barcy- czy wy byście tak potrafili? Ja sądzę, że nie, a skoro tak to nie macie prawa krytykować Sammu i mówić że chce odejść z Jego ukochanej Barcy, bo dostanie kokosy w city, a słowa Laporty o tym, że zawiódł się na Eto to jakas paranoja, bo widać że chce się pozbyć Sammu. Eto jest już legendą Barcy i ja nigdy nie powiem o nim złego słowa po tym co zrobił dla Barcy.
0
z tego co piszecie wynika ze Samuel to wszystko mówi i są to autentyczne informacje, a w dodatku krytykujecie go za to i mówicie o operze mydlanej. Panowie Sammu jest na wakacjach i na pewno nie myśli o żadnym City tylko jego głupi agent sieje taką plotkę żeby Barca łagodziła sie na jego większe zarobki. Rok temu Barca go nie chciała, a został. To niby teraz od tak odejdzie. Panowie stuknijcie się w głowy i opamiętajcie. Jeśli Sammu odejdzie z Barcy to nie dla kasy, ale po to żeby zdobywać tytuły, a tytuły Barca zdobywać będzie zawsze. Nie jesteście realistami, żyjecie w świecie Disneya.
0
Jak twierdzisz,że "Od jakiegoś czasu kibice Barçy są bombardowani plotkami transferowymi na temat Samuela Eto'o.", to po jakiego piszesz ten głupi artykuł, w którym oprócz tych głupich plotek nie ma krzty prawdy. Sammu nie odejdzie mimo, że tak bardzo tego chceszi weż sie zastanów zanim znów napiszesz garść bzdur
0
po co te głupie dywagacje? Przecież Zlatana nigdy z Interu nie sprzedadzą bo bez niego to Inter może tylko walczyć o utrzymanie sie w serie a-to serce, płuca, mózg i oczy Mediolańczyków. Tak samo Villa dla Valencji. A poza ty Eto nie odejdzie z Barcy bo to jego dom, w którym, jak mówi planuje swoją dalszą karierę i życie, no i bez niego Barça traci co najmniej 30 % swojej wartości. Pamowie przesadzacie z tymi spekulacjami transferowymi.
0
po co te głupie dywagacje? Przecież Zlatana nigdy z Interu nie sprzedadzą bo bez niego to Inter może tylko walczyć o utrzymanie sie w serie a-to serce, płuca, mózg i oczy Mediolańczyków. A poza ty Eto nie odejdzie z Barcy bo to jego dom, w którym, jak mówi planuje swoją dalszą karierę i życie, no i bez niego Barca traci co najmniej 30 % swojej wartości. Pamowie przesadzacie z tymi spekulacjami transferowymi.
0
Dla Eto 6:Kameruńczyk wciąż doskonale potrafi znaleźć się w polu karnym, nieoczekiwanie obrócić się z piłką, zwieźć rywala, a nawet samemu wypracować sobie sytuację do strzału. Brakuje jednak wykończenia.
0
To było jak najpiękniejszy sen.Barco kocham cie
0
To było jak niezwykły sen
0
Wszyscy kibice Barcelony są wspaniali
Vamos Barcelona
0
CAMPEONE
CAMPEONE
CAMPEONE
CAMPEONE
CAMPEONE
CAMPEONE
CAMPEONE
CAMPEONE BBBBBBBBBBAARCAAAAAAAAAAAAAA
0
3-0 dla naszej potężnej i wspaniałej Dumy Katalonii
0
no właśnie czy na sopcascie po plsku bedzie mecz?
0
oneniający piłkarzy chyba nie lubi naszego Sammu bo po raz kolejny wyraża swoją opinię w oparciu o to co żle zrobił kameruńczyk, a o jego dobrych zagraniach pewnie nie chce słyszeć bo go boli że jest to najlepszy napastnik świata
Krytykujecie Eto bo strzelił tylko 1 bramke w prostej sytuacji, ale jak strzelał w meczach z Realem, valladolid, czy ossasuną to uważliście że zagrał dobrze. Czy wy jesteście kibicami Barcelony??? za słabszy występ podważacie i wystawiacie na krytyke umiejętności Samuela.Czy tak się zachowują kibice Dumy kataloniiii??????????/
0
Te oceny to porażka. Jak można dać Valdesowi 6 skoro przez p0 minu bronił pewnie, nie puścił gola, a gdy trzeba było pewnie bronił.
Jak Eto, który grał średnie zawody można dać 6 skoro kapitalnie rozgrywał piłke z Henry, Xavim i Iniestą.
Jak można dać Abidalowi 6, który po raz 2 występuje po konytuzji gra pewnie i skutecznie w defensywie, wspiera Henry w ofensywie i jest pewnym punktem????????????????????????????????????????????????
Te oceny to jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakiś żart