0

drużyny z 1 miejsca grają w 1/8 rewanż u siebie, więc to nie niespodzianka ;)

0

dlatego Bayern grał z Juve w zeszłym roku w 1/8? ;)

0

jak mamy wygrać to musimy pokonać wszystkich na swojej drodze, a nie najlepszych. Najlepszych już raz pokonaliśmy (mistrzowie swoich lig), a nie ma co robić z Barcy rycerza męczennika ;)

0

To nie hipokryzja tylko udzielanie się w wątku przez inną grupę ludzi. Ja chciałem, żeby facet dostawał więcej szans, ale z każdym kolejnym meczem bez powołania zaczynałem wątpić i myśleć, że jednak coś musi być na rzeczy skoro LE ma go głęboko w... rezerwie.

A to, że ludzie od zawodnika, który praktycznie nie gra, oczekują gry na poziomie Alvesa to już mnie nie dziwi, a to chyba ta grupa najbardziej Aleixa sprzedaje.

Pozdro ;)

0

miał wrócić najpóźniej za 2 tyg, ale i tak brawa dla ww ;)

0

CR za Benka już chyba grywał na 9 i zbytnio mu nie szło i był smutny, a Morata to jednak parę razy już w tym sezonie tyłek im uratował, więc wydaje się to być dość dużym osłabieniem

10

w As i Mundo wkradł się błąd - Barca zarobi 246 mln euro :D

1

+3 mln za Puchar Króla :D weź bo nas jeszcze brzuszki od śmieszkowania rozbolą

0

Dobrze, że Suarez się wykartkował, bo nie będzie ryzyka, że nie zagra z RSSS albo RM. Zdecydowanie gorzej, że Neymar zarobił 4 żółtą - teraz pytanie czy da radę wytrzymać bez kartki w 2 najbliższych meczach, czy może lepiej, żeby się wykartkował z Malagą i z RSSS zagrał Arda (co może być nawet dobrym rozwiązaniem, bo oprócz tego, ze Neymar nie jest w najlepszej formie to zdecydowanie przyda mu się odpoczynek)

0

uwielbiam wypowiedzi "to tylko X na Camp Nou"... Przed Granadą też tak mówili, a ledwo co 1:0 było

1

W takim razie trzeba go sprzedać - zepsuł się! :D

0

Roberto też kilka razy miał mnóstwo pustej przestrzeni, lecz reszta ekipy go trochę olała, chyba tutaj bardziej leży problem - brak odpowiedniego wykorzystywania bocznych obrońców w ataku

0

"Na Etihad Stadium Digne i Roberto zajmowali się bardziej zadaniami ofensywnymi, niż wspomaganiem kolegów w akcjach ofensywnych." - rozumiem, że zajmowali się bardziej zadaniami defensywnymi? Pozdro ;)

0

przecież nie może przycerać nosa na boisku, bo to prowokacja i brak szacunku :D

4

"W codziennym życiu, gdy atakuje się przeciwnika z zaskoczenia, gdy ten jest odwrócony plecami, zyskuje się miano „tchórza”." - no tak, przecież zawsze agresor podchodzi od frontu, rzuca rękawicę, czeka aż się atakowany przygotuje i dopiero wtedy zaczyna równą walkę.

Oczywiście zachowanie Neymara naganne, ale nie wiemy co tam się wydarzyło dokładnie, jakie słowa padły, itd. Ciekawy też jestem spokoju autora jakby w każdym meczu był ciągle kopany czy wyzywany - każdy ma swoje granice.

2

Wie ktoś jak wygląda sprawa naszego długu?

1

0

może zmeni to tyle, że w końcu wezmą się za sędziowanie w Hiszpanii (najlepiej, niech jak najszybciej wprowadzą powtórki video), a przymykanie oka na takie incydenty może jedynie "pomagać" w drugą stronę

0

pokusiłbym się o stwierdzenie, że mogłyby być nawet 3 pkt - po błędzie MAtSa drużyna ewidentnie siadła, co mnie w sumie nie dziwi, bo jednak robili dużo, żeby straty odrobić...

1

"oprócz asysty" :D rozumiem, że wolałbyś żeby tej asysty nie było?

2

myślę, że moga wtopić 3 mecz z rzędu - BVB to pierwszy mocny przeciwnik na ich drodze w tym sezonie, a ze Sportingiem już im było ciężko. Przepychani to mogą być w losowaniach, ale w meczu to jednak muszą coś pokazać. ja nawet za grosze zagrałem BVB -1.0 :D

4

To teraz jak Suarez dostanie kartkę w 1 meczu to będziehurr durr, że zrobił to specjalnie :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Gdzie tu brak szacunku dla rywala? Facet jedyne powiedział, że chciałby mieć taką samą drogę do finału jak obecny triumfator LM. Czyżby hala dzieci uważały, że mieli za łatwą drogę do wygrania LM? (bo normalnym kibicom to chyba koło dzyndzla lata)

Jakt to mówią "Uderz w stół..."

2

chyba nie wiesz jak działa ten konkurs...

15

a Ter Stegena nie pogięło i nie stracił w Twoich oczach?

2

Czy nie powinno być "Rozpoczyna się era po Alvesie" ?

0

Ciekawe czy to samo byś mówił, jakby Nasi byli na 3 miejscu ;)

To że odpada tyle drużyn powoduje, że walka w grupach trwa do samego końca, a nie, że ostatni mecz jest o nic.

A najlepszy w grupie gra z drużyną wychodzącą z 3 miejsca - chyba jednak się opłaca ;)

Pozdro

2

albo o tym, że samo 'ufałem tacie' zostało wyrwane z kontekstu, żeby była lepsza sprzedaż ;)

1

Przy meczu masz "*" co oznacza "* Dokładna data meczu zostanie ustalona". To nie błąd tylko po prostu jeszcze nie zaktualizowali terminarza, co jest zrozumiałe, bo jeszcze wczoraj nie było wiadomo, kiedy i o której zagrają. Daj im chwilę ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?