O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5573
  • Liczba komentarzy 29
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Może Tito to nie jest Aleksander Wielki futbolu i w trakcie meczów nie reaguje odpowiednio, ale w kwestii rewolucji kadrowej zgadzam się z nim w 100 procentach. Nie wiem czemu większość komentujących na tej stronie uważa, że jedyną poważną zmianą może być wymiana połowy składu. Nie wiem dokładnie co poszło nie tak, i nikt z nas nie wie, ale widać, że zespół leży fizycznie. Zauważcie, że wszystkie bramki w fazie pucharowej LM traciliśmy w drugich połowach meczy. Nawet druga połowa meczu z Milanem gdzie zagrali normalnie, czyli stosowali presing jak za Guardioli, była średnia i Milan przycisnął w końcówce. Zawodnicy Borussii przebiegają w diabelskim tempie 12 kilometrów w meczu, najwięcej w całej bundeslidze. Leo przebiegł z Bayernem 7,5 czyli zespół grał w dziesiątkę A tak na serio, to kogo z prawdziwego 1 składu chcecie wyrzucać żeby "zmienić styl", na który niby to Mourinho znalazł sposób? Bo zmiana stylu wymagała by prawdziwej zmiany czyli wywalenia Iniesty, Xaviego, albo Messiego, albo wszytkich na raz. Wyrzucania Sancheza, czy Villi nie nazywajcie rewolucją, bo to kiepski żart.

0

Pablo86
Nie interesuje mnie co mówił Rosell. Nie jestem jego rzecznikiek prasowym, piszę za siebie. Nie rozumiesz słowa hipokryzja. Nikt nie miał pretensji do Mourinho, że mówi o sędziach, tylko o to w jaki sposób mówi, i o to że jako taktykę obrał sobie robienie na nich nagonki jak tylko mecz pójdzie nie po jego myśli.

0

Pablo86
"W poprzednich sezonach takie decyzje dużo dawały Dumie Katalonii to wtedy było ok, tak?"
W poprzednim sezonie to nawet Marca wyliczyła, że sędziowie podarowali Realowi 15 punktów w lidze, więc się chłopie opanuj. Amnezja to straszna choroba. A tak w ogóle to nikt normalny nie mówi żeby nie rozmawiać o sędziach. Jak nie będzie się o nich rozmawiać to staną ponad prawem, i zawsze będą mogli się zasłonić banałem z cyklu: "sędzia też człowiek". Ja bym postulował żeby ich maglować przed kamerami po meczu, tak jak magluje się trenerów, i zawodników.

0

Bez kitu, kogo obchodzi, że te cymbały wystawią rezerwowy skład. Przecież sami jęczeli o przesunięcie meczu, żeby mieć więcej czasu do gry z Manchesterem, więc mecz jest o 16. Skoro chcą grać rezerwami to po co apelowali o przesunięcie?

0

Mam nadzieję że chłop mówi prawdę. Jeśli tak to jeszcze bardziej lubię Leo, bo to że Karanka jest marionetką to absolutna prawda. Powiedziałbym nawet, że już dawno osiągnął poziom marionetki, teraz zajmuje co najmniej zaszczytne stanowisko przydupasa.

Zobacz wszystkie

0

n0stress
Chłopie o czym ty bredzisz? Polska liga to zaścianek zaścianka. Rok temu Wisła dostawała baty od zespołu z Talina. Żaden polski klub od 96 roku nie awansował do ligi mistrzów. A w miarę regularnie grają tam zespoły z takich piłkarskich gigantów jak Izrael, Szwajcaria, Dania, Szkocja itd. Przy Wiśle Apoel wyglądał jak Barcelona przy Getafe. Cudem dwa zespoły przetrwały do wiosny w pucharach, a i to tylko dlatego że nikt w miarę poważny nie traktuje poważnie Ligi Europejskiej. Praktycznie każdy kraj europejski, nielicząc potęg takich jak San Marino i Lichtenstein, ma jakiegoś piłkarza grającego w polu w jednej z trzech najsilniejszych lig (czyli hiszpańskiej, angielskiej, i włoskiej). Co do Lewandowskiego, to lubię tego kolesia ale nie popadajmy w paranoję. Zagrał na razie dobrze pół sezonu w średniej lidze niemieckiej. Nawet bardzo średniej; wiem bo oglądam ją co tydzień. A nawet jakby został gwiazdą na miarę Bońka, to i tak byłby pierwszym polskim kopaczem który zrobił karierę od lat osiemdziesiątych (czyli właśnie od czasów Bońka), więc należało by to uznać za całkowity przypadek a nie za zasługę nieśmiertelnej "polskiej myśli szkoleniowej".
A teraz przypowiastka na dobranoc, żeby przyśniły ci się koszmary (oczywiście o ile jesteś za Barcą, bo jeśli jesteś za Realem to będzie piękny sen) - był sobie wielki klub. Nazywał się Ajax i miał najlepszą szkółkę na świecie. Z tego klubu przyjechał do miasta Barcelony pewien pan. Widząc słabość systemu szkolenia w Barcelońskim klubie powiedział: "Pokażę wam jak to robimy u nas, nauczycie się nowoczesnej piłki". Na co prezes Barcelony podrapał się po głowie, i odrzekł: "Nieee, wie pan my tu mamy barceloński system szkolenia, nie lubimy nowinek. Nie wymądrzaj się pan i zmiataj chodować tulipany".

0

Pablo86
"W poprzednich sezonach takie decyzje dużo dawały Dumie Katalonii to wtedy było ok, tak?"
W poprzednim sezonie to nawet Marca wyliczyła, że sędziowie podarowali Realowi 15 punktów w lidze, więc się chłopie opanuj. Amnezja to straszna choroba. A tak w ogóle to nikt normalny nie mówi żeby nie rozmawiać o sędziach. Jak nie będzie się o nich rozmawiać to staną ponad prawem, i zawsze będą mogli się zasłonić banałem z cyklu: "sędzia też człowiek". Ja bym postulował żeby ich maglować przed kamerami po meczu, tak jak magluje się trenerów, i zawodników.

0

Fan_Realu

Niektórzy rozradowani kibice Realu po wygranej w CDR twierdzili, że Barca jest "najmniej elastycznym zespoem na planecie Ziemia", zawsze gra to samo, i teraz to Real już ją oskubie bo się nauczyl jak z nią grać itp. itd. Po pierwszym meczu LM mistrzów miny Realistów zrobily się kwaśne, i pojawil się koronny argument - "a bo Barca czekala sobie na swojej polowie i nie chciala grać jak zwykle". I to jest hipokryzja, a nie wspominanie Pepe. Ja wiem że wy lubicie wymazywać zawodników ze zdjęć, rysować krzywe linie spalonego i skracać komputerowo nogi, ale slowniki zostawcie w spokoju.

Hipokryzja - zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych. Udawanie serdeczności, szlachetności, religijności, zazwyczaj po to, by wprowadzić kogoś w błąd co do swych rzeczywistych intencji i czerpać z tego własne korzyści.

0

DAZ pamiętaj że tak jak Federer ma kompleks Nadala, tak Nadal po ostatnim sezonie ma gruby kompleks Djoko. Także nie bądź głupi, nie daj zarobić totomixowi 1000zł.

0

MaPet

"Klub pikarski jest biznesem"; "Napastników rozlicza się z goli"; "Co się liczy w futbolu? Wyniki".

Stary jeśi naprawdę tak postrzegasz futbol i wogóle rzeczywistość to żal mi Ciebie. I uważaj, bo jak na ulicy spotkasz kilku ubranych na czarno gości, to mogą oni uznawać prawo panujące na przykąd w Trzeciej Rzeszy. Skoro ty stosujesz kodeks Hammurabiego to im, mam nadzieję, również wolno stosować dowolny wybrany z historii kodeks prawny? Pamiętaj, że jeśli odmówisz, postąpisz niezgodnie z prawem (przynajmniej prawem w twoim pojęciu).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?