16 lutego 2021, 15:20
0
Barcelona 4:4 PSG
6 czerwca 2013, 18:17
Radził bym biec do empiku. Jest dodatkowa pula biletów. https://www.ebilet.pl/bilety.php?id=76453
5 czerwca 2013, 18:56
yeah mieszkam 10 minut do stadionu ; D
28 czerwca 2010, 12:44
...byle nie niemca ...
20 października 2009, 22:38
jak byłby to ważny mecz, to bym się popłakał.
20 października 2009, 22:21
http://www.atdhe.net/9940/watch%20-fc-barcelona-vs-rubin-kazan
20 października 2009, 22:25
10 min, trzeba przycisnąć ...
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Barcelona 4:4 PSG
0
Radził bym biec do empiku. Jest dodatkowa pula biletów. https://www.ebilet.pl/bilety.php?id=76453
0
yeah mieszkam 10 minut do stadionu ; D
0
...byle nie niemca ...
0
jak byłby to ważny mecz, to bym się popłakał.
0
http://www.atdhe.net/9940/watch%20-fc-barcelona-vs-rubin-kazan
0
10 min, trzeba przycisnąć ...
0
jak byłby to ważny mecz, to bym się popłakał.
0
Radził bym biec do empiku. Jest dodatkowa pula biletów. https://www.ebilet.pl/bilety.php?id=76453
0
...byle nie niemca ...