0

Barcelona 4:4 PSG

0

Radził bym biec do empiku. Jest dodatkowa pula biletów. https://www.ebilet.pl/bilety.php?id=76453

0

yeah mieszkam 10 minut do stadionu ; D

0

...byle nie niemca ...

0

jak byłby to ważny mecz, to bym się popłakał.

0

10 min, trzeba przycisnąć ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?