cysiekfcb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
sibigi
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
rafinia i roberto to nie ma co oceniać bo powinna być ocena -5
0
teraz to wszyscy przytakują że to prawda a gdzie są ci krzykacze wielcy zwolennicy Rosella?? to za czasów Laporty Barca osiągnęła wyżyny, lecz większość tutaj była zwolennikami Rosella dobrze pamiętam, który narobił przekrętów i uciekł jak szczur. No zwolennicy odezwać się teraz. Tak miało być swietnie za czasów tego wybitnego ekonomisty.
0
nadszedł czas na większe zmiany potrzeba co najmniej dwóch stoperów i klasyczna dziewiątka, a i czas szukac zastępcy xaviego bo kiedyś wszystko się kończy co prawda idealny kandydat był myślę że ma szanse być równie dobry a nawet lepszy ale odszedł.
0
zapewne zobaczymy ten sam skład jak w każdym innym meczu, kolejny trener grający tą samą jedenastką coraz mniej młodych dostaje szanse, Thiago odszedł dlatego iż grał bardzo mało u Tito pomimo tego że mistrzostwo było już pewne dalej grała ta sama jedenastka, Tello powinien zrobić to samo po tym sezonie chociaż on u Tito akurat szans więcej dostawał. niestety prawda jest taka że kolejny sezon ta drużyna gra bez trenera tak było w zeszłym sezonie praktycznie jedna jedenastka zmiany robione w samej końcówce. Bez trenera grać się nie da no i do tego dochodzi jeszcze brak bramkarza niestety.
0
Ta drużyna powstała włąsnie z tej akademii i z zawodników nie za wielkie pieniądze ostatnie transfery jak Ibra to była przesada ale nie dało sie nikogo tanio kupić zreszta wiadomo jak to sie skonczyło. Po drugie Sandro objal klub w duzo lepszej finansowo sytuacji aniżeli Laporta i aż mi żal jak debil pozywa go do sądu. Zawsze dawaliśmy sobie radę bez reklam i niechby błysnął ganiuszem i znalazł gdzie indziej pieniądze a tradycji pzoostał wierny
0
A po drugie gdyby nie ten Laporta to wiekszość madrych wypowiadających się na tej stronie nigdy nie byłaby kibicami Barcy bo podejrzewam że co najmniej 80 % na tej stronie jest kibicem od rządów Laporty o ile nie 90.
0
Koleżanko mógł szukać pieniędzy gdzie indziej... jeśli jest takim dobrym prezydentem niech ktoś mi podpowie co takiego dobrego zrobił jak narazie?? bo może o czymś nie wiem??
0
Większy dług był jak LAporta obejmował rządy. A Sandro zrobił przez te pół roku tylko tyle. Zakończył tradycję jaka cechowała ten klub i teraz sądzi się z Laporta za to że ten go kiedyś odsunął. To LAporta zatrudnił Rijkarda i to On zatrudnił Guardiolę. JEst mi przykro tak samo jak powiedział Guardiola za to co robi obecny prezes.
0
Ta drużyna powstała włąsnie z tej akademii i z zawodników nie za wielkie pieniądze ostatnie transfery jak Ibra to była przesada ale nie dało sie nikogo tanio kupić zreszta wiadomo jak to sie skonczyło. Po drugie Sandro objal klub w duzo lepszej finansowo sytuacji aniżeli Laporta i aż mi żal jak debil pozywa go do sądu. Zawsze dawaliśmy sobie radę bez reklam i niechby błysnął ganiuszem i znalazł gdzie indziej pieniądze a tradycji pzoostał wierny
0
Rzadko się wypowiadam ale z tym tekstem się nie zgadzam : Nawet jeśli posiada się najlepszą akademię na świecie. Nawet jeśli wychowankowie co roku pukają do pierwszego składu. Aby utrzymać tak wysoki poziom drużyny musi być ona odpowiednio doceniana/płatna. Nie zgadzam się w pełni z tymi słowami. Bo pamiętam jak przed sezonem w którym przyszedł Roni Etoo i reszta Xavi powiedział takie słowa nie wiem czy zacytuje dokładnie ale: "Jeśli w tym sezonie nie zaczniemy w końcu wygrywać to nie jesteśmy godni reprezentować tego klubu" myślę że każdy sens tych słów rozumie i włąśnie na takim przywiązaniu buduje się drużynę najlepszą w historii a nie za wielkie pieniądze jak tutaj piszecie.
0
święte słowa koszulka BARCY to nie jest kwestia ceny! była bezcenna do tej pory
0
szkoda, jestem za podtrzymaniem tradycji...
0
szkoda się widzę wypowiadać wiekszosc nie wie o co kaman !
0
ten Pan się sprzedał! zastanawia mnie ile milionów dostał! szkoda i co teraz? ciekawe co wymyśli kolejnym razem, szkoda jeszcze raz szkoda, kto ma wiedzieć to wie o co kaman
0
teraz to już przesadził, nie lubię go ogólnie. Jeśli ktoś z was wypowiada się pozytywnie na ten temat to tego nie zrozumiem nie będę pisał wyjaśnienia bo kto ma wiedzieć to wie o co kaman. Ale wiedziałęm że to zrobi opowiadał się za tym jeszcze zanim został prezydentem i teraz musiał postawić na swoim. Robi wszystko przeciw Laporcie ale Wielką Barcę zbudował Laporta i nikt mu tego nie zabierze on wziął gotowy projekt. Szkoda bo zamiera specyfika tego klubu odkąd ten PAn przejał władze. Niestety wielka szkoda!
0
Teraz widze wszyscy zapomnieli jak Ibra strzelił 6 bramek to każdy się podniecał. Jak dla mnie zawsze był to najlepszy środkowy napastnik na świecie co do tego wątpliwości nie można mieć. Jak odchodził powiedziałem że nigdy nie bedziemy mieć takiego napastnika który strzeli tyle bramek w każdym sezonie. W zeszłym sezonie nie strzelał tyle bramek ponieważ nie wiem czy wszyscy zauważyli ale Mou ustawiał go jako pomocnik z nami grał nawet na lewej obronie hehhe Toure i Eto byli jednymi z wazniejszych postaci w sezonie gdy zdobyliśmy 6 trofeow. Prawda jest taka że Pep chciał się pozbyć obu jak tylko przyszedł. Do momentu do kiedy zdobywamy trofea nikt nic o tym nie mowi ale myślę że gdy przyjdzie słabszy sezon ktoś go z tego rozliczy. Nie jestem przeciwnikiem Guardioli bo z jendej strony wykonuje świetną pracę ale transfery za jego kadencji z wyjątkiem Pique ktory w tej chwili jest najlepszym stoperem na świecie lub jednym z najlepszych to same nie wypały niestety.
0
przykro się robi gdy czytam o wyczynach tego Pana !
0
Pep pokazał jak zamienić najlepszego defensywnego pomocnika na swiecie na raczej prezcietnego chociaz nie chce go oceniac po jednym meczu, kiedyś tak samo zrobił z najlepsza 9 na świecie wymieniając Etoo na Ibre !!
0
w jeszcze zapomnaiłem o ulubionym zawodniku Pepa Keita to już jest dla mnie mega porażka co on robi w tej druzynie szok!
0
Guardiola zbudował drużynę o to co zostawił mu Frank a teraz pozbywa sie z tej druzyny tego co ma najlepsze jeszcze niech sprzeda Inieste żeby zrobić miejsce dla Cesca i pozbedziemy sie 3 z kilku najważniejszych postaci sezonu gdzie zdobywamy 6 trofeów. Dlaczego sprzedał etoo też nie zrozumiem bo mozna zrozumiec sprzedaż Roniego ktoremu sie juz nie chciało grać w piłke czy Deco który był bez formy ale Etoo czy yaya napewno na to nie zasłużyli do tego teraz chcą wyłożyć astronomiczną kwotę za Cesca bo moim zdaniem 40 baniek to o wiele ze dużo.
0
nie chce sie czepiac Pepa ale transfery za jego kadencji to jakaś wielka porażka do tego zamiana etoo na ibre plus sprzedaż Yaya chyba najbardziej wszechstronnego zawodnika w druzynie to juz koszmar!! w sumie to chciał sie pozbyć obu jak tylko przyszedł zastanawia mnie ile zdobylibyśmy z 6 trofeow bez bramek ktore strzelil etoo i bez yaya w druzynie ktory w wielu meczach był jednym z najlepszych na boisku o ile nie najlepszym. Nie rozumiem jak mozna sprzedać tak dobrego zawodnika a skupiać się na kupnie Cesca dla którego moim zdaniem nie ma miejsca w tej chwili bo napewno nie jest lepszy od Xaviego czy od Iniesty no chyba że poczeka aż Xavi odejdzie na emeryturę. Szkoda mi tego transferu tak samo jak szkoda mi etoo którego transfer też był zbędny niestety
0
pozdrowienia dla osób ktore po troszkę słabszym sezonie krzyczeli tutaj że on się nie nadaje jest ekonomista bankierem jest kiepskim prezydentem. Wg mnie był to najlepszy prezydent w historii naszego klubu ale mam nadzieję że następca będzie lepszy:)
0
Miałem już nigdy nic nie pisać w komentarzach ale pewnej kwestii nie mogę statystycznie Ibra był lepszy na początku sezonu hehhe a ja mówie poczekajmy chociaz do końca sezonu z nawet ja bym porównanie z Etoo zrobił dopiero po 5 sezonach, bo ja to po tym tylko meczu mogę wyciągnąć wniosek kto jest lepszy Ibra czy Etoo. Normalnie żal mi było patrzeć na grę Ibry Pique grał 15 minut w ataku i miał więcej sytuacji, druga sprawa jeśli chodzi o mecz to brakuje nam dwóch ogniw po pierwsze Iniesta najlepszy zawodnik wg mnie poprzedniego sezonu po drugie człowieka w ataku który walczy i wychodzi do prostopadłych piłek (Etoo) 2 miejsce za poprzedni sezon, po trzecie YAYA trzeci najwartościowszy zawodnik poprzedniego sezonu. Najbardziej brak widoczny jest napastnika bez którego szans wygrać z interem nie mamy niestety:/
0
Na tym polega fenomen etoo że potrafi strzelać ważne bramki, jak już mówiłem że smieszą mnie te porównania Ibry bo tu nie ma czego porównywać szybko nie znajdziemy takiego napastnika na tą pozycję jak Etoo. I proszę nie porównywać Etoo i Ibry w tej chwili zostawmy to za kilka sezonów zobaczymy czy Ibra strzeli dla nas tyle bramek co sezon i do tego tak ważnych. W tej chwili forma nie błyszczy straciliśmy dużo bo nie wychodzi do prostopadłych pilek a mając takich pomocników jak Xavi, Iniesta którzy są fachowcami do takich właśnie piłek takiego napastnika powinniśmy posiadać. Analizuję obecną formę Ibry nie oceniam go jeszcze daję mu czas i wtedy zrobie porównanie do Etoo, którego darzę wielkim szacunkiem i sympatią tak samo jak Roniego bo sie naprawdę zasłużyli dla Barcy!! A niektórzy owe porównanie robili jak Ibra strzelił 6 bramek. a teraz cisza jak nic ....
0
Szczerze mówiąc to nie wiem po co ktoś robi porównania ale szybko nie znajdziemy napastnika ktory strzeli tyle sezonów z rzedu tyle bramek co Eto'o i do tego jeszcze tak ważnych dwa finały ligi mistrzów dwa gole do tego z każdego sezonu gry w Barcie średnia ok 20 bramek hmmm w tej chwili wątpie aby ktoś dorównał Eto'o w najbliższym czasie. Nie podoba mi sie ogólnie styl gry oglądałem ostatnie mecze i nie wychodzi do prostopadłych piłek chodzi sobie po boisku za mało walki za mało zaanagażowania, proszę mi pokazać kiedy Etoo nie walczył zawsze zostawiał wszystko co mógł na boisku. Za to należy się mu szacunek na zawsze wiem jedno że tak jak i Ronaldinho to jest zawodnik którego nigdy nie zapomnę szkoda tylko że odszedł bo rozumiem odejście Roniego był naprawde bez formy potrzebował zmian ale Etoo nie rozumiem gdyż strzelał gole i to bardzo ważne gole na brak skuteczności nikt nie może narzekać. Ale skoro zmiana jego była potrzebna to kibicuje Ibrze aby mu sie powodziło pod bramka przeciwnika ale jeśli więcej zaangażowania nie wykaże to nie wiem czy Barca jest odpowiednim miejscem dla niego. VeB
0
bardzo slaby mecz do przerwy moglismy przegrywac i to dosyc znacznie, to tego kolejny mecz Messiego w ktorym traci mase pilek nasuwa sie pytanie ilez mozna, Toure nie blyszczal forma z poprzediego sezonu ale nie gra ostatnimi czasy zbyt regularnie do tego mial kontuzji troche mozna wybaczc, Ibra ? hmmm nie rozumiem jednego dlaczego nie wychodzi do prostopadlych pilek ?? gra w stylu a moze cos spadnie pod nogi dobijemy jesli nie chce mu sie biegac to na laweczke zapraszamy odpoczywac ( nie chce porownywac z Samuelem bo tu nie ma co porownywac nie bedziemy miec za szybko napastnika ktory strzeli dla nas tak duzo i tyle waznych goli a do tego bedzie wkladal tyle zaangazowania w mecz ) ale Ibra sie nie angazuje zbyt duzo po przerwie w koncu troche biegal mam nadzieje ze to byl efekt rozmowy z trenerem i uslyszal pare przykrych slow. Jesli mozna podsumowac druzyna zagrala bardzo salby mecz nie ma juz tego blysku mam nadzieje ze to chwilowy spadek formy i wrocimy na wlasciwe tory, druzyna VFB zasluzyla na zwyciestwo za pierwsza polowe. VeB
0
dokładnie jak już ktoś wcześniej napisał co by było gdyby brakło Casillasa :P ...
0
Mascherano = Toure Y./ 2
0
zobaczymy kto wyjdzie zwycięsko z tej batalii :) z tego co ogladałem zlatana w akcji to moge smiało powiedzieć ze trezba mu dac czas ale lepszy od eto toon nigdy nie bedzie, eto moze i marnowal okazje 100% ale potrafil sie znalezc w takich stuacjach mial po kilka w meczu a zlatan z teo co widze to nie dochodzi tak latwo do dogodnych sytuacji. Ale jesli strzeli przez kilka sezonow wiecej goli anizeli eto wtedy zmienie zdanie i powiem ze jest lepszy:)
0
nareszcie :D