cysiekfcb
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
sibigi
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie Iniesta moim zdaniem najlepszy zawodnik tego sezony, Messi miał super początek sezonu i co tu dużo mówić co zrobilibyśmy bez YAYA Toure ? zagrał na pozycji stopera i moim zdaniem pokazał prawdziwą klasę zresztą jest to mój ulubiony zawodnik! bo jest naprawdę dobry tylko niedoceniany!
0
moim zdaniem jest lepszy od Erica!
0
spokojnie bez napinki proszę mamy najlepszego środkowego napastnika na świecie, koleś po prostu za bardzo chce a wtedy najczęsciej nie wychodzi nic na to nie można poradzić oby gubił tak obrońców w meczu z man UTD jak robił to z obrońcami mallorki a o wynik finału bede spokojny. Jeśli komus się coś nie podoba można zmienic klub któremu sie kibicuje. Je sli jest się kibicem to na dobre i na złe to tylko ludzie nie roboty każdemu zdarza się słabszy okres żaden zawodnik nie gra cały sezon perfekcyjnie! gdybym ja bym adminem za takie teksty jak tu leca BAN!
0
obyśmy nie pozbyli najlepszego środkowego napastnika ostatnich lat.. nie widzę w tej chwili godnego następcy który jest dostępny w tej chwili na rynku. Bo tacy zawodnicy jak Benzema nie mają na to sznas, jeśli go sprzedamy długo nie znajdziemy napastnika który na przestrzeni tylu sezonów strzeli tyle goli!
0
Mamy najlepszą dziewiątkę na świecie i nie widze potrzeby zmiany. Odkąd przybył do Barcelony nie widzę lepszego zawodnika na tej pozycji proszę wskazać zawodnika który strzela tyle bramek. Więc zmiana jest moim zdaniem jak najbardziej nie konieczna!
0
najwazniejszy zawodnik tej druzyny!
0
dobrze ze przegraliśmy tylko 4:3 atletico mogło strzelic wiecej goli niestety przyszedl slabszy okres bo druzyna gra ostatnio naprawde fatalnie...
0
nie ma takiej opcji moim zdaniem najlepszy lewy obrońca na świecie, widać i to nie tylko w tym sezonie jak niektórzy uważają, zresztą man utd ma moim zdaniem najlepszą obronę na świecie a do tego bramkarza światowej klasy nie to co VV. Tak wogóle to podobał mi sie komentarz komentatora Canal+ może i ja się na piłce nie znam ale Barcolona zasługuje na lepszego bramkarza niż VV!! popieram w 100%
0
Witam, wybiera się ktoś może w Krakowie do sportspubu na 29 listopada??
0
sciah coraz bardziej zaczynam utwierdzać się w przekonaniu ze piszesz o tym o czym nie masz pojęcia