2

@AlvaroHanso w punkt. Ogólnie cham i cwaniak boiskowy. Ale osiągnięć można pozazdrościć

0

@preemo przypomnijmy sobie, że Koeman miał Leo, Antka, którzy kręcili liczby. Co do składów to uważam, że transfery Holendrów były za Koemana równie bezsensowne jak Hiszpanów za Xaviego… każdy ściąga swoich… tu pies pogrzebany, że zamiast planować zespół to każdy zarządzający ma inną wizję, a każdy trener chce upchnąć tu swoich rodaków:(

3

@Zoker według wielu Messi całe spotkania spacerował, ale te spacery nam sporo dawały. Gdyby ktoś mi powiedział, że za 10 lat pojawi się dobrze stojący i najlepiej spacerujący Messi to poproszę xD

0

@Ronad10 on jest tym kim miał być następcą Neymara. Trzymam kciuki, żeby się udało

0

@Bzyczekk Real w Europie nie istniał 15 lat, my przez kilka dekad zero sukcesów, spójrzmy na Inter, Milan czy Manchester United, Arsenal - tak wszystkie kluby mają czkawkę od czasu do czasu, ale sezonowcy muszą odpuścić, a kibicem się jest, a nie bywa. Niezależnie od wyników trzeba dalej trzymać kciuki! Niebawem się odrodzimy!

1

Akurat z całą moją nienawiścią do Viniego uważam, że jest głównym autorem sukcesów realu w sezonie i powinien ją dostać. Nikt nie pokazał nic więcej w Europie. Także jest to dla mnie bolesne, że muszę się zgodzić z tym brazylijskim cwaniakiem odnośnie uznania tego „głupiego prowokatora” za najlepszego grajka świata… nikt przeciw wielkim przeciwnikom nie robi tyle konkretnego wiatru na skrzydle. Ma głupie prowokacyjne zachowania Neymara, symulki jak CR i cwaniactwo Ramosa i ciągle użala się nad rasizmem, mimo tego, że zachowuje się tak, aby prowokować te zachowania. Utożsamia w sobie wszystkie najgorsze zachowania… ale czysto piłkarsko gra do końca, jest decydujący i nigdy się nie poddaje, a bardzo rzadko obrońcy potrafią go wyłączyć i u nas bardzo brakuje nam takiego LS…

0

@ricardo0705 dokładnie, w końcu ktoś z papierami na okręty, a nie kajaki… A to, czy lubimy go personalnie to inna sprawa. Być może ktoś bez DNA tchnie w nasz zespół coś nowego. Ja mam tylko do Mou osobiste uprzedzenia, ale jeśli byłby w stanie wyprowadzić drużynę z ruiny to nie miałbym nic przeciwko.

1

@gabrielos1899 dobrze, że nie przyszedł za Koemana… wtedy prąd nam odcinało już w 60 minucie. Teraz to patrząc na LM to chociaż byliśmy w stanie biegać 90 minut.

1

@Anaseb były tytuły. Nie można powiedzieć że Xavi spartaczył robotę. Ja uważam, że zrobił dużo, ale rywale go rozpracowali i w tym sezonie było już marnie. Dzięki za drobne trofea i rozwój młodzieży. To tylko ten sezon pokazał, że musi dorosnąć. Dorosnąć do zarządzania szatnią i swoimi emocjami, bo ewidentnie sobie nie radzi. Dlatego zmiana jest dobra i potrzebna.

2

@kocieek a Xavi to cyrku nie odstawił? Jednak sezon do zapomnienia, nie chodzi o brak tytułów, ale Xavi z tym rzucaniem posady też zrobił zamieszanie, a potem guzik poprawy w grze. Poprzedni sezon w defensywie super, ogólnie to ten sezon to pierwszy sezon kompromitacji i te cyrki na konferencjach oraz łapanie kartek w każdym meczu. Tak Xavi powinien zacząć zachowywać się jak dorosły, a on robi show, aby ukryć nieudolność. To nie tylko my mieliśmy słaby sezon, ale to Ream miał wybitny w lidze. Porażka nie jest drugie miejsce tylko ogólna dyspozycja zespołu i trener, który ogląda co 5 spotkanie z trybun, a zamiast reagować na wydarzenia na boisku kłóci się z sędziami.

0

@Patry10 tylko dzięki popularności klubu jakim kieruje… patrząc na potencjał kadry vs ilość kompromitacji to powinien być tuż pod Setienem, a nad Koemanem… pewnie do miejsca w rankingu nieznany dopisać zero i wspomnieni wyżej Panowie na 149,150 i 151 adekwatnie oddawałyby ich potencjał. Ja oceniam ich możliwości na trenowanie drużyn spoza top5 europejskich lig, czyli poza 1 setką. Myślę, że poziom na ligę holenderską czy irlandzką mają. Na ekstraklasę może trochę za dużo.

0

@FcPortoFan1999 od odejścia Valverde pilota brak… może Valverde trafił na najlepszy Real, ale wyniki były dobre… mental zespołu słaby i przygotowanie fizyczne leżało. Ale mimo wszystko żaden następca tego nie zmienił, a wszystko inne pieprzło…

0

@FcPortoFan1999 czyli pasuje do naszej kadry xD co drugi zawodnik elektryczny - jednym ruchem spartoli wysiłek kolegów…

3

@Xpert77 to Polskie drewno jednak trochę ciągnie ten wózek. Gdyby nie Lamine, Gundogan i Lewy pewnie nie gralibyśmy w pucharach w przyszłym roku

0

@masik86 nie wymieniłem wszystkich, ale Martinez to jednak poziom jeśli jest zdrowy to trzyma jak swego czasu Verma czy Christensen. Generalnie powinniśmy zadbać o sztab, bo Xavi gdyby dostał pakę City czy Realu to też by nie ogarnął… po prostu jeszcze nie te buty podobnie jak Setien czy Koeman. Nam jest potrzebny ktoś kto pokazał, że potrafi sobie radzić z budowaniem zespołu jak Simeone, Klopp. Michael czy Emery. Musimy mieć kogoś kto potrafi złożyć coś z tego co ma, a nie dopasowywać zawodników, aby zbudować drużynę. Każdy z 3 wymienionych trenerów miał dobry skład i guzik ugrał.

3

@LukaszFan de Jong jest piłkarzem, który powinien zostać spieniężony jako pierwszy. Nigdy nie pasował do tego klubu. A co do transferów - juniorzy ze szkółki rozwinięci przez inną kadrę grają lepiej od tych leniwych świętych krów rozleniwionych z przez sztab pierwszej drużyny. Od kilku lat nie mieliśmy dobrego transferu. Lewy za stary, Raphinha, Ferran, Orion, Cou, Dembele, Semedo, Dest kariery u nas sobie zatrzymali. Już lepiej wychodzą nam te darmowe patrz Depay, Gundo, Kessie, Inigo, Christensen, Todibo albo pozwoliły nam zarobić albo wniosły poziom do drużyny. W obecnej sytuacji to jedyna opcja - darmowe transfery.

2

FDJ, Araujo powinni zostać poświęceni dla ratowania sytuacji ekonomicznej klubu. Sztab odpowiedzialny za przygotowanie fizyczne i psycholodzy jako transfery. Pożegnać się z Feliksem, Oriolem oraz Cancelo. Zabronić Xaviemu dokonywać jakichkolwiek transferów poza ściągnięciem DM z Betisu (bo za Free). Niech piłkarze przepracują sezon pod kątem psychologicznym i fizycznym bo i tak kolejny będzie porażka. Jak Xavi skończy pracę to niech ktoś przyjdzie do przygotowanej psychicznie i fizycznie grupy zawodowców i niech dokonuje wzmocnień wedle uznania. Xavi jak i jego poprzednicy dostawali wielu bezużytecznych zawodników, więc lepiej niech kolejny trener sam wybierze kogo trzeba.
Ps. Przecież nawet 4 zawodników nie nauczy naszego trenera jak przestać bezsensownie cofać piłkę do bramkarza.

26

Najłatwiejsza drabinka do finału

1

@messi33 pewnie laska myślała, że wyciągnie z tego więcej siana… jakoś znalazła się w tej toalecie.

1

@RanDiFCB tak jak Real z Ronaldo i Beckhamem, a mieli problemy na krajowym podwórku

0

@WojciechM galacticos z Ronaldo i DB7 też mieli zmiażdżyć Europę i wygrali nic, podobnie jak PsG z Leo i Neymarem… na szczęście to jest piłka nożna, a nie FIFA na poziomie amator i każdy mecz przewidywalny.

0

@WojciechM co roku o tym trąbią, a potem odpowiednia premia za podpis i kończy się tak samo jak miłość Neymara…

1

@OldMc84 saga jak z transferami Pogby, Neya i pewnymi jego przejściami do Realu przez 2 lata. Dostanie worek siana i zostanie, bo Marcon poprosi…

1

Uważam, że bez klasowego DM w formie FDJ nie może funkcjonować i jeśli nie zaczniemy grać trzema stoperami lub nie pozyskamy nowego Busiego/Yaya to FDJ się po prostu marnuje i lepiej, żeby odszedł. Zrównoważy to budżet i pozwoli podnieść pensje dla innych obiecujących graczy. Nie stać nas na jego utrzymanie przy braku możliwości do wykorzystania jego atutów. Piłkarzem jest nierównym z potencjałem na wybitnego, ale nie on pierwszy się nie sprawdził

1

@Emhyr do tego nawiązałem :)

4

@tomaszek40 Galacticos po przybyciu Ronaldo też miele rządzić niepodzielnie w Europie i zarówno Ronaldo jak i Beckham guzik ugrali w tamtym czasie… gwiazdozbiór nie gwarantuje niczego. Po PSG z Leo wszyscy spodziewali się więcej jak po Juventusie z CR czy Pogba. Nazwiska to jedno, ale liczy się sztab trenerski i specjalisci od przygotowania fizycznego oraz psycholodzy z czym mamy problemy od 8 lat. Wieczny szpital jak i mental, który najpierw pozwolił na przegrywanie wygranych dwumeczu, a teraz to jesteśmy w stanie utrzymać skupienie 30 minut w meczu, a przez resztę męczymy się dosłownie z każdym

0

@Hadim szanuje opinie, ale mamy różne. Valdes był jak Pedro - bardzo dobry wśród najlepszych. Ter Stegen jest najlepszy wśród dobrych i to moim zdaniem zamazuje perspektywę. Co do trenerów ja najniżej oceniam Keamana za jego „wywiady” i rekordy w Europie. wierzyłem w Xaviego po sezonie z wygraną ligą, ale doceniam fakt, że nie zwala wszystkiego na piłkarzy. Mam nadzieję, że względnie zakończymy sezon i się rozejdziemy. Jesteśmy potężną marką i możemy przyciągnąć trenera z prawdziwego zdarzenia i na to liczę.
PS. To jednak Iker częściej był poniżany przez naszych napastników niż odwrotnie, jednak spotkania z białymi to jednak Valdes dowoził bez dramy, on częściej przy ogórkach tracił koncentrację

1

@JarekS tak, ale gdy przychodził Ronnie to nie byliśmy klubem do którego każdy chciał przyjść, a Guardiola objął klub w znacznie mniejszym dołku i jednak z plejada gwiazd na boisku. Świeżo po paśmie sukcesów, gdzie każdy dzieciak dzięki Ronniemu chciał się z nami utożsamić.

0

@JarekS pytanie tylko czy bez charyzmy Ronniego narodziłyby się dream teamy i duch zespołu. Bo to on dotknął różdżką ten zespół i dodał magii grze. Pamiętam Rivaldo i zespół, który męczył się z Wisłą Kraków. Dopiero pojawienie się R10 dało nam mentalnego kopa, a widowiskowa gra pozwoliła ściągnąć kibiców i oczy całego świata na Barcelonę. Potem przyszły pieniądze, gwiazdy i pasmo sukcesów.

7

@Hadim Valdes był bardzo niedoceniany… Niemiec jest wybitny, ale sezon spektakularny przeplata mizernym i rozumiem decyzję o postawieniu na Valdesa. Obecny sezon Niemca słaby, poprzedni wybitny, poprzednie dwa słabe, poprzednie dobre (ale tylko z przebłyskami wybitności). Wiem o kontuzjach i je rozumiem, ale Valdes miał ponad 10 dobrych i bardzo dobrych sezonów z rzędu. Tak zdarzały mu się braki koncentracji, ale to dosłownie sporadycznie i zwykle w meczach o pietruszkę. Uważam, że niedocenienie go to też byłaby prowokacja. Inna sprawa to Bravo, który jest trzecim bardzo dobrym bramkarzem XXI wieku z tytułami u nas.
Na konto Niemca wpadają wszystkie największe łomoty w ostatnich dwudziestu latach co pogarsza jego porównanie z VV

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?