czarek332
Dołączył/a: wrzesień 2012
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czo ten Boruc odpierdzielił ?
0
Karny dla Sevilli
0
Chyba na stronie realu artykuły piszą jakieś dzieci "Ronaldo uderzył z ostrego KONTA" XD
0
Ja zapomiałem że on wszedł
0
Komentarz z strony rm " real vall typowy ogórek który nigdy nie walczy"
0
Można z dystansu?MOŻNA
0
BABA 1:0
0
Bale bedzie grał bo kosztował 100 milionów
0
"Di Maria asystował przy golu kristiana ronaldo"
0
Chyba opłatkiem
0
A nie 4-1
0
Jutro piłkarski dzień
1.Manchester Utd vs Liverpool
2.Arsenal vs Totenham
3.Barca vs Valencia
4.Atletico vs Real Sociedad
5.Real vs Bilbao
6.Marsylia vs Monaco
7.Sevilla vs Malaga
Tylko siadać i oglądać
0
Tak Juve z Realem
0
Zaczyna się o 22 i jest o fenomenie Barcy
0
(czyt.) miki
0
A i tak w castilli pogra sezon a potem do getafe
0
A tak w ogóle to ten bramkarz szachtiora kozak :)
0
Real sociedad ostatniego gola z wolnego strzelili w 2010 roku i strzelił ją bramkarz
0
A co to ma wspólnego z meczem Barcy z Atletico
0
Tak mówią komentatorzy w Canal+
0
Ten Cedric ma najmniejszą klauzure odstępnego w całej lidze hiszpańskiej 1.29 euro a okiwał Ramosa jak dziecko
0
Cristian Tello ma dziś 22 urodziny
0
Ale Pedro to ps a Neymar Ls
0
Jeszcze Grzelczaka który ma atomowe uderzenie
0
Miki na swoim fejsie napisał:"Pedro największy farciarz i lizus w historii barcelony strzela tak farciarskie bramki że aż infantino z UEFA włosy urosły
Dziś 3 bramki z czego 1 ze spalonego 2 na pustaka 3 przyfarciło mu się z Santosem też na pustaka strzelił oby Martino szybko go sprzedał"
0
Jak ich nie stać na Mascherano to na Luiza bedzie ich stać
0
Jest już 18 a ja nie mogę się połączyć z eas fc
0
245
0
Na tvp są wszystkie mecze Legii w lm
0
Dlaczego Dante który też był na pucharze konfederwcji gra a hiszpanie z Barcy nie ?