0

Czo ten Boruc odpierdzielił ?

0

Karny dla Sevilli

0

Chyba na stronie realu artykuły piszą jakieś dzieci "Ronaldo uderzył z ostrego KONTA" XD

0

Ja zapomiałem że on wszedł

0

Komentarz z strony rm " real vall typowy ogórek który nigdy nie walczy"

0

Można z dystansu?MOŻNA

0

BABA 1:0

0

Bale bedzie grał bo kosztował 100 milionów

0

"Di Maria asystował przy golu kristiana ronaldo"

0

Chyba opłatkiem

0

A nie 4-1

0

Jutro piłkarski dzień
1.Manchester Utd vs Liverpool
2.Arsenal vs Totenham
3.Barca vs Valencia
4.Atletico vs Real Sociedad
5.Real vs Bilbao
6.Marsylia vs Monaco
7.Sevilla vs Malaga
Tylko siadać i oglądać

0

Tak Juve z Realem

0

Zaczyna się o 22 i jest o fenomenie Barcy

0

(czyt.) miki

0

A i tak w castilli pogra sezon a potem do getafe

0

A tak w ogóle to ten bramkarz szachtiora kozak :)

0

Real sociedad ostatniego gola z wolnego strzelili w 2010 roku i strzelił ją bramkarz

0

A co to ma wspólnego z meczem Barcy z Atletico

0

Tak mówią komentatorzy w Canal+

0

Ten Cedric ma najmniejszą klauzure odstępnego w całej lidze hiszpańskiej 1.29 euro a okiwał Ramosa jak dziecko

0

Cristian Tello ma dziś 22 urodziny

0

Ale Pedro to ps a Neymar Ls

0

Jeszcze Grzelczaka który ma atomowe uderzenie

0

Miki na swoim fejsie napisał:"Pedro największy farciarz i lizus w historii barcelony strzela tak farciarskie bramki że aż infantino z UEFA włosy urosły
Dziś 3 bramki z czego 1 ze spalonego 2 na pustaka 3 przyfarciło mu się z Santosem też na pustaka strzelił oby Martino szybko go sprzedał"

0

Jak ich nie stać na Mascherano to na Luiza bedzie ich stać

0

Jest już 18 a ja nie mogę się połączyć z eas fc

0

245

0

Na tvp są wszystkie mecze Legii w lm

0

Dlaczego Dante który też był na pucharze konfederwcji gra a hiszpanie z Barcy nie ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?