czarek332
Dołączył/a: wrzesień 2012
Warszawa
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na platformie nc+ mecz jest na kanale 245
0
Kto pisze dla tego asa przecierz wiadomo że Ibra chce być największą gwiazdą w klubie a w realu jest przecierz Ronaldo
0
Jeśli Thiago myśli że w Bayrnie będzie grać w podstawie to powodzenia w Bayrnie jest przynajmniej 6-7 graczy na tą pozycię a wątpię że Guardiola posadzi Gotzego lub Schweinsteigera na ławę
0
Thiago Silve bo bardziej doświadczony
0
http://www.barca.pl/wiadomosc/thiago-silva-porozumial-sie-z-barcelona-4810
0
Gran derbi 27 pażdziernika to moje urodziny
0
Według mnie Alvesa też nie powinno być w tej jedenastce no ale na tym turnieju nie było chyba lepszego prawego obrońcy
0
Mina Xaviego przed strzałem Ramosa
https://x.com/jackwidnell/status/351483001928040448/photo/1
0
Sorry nie do tego komentarza
0
Dlaczego tylko 3
0
Prawie wszyscy z tych co podałeś są na zgrupowaniu kadry do lat 21
0
Tello jest na zgrupowaniu kadry U-21
0
Według onetu Barca dała Galatasaray 17 milionów za Muslerę ale nie przyjęli oferty więc barca daje 20 milionów
0
Nie a tak się cieszyłem z jego powrotu
0
Czyste konto fuck yeah
0
Mecz jest na kanale 36 platformy nc+
0
Czyli taki będzie skład tito Valdes Alves Adriano Pique Alba Busquets Iniesta Xavi Villa Cesc Pedro Montoya i Dos santos na trybuny
0
Podobno Mourinho chce się pozbyć davida luiza więc barca powinna zacząć się mu bardziej przyglądać
0
Możesz podać źródło
0
Real już nie chce neymara oni chcą tylko bale
0
Jeszcze mistrza stracimy
0
Skład sportu tylko song za busquetsa
0
Dziś Fabregas ma 26 urodziny
0
Oby zagrał SONG
0
Znając Tito to wystawi taki skład Valdes Alves Pique Bartra Adriano Busquets[nawet jak nie wyleczy kontuzji) Xavi Iniesta Pedro Messi Sanchez Zmiany w 85 minucie villa za sancheza Tello za pedro i Thiago za Xaviego
0
kamil1997barca Jak w obronie może zagrać puyol który jest kontuzjowany i Mascherano króry nie jest w pełni sił i w dodatku mascherano na lewym skrzydle Lahm i Robben wkręcą go z 15 razy w murawę
0
Pierwszy raz bym się ucieszył kiedy busquetsowi pogłębiła się kontuzja i nie mógł by zagrać jeszcze miesiąc bo wtedy nareszcie song by grał każdy mecz
0
Bayern 1:0 z fraiburgiem wygrał a borussia wygrywa 2:0 z fortuną dyseldorf
0
Wszyscy narzekacie na pique ale on po prostu nie radzi sobie w roli szefa defensywy kiedy obok niego był puyol to nie popełniał takich błędów
0
Miki-Messi2001 Twój skład jest nie możliwy bo na Weidenfeler Kompanego Gundogana reusa i lewego na sto % nie wystarczy 50 milionów + jakieś 15-20 z transferów