0

slawek1999
pamietaj gdyby messi potrafił strzelać karne a wydaje mi sie ze nie potrafi ich wykorzystywać zbyt dobrze to byłby teraz 1 z 1bramka przewagi i mielibyście tylko 3punkty starty:)

0

dziwne ze padnie nowy rekord jak sam ronaldo go pobije pewnie z messim!!

0

Nas czekają trudne spotkania. Wygranie wszystkich meczów do końca będzie bardzo trudne, ponieważ nasi rywale są bardzo wymagający i dalej walczą o utrzymanie, czy kwalifikację do Champions League lub Ligi Europejskiej”.
ile było komentarzy ze macie łatwe mecze z 1000 to jest pewne ze wy tez stracicie jeszcze gdzieś punkty!!!

0

noo proszę was za co ta czerwona dla ozila ?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZA NIC!!!!!

0

ale jak oni graja z taka presja ze barca ich może dogonić a tu sędziuje jakiś lamus i daje np:żółta pepe za czysty odbior piłki czerwona dla ozila za nic daje wolny po którym strzela bramkę przeciwnicy a oczywiście altintop odbiera czysto piłkę to weź się nie zdenerwuj!!!!!!!

0

no tak bo 6punktow to juz jest odrobienie strat wiadomo ze real kiedyś musiał odpocząć a jest jeszcze 10kolejek i napewno wy tez stracicie jeszcze gdzieś punkty i sytuacja o ligę nadal z przewaga mniejsza niz wczesniej ale dla realu

0

Chakuo
latwe mecze ????
getafe
levante
espanol
atl.bilbao
rayo
jak to są łatwe mecze to prosze cie!!!

0

Chakuo96
zrozum to ze wy tez musicie sie gdzies potknac to jest niemozliwe wygrac jeszcze wszystkie 11 meczy do konca wliczajac do tego LM zrozum to!!!!!!

0

dziwne ze druzyna ktora wygrala 15 pojedynkow z rzedu czy nawet wiecej to nie maja prawa byc z meczeni prosze was teraz w srode dojada z 5 i taki bedzie finał 8punktow to jest bardzo duzo wy tu gadacie ze real ma trudne no napewno ma ale wy tez macie jeszce ich pare??!!!

0

bez przesady chyba ze ty siedzisz cały dzień przed kompem?

0

no to jak wyobrażasz sobie większy finał to powodzenia ci życzę

0

no przeczytalem i napisales ze real ma problemy z lepszymi druzynami z jakimi?????????????????? jeden mecz sie nie udal ale to nie jest argument zeby dawac wieksze szanse bayernowi kurwa!!!!!!!!!i do tego real jest 1 a bayer 2

0

ja dzis na derby ale polskie:)

0

maciejsonfcb
ale APOEL zostanie zmiazdzony przez real u siebie bedzie tak samo jak z CSKA na wyjezdzie ciezko a u siebie z 5:1

0

robus
no ja mam w domu 2 fanow barcy to co ja mam mowic naszczescie kolega z bloku za realem tez gadałem z nim ze finał real-barca musi byc ze nie moze byc innego bo bez sensu by było oglądać jakiś bayer czy apoel w finale

0

maciejsonfcb
a milan pokonał arsenal to chyba lepsza druzyna

0

xavi1990
ale dalczego ze wskazaniem na bayern bo maja finał u siebie proszę cie a to jak z 1 drużyna to wy z ogurasami tracicie punkty a a byern kogo pokonał basel proszę cie

0

Robuś
ale nierozumiem tych ludzi bo skreslaja szanse np marsyli czy mialnu czy realu to jest pilka nozna tam wszystko może się zdarzyć a ze bayern gra dobrze to co to ma dojść do finału a co marsylia jak doszła do ćwierćfinału to jest słaba no co sie dzieje z wami ku**a

0

1 mecz heh a wy ile 8 czy wiecej???????

0

odpowiem ci na pytanie
skreslasz szanse od razu paru drużyn bez żadnych argumentów bo bayern gra dobrze to znaczy ze marsylia nie wyjdzie na boisko bo nierozumiem

0

z jakimi mocniejszymi rywalami REAL maa problemy?????????

0

martinek07
2karne na mecz dobre!!!!

0

xavi1990
wez przestan oczywiscie bayern rozwali real bo gra lepiej w LM



smiech na sali....

0

heh niewiem czy tam była reka a z espanolem to juz mnie nie obchodzi a ze messi strzela karne jak kaleczniak to nie moja wina

0

"wg mnie Barca i Bayern w finale, dlaczego?
bo obie ekipy, nie oszukujmy sie, maja praktycznie przegrany sezon w lidze, dla obu ekip, sezon bez trofoum to katastrofa"
tak napisałeś a wogule jak bayer tarci 5punktow i jest 2 no to nie wiem jak tu widzisz stracony sezon to jak barca tarci 10punktow i jest 2 to to jest juz masakra tak sadzisz i co juz nie mozna wierzyc

0

xavi1990
no ogurkow nie moge sevilla 6:2 a wy 0;0 valencia 3:2 a wy 0:0 espanol 5:0 a wy 0:0 podawać dalej a przypomne ci ze real najmniej w tym sezonie w edycji LM starcił bramek!!!a no sorry bo to strona barcy i tu real jest slaby jak 5ligowiec:) jak dajesz wieksza szanse bayernowi niz realowi

0

peter.waw
nie mam zielonego pojecia dlaczego tak obastawiasz ale dobra jezeli powodem jest wlasny stadion to fajnie masz napewno jest to wieksza motywacja ale oni maja mniejsze szanse niz real!!!

0

tigerer
oo jaki optymista skąd wiesz ze barca sobie poradzi z mialenem ty już typujesz finał bayern barca bez przesady real na wyjedzie będzie mieć ciężko z APOELEM ale u siebie stanie się to samo z APOELEM co z CSKA a z bayerem nie będzie łatwo ale nie przekreślaj szans realu!!! I jeszcze od razu dajesz na straty marsylie oni tez w lidze juz niewalcza o lidera wiec nie wiem jak możesz typować już finał!!!

0

po 1 niebyło ręki u higuaina było w polu 22osoby zobacz takie cos w meczu z Getafe nie był wcześniej odgwizdany karny dla realu z Betisem nie było reki ramosa nawet powtórki tego niepokazuja.Pamiętaj ze dla was tez sędziowie pomagali gdyby nie sędzia z Valencia nie bylibyście zapewnię w finale CdR

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?