0

fake69
dobrze ale na wasza korzysc tez sie myla moze nie tak czesto jak u nas ale sie myla

0

Hipis
ja sie niechce kłóćic z wami ja tylko pisze co myślę o waszych niektórych głupich komentarzach

0

heh!

0

no tak 10 punktów jest przez sędziów wam przecież nie pomagają

0

kamil 27 tez sie dziwie moze ze kupiliśmy bramkarza z CSKA:):)
LOSOWANIE
w piątek 11:45 na Eurosporcie

0

SOPELINHO
dobra nie będę się z tobą kłócił bo widzę ze nie warto tracić czasu na kłótnie z tobą!!!!!Ja tylko zacząłem pisać ze nie był byś taki pewny ze wygracie odrazu jak się spotkają i tyle o to mi chodziło

0

co mnie obchodzi polska gazeta wystarcz mi slowa iniesty czy gaurdioli ze ligę wygrywa lepszy zespół i tyle!!! I ZE TO NIE JEST WINNA SĘDZIÓW TYLKO WASZA I DO SIEBIE MIEJCIE PRETENSJE!!!!!!!

0

sopelinho
jak sie zdarzały pomyłki przez 3lata na niekorzysc waszych rywali to nic moze niemowiono???

0

no była ręka nie ma co gadać błąd sędziego!!

0

nie no co ty graja tragicznie jak cracovia:) oczywiście ze graja dobrze
masz na dole link wypowiedzi sędziów na temat reki ramosa!!
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=38332&kom=ok

0

Co do reki to jej nie było!!!!!

0

Fake69
ale zrozum to ze w piłce nożnej będą błędy popełniane a tak ze piszecie na tej stronie o sędziach nic nie zmieni wiec wogule szkoda słów nawet sami zawodnicy barcy mówią ze 1sprawa są ich potyczki a potem pretensje do sędziów

0

Fake69
pique on tez ostatnio dobrze się spisuje w obronie:):):)

0

victor valdes
jak ja bym napisał ze bez problemu was zjedziemy to myślisz ze nikt by nie wdał sie zemną w kłótnie ja tylko napisalem ze wszystko może sie zdarzyć jak by sie spotkali

0

sopelinho
"uczciwej przewadze"
"frajer"nawet nie wiesz pewnie co to oznacza a co do przewagi oczywiście ze sędziowie popełniają błędy ale tak jest w każdym meczu z rozum to raz nam pomogą raz wam a ze jak wy tracicie punkty z ogurasami to miejcie pretensje tylko do siebie a potem do sędziów.

0

sopelinho
widać że jesteś gnojem i tyle niemasz szacunku dla rywala nie bądź taki pewny zebyscie znami wygrali wszystko mogło by sie stać ja jestem fanem realu ale mam szacunek dla barcy a ty niemasz go nawet troszczke!!!
Barca-Real Finał to bym chciał obejrzeć

0

nika94
CSKA haaaaaa prosze cie real ich rozjedzie z 5:1 i taki bedzie finał tego meczu:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?