czarek43
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2012
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
fake69
dobrze ale na wasza korzysc tez sie myla moze nie tak czesto jak u nas ale sie myla
0
Hipis
ja sie niechce kłóćic z wami ja tylko pisze co myślę o waszych niektórych głupich komentarzach
0
heh!
0
no tak 10 punktów jest przez sędziów wam przecież nie pomagają
0
kamil 27 tez sie dziwie moze ze kupiliśmy bramkarza z CSKA:):)
LOSOWANIE
w piątek 11:45 na Eurosporcie
0
SOPELINHO
dobra nie będę się z tobą kłócił bo widzę ze nie warto tracić czasu na kłótnie z tobą!!!!!Ja tylko zacząłem pisać ze nie był byś taki pewny ze wygracie odrazu jak się spotkają i tyle o to mi chodziło
0
co mnie obchodzi polska gazeta wystarcz mi slowa iniesty czy gaurdioli ze ligę wygrywa lepszy zespół i tyle!!! I ZE TO NIE JEST WINNA SĘDZIÓW TYLKO WASZA I DO SIEBIE MIEJCIE PRETENSJE!!!!!!!
0
sopelinho
jak sie zdarzały pomyłki przez 3lata na niekorzysc waszych rywali to nic moze niemowiono???
0
no była ręka nie ma co gadać błąd sędziego!!
0
nie no co ty graja tragicznie jak cracovia:) oczywiście ze graja dobrze
masz na dole link wypowiedzi sędziów na temat reki ramosa!!
http://www.realmadrid.pl/index.php?co=aktualnosci&id=38332&kom=ok
0
Co do reki to jej nie było!!!!!
0
Fake69
ale zrozum to ze w piłce nożnej będą błędy popełniane a tak ze piszecie na tej stronie o sędziach nic nie zmieni wiec wogule szkoda słów nawet sami zawodnicy barcy mówią ze 1sprawa są ich potyczki a potem pretensje do sędziów
0
Fake69
pique on tez ostatnio dobrze się spisuje w obronie:):):)
0
victor valdes
jak ja bym napisał ze bez problemu was zjedziemy to myślisz ze nikt by nie wdał sie zemną w kłótnie ja tylko napisalem ze wszystko może sie zdarzyć jak by sie spotkali
0
sopelinho
"uczciwej przewadze"
"frajer"nawet nie wiesz pewnie co to oznacza a co do przewagi oczywiście ze sędziowie popełniają błędy ale tak jest w każdym meczu z rozum to raz nam pomogą raz wam a ze jak wy tracicie punkty z ogurasami to miejcie pretensje tylko do siebie a potem do sędziów.
0
sopelinho
widać że jesteś gnojem i tyle niemasz szacunku dla rywala nie bądź taki pewny zebyscie znami wygrali wszystko mogło by sie stać ja jestem fanem realu ale mam szacunek dla barcy a ty niemasz go nawet troszczke!!!
Barca-Real Finał to bym chciał obejrzeć
0
nika94
CSKA haaaaaa prosze cie real ich rozjedzie z 5:1 i taki bedzie finał tego meczu:)