0

T' ESTIMO BARCA!!!

0

Podstawą jutro będzie nie stracić gola, dlatego kluczem do sukcesu jest szczelna defensywa. Pique z Puyolem w środku, Mascherano za Busiego. O atak jestem bardziej spokojny, trzeba jednak grać zdecydowanie bardziej żwawo. Przewaga w posiadaniu piłki jest dobra, ale zaczynam odnosić wrażenie że ostatnio te podania wynikają głównie z braku pomysłu na złamanie defensywy rywala. Tu nie można liczyć na błędy Chelsea, trzeba liczyć tylko na siebie. Nie potrzeba pogromu na Camp Nou, wystarczy skromne 2-0, bądźmy choć raz minimalistami.

0

Nigdy nie wątpiłem w Barcelonę, ale muszę przyznać, że po pierwszych 30 minutach miałem mieszane uczucia. Z drugiej strony wiedziałem, że Barca prędzej czy później się przebudzi. Wprawdzie nie zrobiła tego w meczu z Getafe, no ale przegrać z Realem to już nie wypada. Ten mecz pokazał obecną przepaść pomiędzy Ronaldo, a Messim. Żaden z nich nie strzelił gola, lecz praca Leo we wszystkich formacjach była bezcenna i to on trzymał grę zespołu. Cristiano był niewidoczny, zupełnie inny niż w sierpniowym meczu o PK w Madrycie, gdzie biegał z jednej strony boiska do drugiej. Kiedy reszta jego kolegów zawodzi jest sztywny i bezradny. Trochę podupadła teoria wielu "ekspertów" o obecnym ułożeniu taktycznym i wspaniałej grze Realu. Widać, że kiedy trafi na silnego przeciwnika nie potrafi trzymać się swojej koncepcji gry przez dłużej niż jedną połowę. I tu pojawia się kwestia teorii o kryzysie Barcelony, którą już parę razy słyszałem w mediach. Pomimo tego to taktyka nakreślona przez Pepa i konsekwentnie realizowana przez drużynę okazała się skuteczniejsza. Po raz kolejny. Wielkie brawa dla chłopaków, za kolejny wielki mecz w ich wykonaniu. VeB!!!

0

Ŕnims Afellay!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?