O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4798
  • Liczba komentarzy 80
  • Polecenia 121

Komentarze

0

Remis dla nas, też bardzo dobry ale jeszcze 10 minut...

1

Już karnego musieli dostać :D

0

Brak mu parad? Człowieku co Ty ćpiesz :D
Tak niech broni Ter Stegen, on ma same parady, szczególnie widziałem na początku sezonu, w meczach z Atlethic.

3

wiekowy ?
co Ty bredzisz, odstaw dragi albo chociaż działki zmniejsz, "nawet jeśli by mu to nie wychodziło najlepiej?"
Prosze Cie...Barcelona to nie jest Gornik Zabrze, że sobie można błędy popełniać, nie wiem co jest przczyną słabej postawy Ter Stegena, może i brak ogrania, ale mnie on od początku nie przekonuje, i na chwilę obecną nie ma możliwości żeby Bravo nie był nr 1, nawet bym się zastanowił czy w L.M Claudio nie miałby bronić

10

Zobacz wszystkie

26

podobno Mathieu do nas przechodzi...no to macie Benatie czy Mangale :D
kupujmy tak dalej...to ćwierćfinał ligi mistrzów będzie wielkim wyczynem ;)

25

Bartek szaleje jakby był na prochach dzisiaj :)
Za chwilę będzie fota z Pogba jak ten podpisuje :)

10

9

Ta sytuacja zaczyna mi przypominać to co się działo w Romie za czasów Luisa Enrique, tam też były święte krowy takie jak Totti, De Rossi, szybko pokazali Luisowi gdzie jego miejsce, i mam wrażenie, że u nas jest to samo, najmądrzejszy Xavi do spółki z Messim już go ustawiają jak chcą a on ma tyle do powiedzenia co my tutaj na forum. Smutne to, wielcy piłkarze rozwalają ten klub, dodatkowo zarząd w raz z tym nieudacznikiem Zubim i tym wiecznie głupio uśmiechającym się prezydentem to kolejna porażka, słabe transfery, kadra za wąska...a wisienką na torcie było sprowadzenie Douglasa, o kótrym wie tylko ojciec Neymara który pewnie na tym zarobił kase.

6

Alexis ładuje brame z brama w Arsenalu, Wenger jakoś umiał go ustawić w odpowiedniej dla niego pozycji, w Udine podobnie, tylko kurwa tutaj u nas musiał grać gdzie indziej, pomimo tego i tak dawał rade, ale nasz zarząd sprzedał go za czapke gruszek a zostawił miernote Pedro :) sabotaż

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?