0

Remis dla nas, też bardzo dobry ale jeszcze 10 minut...

1

Już karnego musieli dostać :D

0

Brak mu parad? Człowieku co Ty ćpiesz :D
Tak niech broni Ter Stegen, on ma same parady, szczególnie widziałem na początku sezonu, w meczach z Atlethic.

3

wiekowy ?
co Ty bredzisz, odstaw dragi albo chociaż działki zmniejsz, "nawet jeśli by mu to nie wychodziło najlepiej?"
Prosze Cie...Barcelona to nie jest Gornik Zabrze, że sobie można błędy popełniać, nie wiem co jest przczyną słabej postawy Ter Stegena, może i brak ogrania, ale mnie on od początku nie przekonuje, i na chwilę obecną nie ma możliwości żeby Bravo nie był nr 1, nawet bym się zastanowił czy w L.M Claudio nie miałby bronić

10

Komentarz usunięty

0

coś mi tu nie pasi....skoro nie ma nikogo teraz kto może zatwierdzić transfer Ardy to kto zatwierdził np sprzedaż Deulofeu?? Przecież wczoraj była oficjalka..

0

To po kiego grzyba ktoś negocjuje teraz ten transfer skoro nie ma kto go zatwierdzić ? Gdzie tu logika ? :D

25

Bartek szaleje jakby był na prochach dzisiaj :)
Za chwilę będzie fota z Pogba jak ten podpisuje :)

4

on jest dziś tyle wart co Vrdoljak

0

Wdowczyk z nich pieje...to chyba największa kara :D

0

a Ty Leczysz jeszcze Sambor w szpitalu w Leśnej Górze ? :D

0

chyba Cie głowa boli chłopcze ;)

0

mam nadzieje, że to ostatnie jego mecze w Barcelonie, jest cienki od 3 sezonów jak zupka więzienna, pojdzie kawałek z piłka do przodu zaraz strata i kontra, nawet dorzucić nie umie dobrze, fochy niech se w domu strzela, pajac

1

mam nadzieje, że to już koncówka Alvesa w Barcelonie, ten gość się skończył, przyjęcie....strata, pobiegnie kawałek, zaraz straci, przeciez gdyby Clichy sie nie pomylił i go nie kopnął to by se z nim poradził i poszłaby kontra, a jeszcze pacan kopie bidon i robi trzodę, wielce niezadowolony, z Malaga podał napastnikowi gości, ogólnie powinien się zacząć pakować..czym prędzej, martwi jedynie to, że Montoya jest jeszcze słabaszy..

0

Przyganiał Rosół Laporcie...:)

1

przestancie pieprzyć z tym zwolnieniem Lucho, po pierwsze najważniejsze są 3 pk żeby być blisko prześcieradeł i walczyć o majstra, a po drugie jak go będą mieli zwolnić to i tak go zwolnią, po 3 nowy trener w starym układzie bez możliwości transferów = wszystko po staremu :)

0

Fajnie by było jeśli nowy prezydent nie wiem czy to będzie Laporta czy inny ale gdyby sprowadził do klubu Pinto, Abidala i Puyola i dał im jakieś stanowiska w klubie, Pinto mógłby np działać w sztabie trenerskim bramkarzy ;)

0

Jurgen chyba będzie niedługo do wzięcia...:)

0

Zubizaretta w normalnie funkcjonującym klubie zostałby wyjebany na zbity pysk z wpisaniem do papierów o działalności na szkode klubu, u nas pewnie przytuli galaktyczną odprawę jak kiedyś odejdzie albo będą mu płacić pensje dalej bądź połowę żeby się nie obraził ;)

6

Alexis ładuje brame z brama w Arsenalu, Wenger jakoś umiał go ustawić w odpowiedniej dla niego pozycji, w Udine podobnie, tylko kurwa tutaj u nas musiał grać gdzie indziej, pomimo tego i tak dawał rade, ale nasz zarząd sprzedał go za czapke gruszek a zostawił miernote Pedro :) sabotaż

0

A ten dalej w to brnie...to już nie jest żałosne, to jest przerażające, nowe wybory to jedyna szansa...mówcie co chcecie o Laporcie, swoje za uszami miał, ale takie jaja jak teraz się nie działy

9

Ta sytuacja zaczyna mi przypominać to co się działo w Romie za czasów Luisa Enrique, tam też były święte krowy takie jak Totti, De Rossi, szybko pokazali Luisowi gdzie jego miejsce, i mam wrażenie, że u nas jest to samo, najmądrzejszy Xavi do spółki z Messim już go ustawiają jak chcą a on ma tyle do powiedzenia co my tutaj na forum. Smutne to, wielcy piłkarze rozwalają ten klub, dodatkowo zarząd w raz z tym nieudacznikiem Zubim i tym wiecznie głupio uśmiechającym się prezydentem to kolejna porażka, słabe transfery, kadra za wąska...a wisienką na torcie było sprowadzenie Douglasa, o kótrym wie tylko ojciec Neymara który pewnie na tym zarobił kase.

1

jak my mamy realizować z realem...kiedy oni właściwie na każdą pozycje maja po kilku zajebistych pilkarzy...a u nas kontuzja Iniesty i wchodzi do gry Roberto...

5

to jest żenujące, że Barca nie mogła już zapłacić tych 3 baniek tylko koleś musiał ze swoich i tak dali za dużo i tak to czy daliby Valenci te 3 banki wiecej to chyba nie jest ogromna różnica...tak jak Mascherano czy Fabs, też sie dokładali....troche to śmieszne

0

lepiej bym tego nie ujął :)

0

obecnie to jeśli chodzi o Sergio B to daleko mu do najlepszych defensywnych pomocników na świecie, co nie zmienia faktu, że Song musi odejść, dla jego dobra też, bo to dobry pilkarz szkoda, zeby nie grał w ogóle :)

0

hahahaha....co dałeś teraz to aż szkoda gadać, Marcelo to pajac, który w ofensywie coś tam skubnie czasem jak mu wyjdzie ale w defensywie to dziecko we mgle a Kłentrało jak to Szpak mówi, solidny ale bez fajerwerków, to Alba i Adriano moim zdaniem lepsza lewa flanka jak już tak porównujesz, ale i tak daleko im do najlepszych, z tym Arbeloa i Nacho to płyniesz i to jeszcze bardziej, jedynie Varane daje rade ale czy to taka ściana nie do przejścia to też mam wątpliwości :)

4

on w reklamie T-Mobile siedzi obok Lewego i tak się buja w słuchawkach ? :)

0

wiekszość tych piłkarzy ktorych wymieniłeś siedziała cały sezon na ławie albo na trybunach...oprócz fabsa i alexisa

1

powodzenia z taka obroną...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?