0

pamiętam przewrotke Rivaldo w meczu z Valencia....rzutem na taśme była l.m 4 miejsce w lidze...chyba było 3 2 albo 4 3 i właśnie Rivaldo z przewrotki piękna bramka coś koło 90 min....to były czasy :D ile to już lat...Visca el Barca!

0

ale pierdolnął

0

niech nie macha Martino tymi łapami....trzeba było za uszy wziaść rossela i kupic jakiegoś obrońce...nie zawinił teraz ani Pique ani Barrtra ale prawda jest taka że nie mam tam za dużo zmienninków

0

w chelsea?
a co on w Chelsea wygrał ?
w PSG zdobył mistrza...ale cieżko było by go nie zdobyć przy tej kasie..i ogólnie poziomie innych klubów, które sprzedaja piłkarzy jak OL niż się wzmacniaja...jedynie troche osiągnął w Milanie, ale jak dla mnie nie jest to jakiś wybitny trener :) przypomnę jak frajersko oddal L.M Liverpoolowi :)

0

co ty pierdolisz ze mamy szeroką ?
jak na stoperze mamy 1 Pique która ostatnio bardziej jest celebryta niż piłkarzem do tego Masche...który jest defensywnym pomocnikiem...cienkiego i niedoświadczonego Bartre i Carlesa który jeśli dobrze pójdzie zagra kilka meczy w tym sezonie jeśli zagra i nie wiadomo czy nie zakończy kariery :)
Brawo Uszaty...polać mu :)

0

nasz polski obrońca w betisie chce pomóc realowi :D

0

jak on zrobi z martinezem to samo co z masche czyli przekwalifikuje z jednego z najlepszych defensywnych pomocników świata na średniego środkowego obrońce...to powiem tyle PEP kończ waś...wstydu oszczędź :)

0

dobra myśl ale Bartre bym zostawił bo nie wiadomo co z Carlesem jeśli odpukać znowu coś go złapie to może zakończyć kariere i znowu byśmy zostali z 3 obrońcami dodatkowo z wiecznie rozkojarzonym Pique wieć lepiej by go zostawić...z Granada może grac :)

0

jak was czytam to mi się smiać chce....masche nie jest nominalnym środkowym obrońcą...Pep go przemianował na śo....i prawda jest że radzi sobie tam raz lepiej raz gorzej ale porównywać z Oleguerem czy innymi wynalazkami to przesadza....Bartre to on nosem wciąga a po ostatnim sezonie to nie wiem czy nie jest lepszy niż Pique...w żadnym wypadku nie można go sprzedać bo nawet jeśli kupimy jakiegoś obrońce a nie jestem przekonany czy uszatemu się to uda to i tak bedzie ich w kadrze za mało...a śmiem twierdzić że na pozycji defensywnego pomocnika czyli jego nominalnej pozycji chociażby z liverpoolu to nie jest lepszy niż Busi a od Songa na bank lepszy...więc radze troche pomyśleć zanim chcecie go pakować...i wysyłać do Napoli :)

0

sory możecie się nie zgodzić ale bartra jest cieniutki...buzała z grzelczakiem go kręcili jak dziecko....co raz bardziej myśle że nam potrzeba ze 2 śo...bo marc na razie to głębokie rezerwy

0

nie sondze :)

0

0

problem jest taki że Davidowi ani Pep ani Tito nigdy nie dali szansy grania jak wysunięty napastnik...może kilka meczy...nawet kiedy brakowało messiego to Tito sie uparł na Fabregasa ...spokojnie Messi mógłby grać na prawej Villa srodek Neymar lewa bądz Sanchez...ale Tito to Tito i Messi nadal będzie grał na środku

0

a po jakiego grzyba nam klasyczna 9-tka skoro Tito nie doważy się dać na bok messiego ?
nie widze sensu kupowania 9...bo w przypadku przyjścia zrobią z nim to samo co z Villa czyli będzie grał z boku co jest porażka....to jakby kupić lewego i dać go na lewą strone? ile on bramek strzeli ? 2 , 3 ?
moim zdaniem gdyby Tito miał jajca mógłby spokojnie dać Messiego na prawo ten i tak mógłbym schodzić spokojnie do środka...na srodke Villa i z lewej Neymar ale ...Messi jest w Barcelonie jak Ljuboja w Legi....robi co chcesz :) i gra tam gdzie chce :)

0

widze..że wszystkie ręce na pokład tu Xavi dziala....Alves, namawia Silve...tylko genialny Zubi z Rosołkiem nic nie robią :)

0

o co Ci gościu chodzi?
jeśli tak bardzo Ci się podoba praca naszego zarządu i pana Rossela to okej...ale wiedz że nie wszystkim się podoba...wyrosłem z football manager i nie musisz mnie uczyć jak długo transfery sie przeprowadza...:)
może też uważasz że sprawa Valdesa też jest świetnie załatwiona...że właściwie musimy kupić 2 bramkarzy bo Pinto lada moment zawiesi buty na kołku..a za naszego Wiktorka nie dostaniemy nic bo se wymyślili że idzie za free :)

0

boże...żaden reina, "rosół" i ta banda + plus ten cały zubi powinna odejść jak najszybciej to by było nasze największe wzmocnienie..ale niestety tak szybko to się nie stanie :(
sprzedać bojana, afellaya, dos santosa, oiera i chyba ville chociaż bardzo lubie davida ale szkoda zeby na ławce się marnował :(, sprzedać valdesa w ogole nie kumam tego że on se wymyślił że zostaje jeszcze rok i odchodzi za darmo przeciez to jest więcej niż smieszne i rosół sie na to godzi, jeśli chce zostać niech podpisuje nowy kontrakt np na 2 lata i po nastepnym sezonie niech odchodzi jak mu tak źle ale za kase przynajmniej 10 baniek...caritas robią z barcelony
Thiago musi zostać...jak odejdzie to powinien być to koniec "uszatego"
wyporzczyć deloo...cuence i rafinhie
kupic....handanovica nie reine...i obronće....np subotic, na silve nie mamy szans :)

Bluzgi zachowaj na inne okazje. Nie czas i nie miejsce. Nastepnym razem bedzie ban, badz pewny, ze nie minimalny.
pzdr, chllngr

0

małe pieniądze ? :)
myślisz że "tłumacz" zrobi promocje na szrocie i oddam nam go za 10 melonów ? i to jeszcze Barcelonie ? :D..
miedzy 20 a 30 i to raczej bliżej 30...żeby w ogóle Roman zaczął z nami gadać

0

jak mi działa na nerwy ten zubizarreta....właśnie jest sporo piłkarzy którzy mogliby spokojnie grać u nas na środku...co ten kolo w ogóle pierdoli nie jest rybakiem?...luiz, hummels, silva, kompany, nic nie jest proste ale jeśli on wywiesza białą flage na miesiac przed otwarciem okna to ja czuję, że szału nie bedzie...i na siłe pewnie Neymar...

0

z innej beczki
jest opcja na zajebistego bramkarza i do tego za nie duże pieniądze....Julio Cesar, na sezon byłby jak znalazł potem mógłbym zastąpić Pinto, w tym okienku lepiej więcej kasy wydać na obrońców i napastnika :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?