czerwik99
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ten facet sobie robi jaja czy on naprawdę wierzy w to co mówi ?
"Pracujemy nad tym. W zeszłym roku mieliśmy dobrą podstawę na środku obrony, jednak nie ma już z nami Puyola i postaramy się go zastąpić. Mamy nadzieję przekazać wkrótce informacje na ten temat. Nie wszystko zależy od nas”.
Tak zajebistą obronę mieliśmy, że w co drugim meczu 2 bramki stracone albo i więcej nawet, piłkarze drużyn z dołu tabeli robi sobie z naszych obrońców wiatraki, ten facet to jest jakaś porażka...nawet jeśli musi tak mówić to jest szok!
My tak właściwie żeby móc rywalizować z firmami typu Bayern, Chelsea itp..musimy ściągnąć dwóch środkowych obrońców...i to z najwyższej półki , a ten pół debil uparł się na Rudego z Valencii, szkoda gadac
0
Zubi jedzie po Mirka...pewnie da się go tanio z Lazio wyjąć ;)
3
no właśnie chłopcze to Ty sie troche pomyliłeś z tym 10/ 12 bo za Rudego, nietoperze chcą koło 20 i to będzie dopiero głupota jak ten pajac pojedzie i położy 20 melonów za rudego
0
Zubi jest już w Brazylii....zaczyna negocjacje z Samarasem będzie to klasyczna 9 jakiej od dawana szukali sternicy dumy kataloni ;)
jednak przeszkodą w transferze..może być, przywiązanie Samarasas do obecnego klubu w którym gra czyli Celticu.
0
podobno Zubizaretta odchodzi ze stanowiska dyrektora sportowego i będzie 2 bramkarzem za Pinto...ponieważ, nie doszli do porozumienia z Bravo :D
0
sebastian rudy?
0
co do Marquinhosa to jego przejście nie jest wcale pewne, bo raz, że Zubizaretta to pizda a dwa ze Szejką się sufit na łeb spadł...nie dość ze wszystkich kupują za cięzki szmal...niszcząc rynek to za swoich też chcą jakies gigantyczne sumy. Co do Mirandy to jestem jak najbardziej na tak...30 ml sporo ale klasowego obrońcy nie da się sprowadzić za dużo mniejsza kase, 30 lat ma to jest fakt ale 3 sezony spokojnie popyka na wysokim poziomie. Lepszy on na bank niż Mathieu i to jest jasność a jeśli ktoś myśli że ten pajac chce kupić na ławke Mathieu to jest w błędzie więc z dwojga ich wole Mirande nawet jeśli będzie kosztować sporo więcej. Przypomne jeszcze ze Vidić był do wzięcia za darmo...jako uzupełnie składu idealny do tego bardzo twardo grający piłkarz, jakich u nas na lekarstwo, Ramosa spokojnie by na ziemie sprowadził jakby ten fikał na GD ;) ale pajac nawet się nie wysilił powalczyć o niego...
26
podobno Mathieu do nas przechodzi...no to macie Benatie czy Mangale :D
kupujmy tak dalej...to ćwierćfinał ligi mistrzów będzie wielkim wyczynem ;)
0
Zubizarreta to powinien zacząć badania od swojej głowy...śmiech na sali, kupimy jakiegos ogóra, Marek Jóźwiak był lepszym dyrektorem sportowym w legi niż ten pajac...
0
ludzie ogarnijcie sie....sprzedać alvesa za 15 osobno..po pierwsze mało kto w ogole go chce to raz, dwa, że nawet jak się taki znajdzie to, nikt nie będzie chciał mu płacić wysokiej pensji a Alves zarabia w Barcy koszmarne pieniądze i na siłę nie bedzie chciał odchodzić, i to głównie tylko Szejków stać, żeby mu płacić tak dużą pensje a City go raczej nie chcą, to zostaje tylko Psg...a wy tak stękacie tutaj i się mądrzycie, tak od razu Legia Warszawa go kupi abo inny średniak tylko ciekawe kto będzie mu płacił 6 czy 7 baniek za sezon
2
Wszystko było gotowe ale Zubi pomylił Paryż z Lyonem i tam szuka Marquinhos's stąd ta zwłoka z oficjalnym potwierdzeniem tego transferu, niestety nie wiadomo ile dni Zubi będzie szukał tam tego piłkaża i tak, że nie wiadomo kiedy dojdzie do tego, że Marquinhos gra w Paryżu a nie w Lyonie :)
2
to szpakowski jak będzie wymawiał ?
markiz?
1
a co myślicie o Eto'o jest do wzięcia za free..myślę ze z rola zmiennika by się pogodził a nie jest to dużo gorsza opcja niż np Llorente, chyba że kupią np Mandzukicia to wtedy nie...
2
Ciebie chyba jebło..kogo Ty porównujesz? Nieopierzonego Deulo który..strzelił jedną bramkę w Ewertonie ? Można by się zastanawiać nad Reusem ale takie zastępstwo to jest raczej osłabienie..błagam
2
messiemu się w dupie poprzewracało....już jeden jego pomysł, który nazywa się Tata Martino raczej nie wypaił...niech sie kupi na graniu a nie..na transferach i o tym czy Pinto jego kolega ma grać dalej w Barcy czy nie ;)
0
Mandzukic fajna opcja...ale jak mało będzie grać a tak by pewnie było to z jego charakterkiem zacznie rozwalać szatnie
0
Torres jest do wzięcia z Chelsea po sezonie...może to jakaś opcja..tylko on nie będzie chciał siedzieć na ławie..ale to jest taki typowy lis w polu karnym...coś tam zawsze trafi
1
weź leki zażyj jakieś albo odstaw te które Ci szkodzą....
jasne lepiej nikogo nie kupować..nikogo nie sprzedawać a Real będzie rywalizował z Atletico o wszystko a my spokojnie na 3 miejscu..Dani Alves od przynajmniej dwóch sezonów jest skasowania...ja go bardzo lubie ale sory w takim klubie nie powinno być tak, że gra się za zasługi tylko za to jaką ma sie forme obecnie i co można jeszcze pokazać...Alves już raczej za wiele nie pokarze..i nie tylko on...potrzeba nowych ludzi, świeżej krwi i trenera z jajami a nie gościa, co jak przeczyta w gazecie, że słabo graja jego zawodnicy to płacze i chce wracać do Argentyny...to nie szkółka niedzielna!
5
Songa sprzedać...a Mascherano niech wróci na pozycje na której wymiatał w Liverpoolu...myślę, że jakby troche pograł na tej pozycji i przy obecnej formie Busquetsa..mógłby grać w 1 składzie ale z drugiej strony jaki trener posadzi św. krowe na ławce, na bank nie Tato
0
właśnie widze..że podpisał z Interem, brawo kretynie Zubi, za darmo taki żołnierz do wzięcia na zmiennika....fak
0
brać go i czym prędzej po Vidicia jest za darmo do wzięcia, wiek swój ma ale myślę, że pogodziłby się z rolą bardziej zmiennika...głową potrafi walnąć jak mało kto w PL...a myslę, że z Bale'm by sobie lepiej poradził niż Barta, nawet jakby dostał za to czerwona kartke ;)
5
lepiej dać te 30 baniek niż tyle samo bądz więcej za Luiza który będzie robił babole jak Mascherano...kolejny defensywny pomocnik na siłe przerabiany na obrońce
0
jak Zubi ruszy na zakupy to gdzies pod koniec sierpnia bedzie pierwszy i ostatni transfer...:)
czyli czapka gruszek dodatkowa sprzedadzą np Alexisa do Juve za 6 ml, bo w Barcelonie zawsze można rabacik dostać od Zubiego :)
0
gruchnęło przed sekundą dosłownie...jutro w marce i wszystkich dziennikach sportowych w Hiszpanii
Zubi dogadał się z J. Urbanem....Urban zostanie nowym szkoleniowcem Fc Barcelony, Zubi ubiegł S. Cacka który widział Urbana w Widzewie...w odbudowie łódzkiej potęgi :)
Kibu Vicunia będzie asystentem Jana Urbana...planowany przylot do stolicy Katalonii i prezentacja początek lipca :)
0
ja nie wiem na czym mu zależy a na czym nie ale jedno jest pewne że przez 2 lata nie kupił obrońcy chociaż od dawna są dziury i nie chce też już mówić o tym co zrobił latem poprzedniego roku....kupując Neymara za pieniądze tak duże że starczyło by na 2 Reuss'ow i sory ale obecnie Reuss wciąga nosem Neymara :)
0
jak zniosą zakaz transferowy to ten pajac Zu... kupi Reine i będzie sie cieszył a jak nie zniosą to będzie miał świetne wytłumaczenie dlaczego nikogo nie kupili :)
0
a kiedy będą wybory?
0
ej wiecie kiedy są wybory ? jak to wygląda ?
im szybciej Ci szkodnicy opuszczą Barcelonę tym lepiej....Alves niech poniesie ich walizki
0
a TY sfajczyłeś Valdesovi cały misterny plan...bo musiałeś w 93 min karnego sprokurować...
0