2 marca 2014, 21:38
0
LLorente.
2 marca 2014, 21:36
Dziecko xnxxu
2 marca 2014, 21:35
Ten Halihović kiedy zagra?
2 marca 2014, 21:33
Tak, nawet moja siostra się z tym zgadza.
2 marca 2014, 21:32
Kupić Luiza!!!!!!!!!!!!!!!!111
2 marca 2014, 21:31
oczywiście
2 marca 2014, 21:29
Już nie wygram książki.:(
2 marca 2014, 21:28
Jak gol?
2 marca 2014, 21:25
Ha mówiłem
2 marca 2014, 21:24
Bedzie gol.
2 marca 2014, 21:22
Martino na trybunach?
2 marca 2014, 21:21
I jeszcze dobrzy komentatorzy.
2 marca 2014, 21:20
Boże dzięki.
2 marca 2014, 21:18
Na tym właśnie oglądam.
2 marca 2014, 21:16
DAWAĆ LINKI
2 marca 2014, 21:14
O jakich kibicach mówisz?
2 marca 2014, 21:13
"fan" Barcy
2 marca 2014, 21:11
Da ktoś relacje LIVE!! nie taką że 2 minuty spóźnia?
2 marca 2014, 21:10
U mnie dopiero teraz.
2 marca 2014, 21:09
Nic nie wiadomo o kontuzji.
2 marca 2014, 21:08
Ci co zwykle są byli dobrzy teraz to co to wogule jest (proponuje dać Zimocha).
2 marca 2014, 21:07
Prawie
2 marca 2014, 11:29
Ładnie to wygląda.
22 lutego 2014, 21:40
Możemy być dumni, gramy z drużyną która pokonała Barcelonę..
22 lutego 2014, 21:39
????
19 lutego 2014, 19:17
Z Bayernem na wyjeździe wygrałą
18 lutego 2014, 22:01
Bayer w 10-tkę
18 lutego 2014, 21:59
Man City też
18 lutego 2014, 21:58
Fani Realu jutro... "nie było karnego"
18 lutego 2014, 21:55
walnie w poprzeczke
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
LLorente.
0
Dziecko xnxxu
0
Ten Halihović kiedy zagra?
0
Tak, nawet moja siostra się z tym zgadza.
0
Kupić Luiza!!!!!!!!!!!!!!!!111
0
oczywiście
0
Już nie wygram książki.:(
0
Jak gol?
0
Ha mówiłem
0
Bedzie gol.
0
Martino na trybunach?
0
I jeszcze dobrzy komentatorzy.
0
Boże dzięki.
0
Na tym właśnie oglądam.
0
DAWAĆ LINKI
0
O jakich kibicach mówisz?
0
"fan" Barcy
0
Da ktoś relacje LIVE!! nie taką że 2 minuty spóźnia?
0
U mnie dopiero teraz.
0
Nic nie wiadomo o kontuzji.
0
Ci co zwykle są byli dobrzy teraz to co to wogule jest (proponuje dać Zimocha).
0
Prawie
0
Ładnie to wygląda.
0
Możemy być dumni, gramy z drużyną która pokonała Barcelonę..
0
????
0
Z Bayernem na wyjeździe wygrałą
0
Bayer w 10-tkę
0
Man City też
0
Fani Realu jutro... "nie było karnego"
0
walnie w poprzeczke