0

LLorente.

0

Dziecko xnxxu

0

Ten Halihović kiedy zagra?

0

Tak, nawet moja siostra się z tym zgadza.

0

Kupić Luiza!!!!!!!!!!!!!!!!111

0

oczywiście

0

Już nie wygram książki.:(

0

Jak gol?

0

Ha mówiłem

0

Bedzie gol.

0

Martino na trybunach?

0

I jeszcze dobrzy komentatorzy.

0

Boże dzięki.

0

Na tym właśnie oglądam.

0

DAWAĆ LINKI

0

O jakich kibicach mówisz?

0

"fan" Barcy

0

Da ktoś relacje LIVE!! nie taką że 2 minuty spóźnia?

0

U mnie dopiero teraz.

0

Nic nie wiadomo o kontuzji.

0

Ci co zwykle są byli dobrzy teraz to co to wogule jest (proponuje dać Zimocha).

0

Prawie

0

Ładnie to wygląda.

0

Możemy być dumni, gramy z drużyną która pokonała Barcelonę..

0

????

0

Z Bayernem na wyjeździe wygrałą

0

Bayer w 10-tkę

0

Man City też

0

Fani Realu jutro... "nie było karnego"

0

walnie w poprzeczke

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?