18 lutego 2014, 21:54
0
taaaaak
18 lutego 2014, 21:28
znowu IBRA
3-0 PSg gromi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
18 lutego 2014, 21:25
Z karnego Ibra
2-0 w Niemczech
18 lutego 2014, 21:24
aut
18 lutego 2014, 21:17
33 lub 38 minuta .. będzie gol.
18 lutego 2014, 21:12
po takich akcjach to aż mi szkoda że valdes odchodzi
18 lutego 2014, 21:10
boże
18 lutego 2014, 21:09
co racja to racja
żólty kartonik
18 lutego 2014, 21:05
jezu
18 lutego 2014, 20:48
Psg już prowadzi
18 lutego 2014, 20:47
Nie działa mi :(
18 lutego 2014, 20:45
Mam obawy
2 lutego 2014, 14:19
Oczy6wiście, że najlepszy był Valdes
1 lutego 2014, 17:50
Przynajmniej tyle
1 lutego 2014, 17:49
Ostatni mecz z Atletico więc może..
1 lutego 2014, 17:44
a 5 lutego z Realem Sociedad
1 lutego 2014, 17:43
5 minut.. wygramy.
1 lutego 2014, 17:35
Brawo Alba
1 lutego 2014, 17:32
Powinien Moyes dojść .
23 stycznia 2014, 21:23
Hahhaha świetne
14 listopada 2013, 19:59
Zgadza się.
14 listopada 2013, 19:58
Wczoraj nabyłem oficjalną koszulkę i byłem bardzo zadowolony. TEraz patrze na to i zawiodłem się, Z czasem przyzwyczaję się pewnie ala tę chwile NIE!! Wyjazdowa mogła by być lepsza.
20 czerwca 2013, 19:00
Super!
18 czerwca 2013, 21:09
Brawo Thiago, szkoda , że w Barcelonie nie strzela. Ale gdyby g owystawiał częściej.. kto wie?
16 czerwca 2013, 22:23
Posłuchajcie komentatorów z tvp.
16 czerwca 2013, 22:22
Jakie okienko?
16 czerwca 2013, 22:20
Gdzie?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
taaaaak
0
znowu IBRA
0
3-0 PSg gromi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
0
Z karnego Ibra
0
2-0 w Niemczech
0
aut
0
33 lub 38 minuta .. będzie gol.
0
po takich akcjach to aż mi szkoda że valdes odchodzi
0
boże
0
co racja to racja
0
żólty kartonik
0
jezu
0
Psg już prowadzi
0
Nie działa mi :(
0
Mam obawy
0
Oczy6wiście, że najlepszy był Valdes
0
Przynajmniej tyle
0
Ostatni mecz z Atletico więc może..
0
a 5 lutego z Realem Sociedad
0
5 minut.. wygramy.
0
Brawo Alba
0
Powinien Moyes dojść .
0
Hahhaha świetne
0
Zgadza się.
0
Wczoraj nabyłem oficjalną koszulkę i byłem bardzo zadowolony. TEraz patrze na to i zawiodłem się, Z czasem przyzwyczaję się pewnie ala tę chwile NIE!! Wyjazdowa mogła by być lepsza.
0
Super!
0
Brawo Thiago, szkoda , że w Barcelonie nie strzela. Ale gdyby g owystawiał częściej.. kto wie?
0
Posłuchajcie komentatorów z tvp.
0
Jakie okienko?
0
Gdzie?