0

taaaaak

0

znowu IBRA

0

3-0 PSg gromi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

0

Z karnego Ibra

0

2-0 w Niemczech

0

aut

0

33 lub 38 minuta .. będzie gol.

0

po takich akcjach to aż mi szkoda że valdes odchodzi

0

boże

0

co racja to racja

0

żólty kartonik

0

jezu

0

Psg już prowadzi

0

Nie działa mi :(

0

Mam obawy

0

Oczy6wiście, że najlepszy był Valdes

0

Przynajmniej tyle

0

Ostatni mecz z Atletico więc może..

0

a 5 lutego z Realem Sociedad

0

5 minut.. wygramy.

0

Brawo Alba

0

Powinien Moyes dojść .

0

Hahhaha świetne

0

Zgadza się.

0

Wczoraj nabyłem oficjalną koszulkę i byłem bardzo zadowolony. TEraz patrze na to i zawiodłem się, Z czasem przyzwyczaję się pewnie ala tę chwile NIE!! Wyjazdowa mogła by być lepsza.

0

Super!

0

Brawo Thiago, szkoda , że w Barcelonie nie strzela. Ale gdyby g owystawiał częściej.. kto wie?

0

Posłuchajcie komentatorów z tvp.

0

Jakie okienko?

0

Gdzie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?