0

Najlepsze jest to ze Halilovic to kibic Realu i nawet sie z tym nie kryl

1

Nie sadze by Martino zostal w Barcelonie jesli Barcelona nie zdobedzie mistrza Hiszpanii albo/i LM.

0

Wszystko fajnie tylko ze liga hiszpanska poza Barcelona jest bardzo slaba.
Komplet uczestników TOP 16 LM 2013/14 z podziałem na kraje
Niemcy (4): Rhein-Neckar Löwen, THW Kiel, HSV Hamburg, SG Flensburg-Handewitt
Polska (2): Vive Targi Kielce, Orlen Wisła Płock
Macedonia (2):Metalurg Skopje, Vardar Skopje
Słowenia (2): Celje Pivovarna Lasko, RK Gorenje Velenje
Dania (2): KIF Kolding, AaB Aalborg Handbold
Hiszpania (1): FC Barcelona
Węgry (1): MKB Veszprém
Francja (1): Paris Saint-Germain
Ukraina (1): HC Motor Zaporoże

0

CANAL+ Family2 HD 20.55 Barcelona - Almeria (Adam Marchliński, Wojciech Jagoda)
Jagoda będzie szalał. Dobrze ze w tym samym czasie jest Milan - Juventus i PSG - Marsylia

0

Wiem ze nie kazdy, ale z lektury strony wynika ze nikt....

0

Mecz bylo mozna ogladac w tv z polskim komentarzem a odzewu na stronie w czasie meczu nie bylo w ogole. Smutne to...

0

Z laikami nie gada. Zegnam

0

Nie poogadamy, bo nie prowadze dyskusji z kims kto wymysla kluby stylu Bayern Leverkusen. Z laikami nie gadam. Zegnam

0

OK, nie ma sprawy. Mimo ze sie czasem z Toba nie zgadzam, to Cie cenie, bo masz wiedze pilkarska - to jest podstawa do jakiejkolwiek merytorycznej dyskusji na temat pilki noznej.

0

Tak, to jest taki sam dowod jak taki ze Bundesliga jest lepsza bo w 1/8 finalu LM sa 4 zespoly niemieckie a tylko 3. A jak w polfinale beda 2 niemieckie i 1 hiszpanski to co wtedy? Chlopie przestan sie osmieszac

0

Logiczne to jest to ze nie wiesz ze sa klawiatury bez polskich znakow. Widac ze twoja niewiedza przejawia sie nie tylko w temacie pilki noznej ale takze komputerow... Boje sie pomyslec w jeszcze jakich dziedzinach zaczniesz sie zaraz kompromitowac....

0

Jestem duzo bardziej obiektywny wobec niemieckiego futbolu niz Ty wobec Barcelony, Argentyny a szczegolnie Messiego. Do tej pory sie smieje z tego ze Klinsmanna uwazasz za skrzydlowego:)

0

Pisze bez znakow polskich Ty natomiast nie wiesz co piszesz. Widzisz roznice?
Jest oczywiste ze Bayer i Schalke lutowymi meczami w LM skompromitowaly Bundeslige i tu nie ma o czym gadac, co nie zmienia faktu ze Bayer wyszedl z grupy LM gdzie czerwona latarnia byl zespol z La Liga

0

Te chudopalki wygraly dwa razy z Sociedad w LM, wyszli z tej grupy gdzie Sociedad byl czerwona latarnia.

0

Po piewsze to naucz sie pisac po polsku, po wtore to naucz sie poprawnych nazw zespolow. Jak to uczynisz to zglos sie do mnie, to cie przepytam.

0

Bayern Leverkusen? Nie ma takiego klubu. Naucz sie nazw topowych klubow bo sie osmieszasz

0

Bayer wyszedl z grupy LM dwukrotnie wygrywajac z Sociedad ktore zdobylo 1 pkt i 1 gola w tej grupie a ostatnio ogralo Barcelone...

0

"Jak donosi katalońska rozgłośnia radiowa RAC1 oraz angielskie media, transfer 17-letniego Chorwata został dopięty w Zagrzebiu już wczoraj. Nieoficjalnie mówi się, że kwota jaką musieli wyłożyć włodarze hiszpańskiego klubu oscyluje w granicach 6 milionów euro. Halilović zagra w Barcelonie B, a zawarta w 5-letnim kontrakcie klauzula ma gwarantować mu awans do pierwszej drużyny. Gdy Chorwat się w niej znajdzie, klub z Primiera Division będzie musiał dopłacić kolejne 4 miliony euro."
transfery.info/63359,halilovic-w-barcelonie

10 mln to dala Benfica za swietnego, duzo bardziej uksztaltowwanego Lazara Markovica

0

Atletico przedzie coraz gorzej a Milan gra coraz lepiej. Nie zdziwie sie jak Milan wygra w Madrycie jesli Super Mario wroci do gry.

0

Hity 1/8 finalu LE:
Porto - Napoli
Tottenham - Benfica
Juventus - Fiorentina

0

Swansea to nie jest angielski zespol....

0

albo na Lyon

0

Vidal to jest mega kozak

0

W Lyonie tez sie moze sporo dziac

0

Vidala to nie ma co obserwowac, to genialny pilkarz :). Trabzon dobrze gral w Turynie wiec dzis moze byc ciekawie.

0

Co ogladacie? Tottenham, Juve czy Valencie? Wbrew pozorm Dynamo Kijow moze powalczyc

0

Ogladacie mecz Barcelony w Eurolidze? Wlasnie zaczela sie dogrywka, mecz na 47 kanale CP i 54 kanale nc+ - polski komentarz

0

Klauzula odejscia Mangali to 50 mln euro - Porto rzadko opuszcza z ceny

0

Zaraz tj od godz 19.00 meczyk Barcelony. Transmisja na 47 kanale Cyfrowego Polsatu i 54 kanale nc+.

0

Transmisja meczu na FOX (HD) - polski komentarz.
18:55 Koszykówka: Euroliga mężczyzn - mecz: Anadolu Efes Istanbul - FC Barcelona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?