0

Gdyby glosowal obiektywnie to by nie postawil Messiego przed Ronaldo

0

Widac ze nie ogladasz derbow Stambulu bo gdybys ogladal to bys wiedzial czy Ronaldo jest na derbach tego miasta....

0

Szpakowski jest bardziej stronniczy pro Barca

0

Nie zapominaj ze w tym samym czasie leca derby Stambulu ktore elektryzuja cala Europe

0

juz 2:3 dla Besiktasu, co za mecz!

0

0

Retransmisja od 23.30 na TVP Sport a w sobote o 15.00 powtorka. W sobote live od 22.00 mecz Realu na TVP Sport.

Od 19.00 trwaja wielkie derby Stambulu, Fenerbahce - Besiktas, polecam

0

Nie jetem gimbusem, nie mierzy wszystkich swoja miara!

0

tak by pojechali ze by dostali 0:7 jak ostatnio. Bayern jest duzo lepszy od Barcelony

0

Cudem to wygrala z Bayernem. Bayern od conajmniej dwoch lat jest lepszy od Barcelony

0

Tak samo jak Real i Barcelona przy Bayernie od jakis 2 lat

0

ile meczo Bayernu ogldales w tym roku? Czekam na odp, konkretna liczbe

0

Mowilem ci, ogladaj wszystkie mecze Bayernu a nie od swieta. Pogadaj z kibicami Bayernu ktorzy ogladaja wszystkie mecze Bayernu to ci powiedza kto bardziej zasluguje na zp

0

Za Lahma Messi do Bayernu, dobra?

0

W derbach poziom jest na dalszym planie, poczytaj troche o tym co sie liczy w derbach

0

To jest cena za obiektywizm

0

Mecz Bilbao - Barcelona to jeden z najciekawiej zapowiadajych sie meczow w ten pilkarski weekend, ktory nie powala na kolana co nie znaczy ze nie brakuje w nim pilkarskich klasykow, dzis sa np dwa,o 14.30 na 268 kanale Cyfrowego Polsatu i na 683 kanale nc+ jedne z najwazniejszych spotkan derbowych w Afryce, derby Tunisu Club - African a od 19.00 derby Stambulu, Fenerbahce - Besiktas.

Co do meczu Bilbao - Barcelona to bedzie leciec na CANAL+ Family2 HD a komentowac beda Rafał Wolski i Maciej Murawski.

0

Barcelona - Celtic to spotkanie o nic, duzo ciekawiej zapowiada sie mecz Schalke - Basel o awans do fazy pucharowej

0

Zobacz ile mistrzow Bundesliga miala w ostatniej dekadzie a ilu La Liga

0

To jak zalosne musi byc Sociedad ktore przegralo z Leverkusen i i jest na samym dole tabeli

0

To cbyba Ty nie ogladasz bundesligi skoro piszesz takie brednie. BVB w Bundeslidze gra nierowno, co nie znaczy ze zawsze gra slabo. Radze ogladac regularnie lige niemiecka.

Obecna BVB jest lepsza i od Realu i od Barcelony, Bayern to jest inna polka. Rzecz jasna ze Bayer jest wyraznie gorszy od Atletico

0

Pytanie czy Reus bedzie chcial przejsc do Barcelony. Na te chwile BVB to jest lepszy klub niz Barcelona a liga niemiecka nie jest gorsza niz hiszpanska a jest duzo bardziej perspektywiczna, rozwojowa niz La Liga

0

Zapowiada sie swietne widowisko.

Stacje ktore pokaza ten mecz:
Al Jazeera Sport 1
C+ Deportes / HD
Digi Sport 2 (hun) / HD
Digi Sport 2 (rom)
Nova Sports 1 (hellas) / HD
NTV Plus Basketball
NTV Spor Smart HD
SportKlub 1 (croatia)
SportKlub 1 (serbia)
SportKlub 1 (slovenia)
~ ESP: Esports 3

0

Dzieki za odp.

0

Dzis o 21.00 Barcelona w Eurolidze zmierzy sie z liderem grupy Fenerbahce. Przydalby sie news zapowiadajacy ten hitowy mecz

0

Barcelona gra fair jak im idzie, jak ktos im daje lekcje futboli to juz Barcelona tak czysto nie gra - vide dwumecz z Bayernem

0

Ile strony liczy twoja praca mgr, bo chyba o tym traktowala?

0

21:00 Swansea City – FC Valencia, CANAL+ Family
komentują: Piotr Laboga, Rafał Nahorny
Zaraz kolejne starcie liga angielska vs liga hiszpanska, 10 zespol PL vs 11 zespol La Liga
jakie typy na mecz?

0

Nie mowie o braku zainteresowania tylko o poziomie wiedzy plci pieknej o pilce noznej. Prosze czytac ze zrozumieniem

0

Kazdy kto chce zobaczyc mega wazny mecz Schalke - Basel o awans do fazy pucharowej LM a nie mecz pewnej awsnsu Barcelony z Celikiem ktory nie ma nawet szans na LE

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?