czytelnik
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2013
7 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby glosowal obiektywnie to by nie postawil Messiego przed Ronaldo
0
Widac ze nie ogladasz derbow Stambulu bo gdybys ogladal to bys wiedzial czy Ronaldo jest na derbach tego miasta....
0
Szpakowski jest bardziej stronniczy pro Barca
0
Nie zapominaj ze w tym samym czasie leca derby Stambulu ktore elektryzuja cala Europe
0
juz 2:3 dla Besiktasu, co za mecz!
0
0
Retransmisja od 23.30 na TVP Sport a w sobote o 15.00 powtorka. W sobote live od 22.00 mecz Realu na TVP Sport.
Od 19.00 trwaja wielkie derby Stambulu, Fenerbahce - Besiktas, polecam
0
Nie jetem gimbusem, nie mierzy wszystkich swoja miara!
0
tak by pojechali ze by dostali 0:7 jak ostatnio. Bayern jest duzo lepszy od Barcelony
0
Cudem to wygrala z Bayernem. Bayern od conajmniej dwoch lat jest lepszy od Barcelony
0
Tak samo jak Real i Barcelona przy Bayernie od jakis 2 lat
0
ile meczo Bayernu ogldales w tym roku? Czekam na odp, konkretna liczbe
0
Mowilem ci, ogladaj wszystkie mecze Bayernu a nie od swieta. Pogadaj z kibicami Bayernu ktorzy ogladaja wszystkie mecze Bayernu to ci powiedza kto bardziej zasluguje na zp
0
Za Lahma Messi do Bayernu, dobra?
0
W derbach poziom jest na dalszym planie, poczytaj troche o tym co sie liczy w derbach
0
To jest cena za obiektywizm
0
Mecz Bilbao - Barcelona to jeden z najciekawiej zapowiadajych sie meczow w ten pilkarski weekend, ktory nie powala na kolana co nie znaczy ze nie brakuje w nim pilkarskich klasykow, dzis sa np dwa,o 14.30 na 268 kanale Cyfrowego Polsatu i na 683 kanale nc+ jedne z najwazniejszych spotkan derbowych w Afryce, derby Tunisu Club - African a od 19.00 derby Stambulu, Fenerbahce - Besiktas.
Co do meczu Bilbao - Barcelona to bedzie leciec na CANAL+ Family2 HD a komentowac beda Rafał Wolski i Maciej Murawski.
0
Barcelona - Celtic to spotkanie o nic, duzo ciekawiej zapowiada sie mecz Schalke - Basel o awans do fazy pucharowej
0
Zobacz ile mistrzow Bundesliga miala w ostatniej dekadzie a ilu La Liga
0
To jak zalosne musi byc Sociedad ktore przegralo z Leverkusen i i jest na samym dole tabeli
0
To cbyba Ty nie ogladasz bundesligi skoro piszesz takie brednie. BVB w Bundeslidze gra nierowno, co nie znaczy ze zawsze gra slabo. Radze ogladac regularnie lige niemiecka.
Obecna BVB jest lepsza i od Realu i od Barcelony, Bayern to jest inna polka. Rzecz jasna ze Bayer jest wyraznie gorszy od Atletico
0
Pytanie czy Reus bedzie chcial przejsc do Barcelony. Na te chwile BVB to jest lepszy klub niz Barcelona a liga niemiecka nie jest gorsza niz hiszpanska a jest duzo bardziej perspektywiczna, rozwojowa niz La Liga
0
Zapowiada sie swietne widowisko.
Stacje ktore pokaza ten mecz:
Al Jazeera Sport 1
C+ Deportes / HD
Digi Sport 2 (hun) / HD
Digi Sport 2 (rom)
Nova Sports 1 (hellas) / HD
NTV Plus Basketball
NTV Spor Smart HD
SportKlub 1 (croatia)
SportKlub 1 (serbia)
SportKlub 1 (slovenia)
~ ESP: Esports 3
0
Dzieki za odp.
0
Dzis o 21.00 Barcelona w Eurolidze zmierzy sie z liderem grupy Fenerbahce. Przydalby sie news zapowiadajacy ten hitowy mecz
0
Barcelona gra fair jak im idzie, jak ktos im daje lekcje futboli to juz Barcelona tak czysto nie gra - vide dwumecz z Bayernem
0
Ile strony liczy twoja praca mgr, bo chyba o tym traktowala?
0
21:00 Swansea City – FC Valencia, CANAL+ Family
komentują: Piotr Laboga, Rafał Nahorny
Zaraz kolejne starcie liga angielska vs liga hiszpanska, 10 zespol PL vs 11 zespol La Liga
jakie typy na mecz?
0
Nie mowie o braku zainteresowania tylko o poziomie wiedzy plci pieknej o pilce noznej. Prosze czytac ze zrozumieniem
0
Kazdy kto chce zobaczyc mega wazny mecz Schalke - Basel o awans do fazy pucharowej LM a nie mecz pewnej awsnsu Barcelony z Celikiem ktory nie ma nawet szans na LE