0

"Jeśli spojrzeć na aktualny sezon w bezpośrednich starciach lepsze wyniki uzyskali Niemcy: w sześciu spotkaniach w ramach Ligi Mistrzów trzykrotnie wygrali z Hiszpanami i również trzykrotnie zremisowali" W Lidze Europy tez Bundesliga gora.



Rywalizacja niemiecko-hiszpanska w tym sezonie europejskich pucharow:

Bayern - Valencia 2:1 i 1:1, Bayern w tabeli przed Valencia
BVB - Real 2:1 i 2:2, BVB w tabeli przed Realem
Hannover 96 - Levante 2:1,2:2, H96 w tabelio przed Levante
BVB - Malaga, 0:0, 3:2, awans BVB

Stan rywalizacji 4:0 dla Bundesligi. 4 do 0 to jest nokaut, wyrazna przewaga Bundesligi. W tym sezonie europejskich pucharow bylo 8 spotkan niemiecko - hiszpanskich, 4 razy wygraly druzyny niemieckie, 4 razy byl remis i ani jednej wygranej zespolu hiszpanskiego!

0

Zamiast ogladac Legie polecam hitowe spotkanie Bundesligi Schalke - Bayer. Transmisja od 18.30 na Eurosporcie 2

0

Oczywiscie ze chodzi o Garrinche.

0

@WaFen
Nie okreslilem, naucz sie czytac ze zrozumieniem. Ucza tego w podstawowce

0

Ani Maradona ani Pele nie sa uwazni przez wiekszosci ekspertow pilkarskich za najlepszego dryblera w dziejach pilki noznej

0

barca-fan
Drybling i technika to nie sa pojecia tozsame. Drybling to jeden z elementow szeroko rozumianego wyszkolenia technicznego. Technika to pojecie znacznie szersze anlize drybling

0

Ten pilkarz jest bardzo slawny. Jest umieszczany w wiekszosci 11 wszechczasow

0

Nikt nie wie, bo nie od dzis wiadomo ze na tej stronie udzielaja sie glownie mlodzi kibice ktorzy czesto bardzo krotko interesuja sie pilka nozna a jeszcze krocej kibicuja Barcelonie

0

barca-fan
Jesli nie wiesz o kogo chodzi tzn ze slabo znasz sie na pilce.

0

Nie chodzi mi ani o Robinho ani tez Rivaldo. Pilkarz ktory uchodzi za najlepszego dryblera w dziejach pilki noznej potrafil okiwac wszystkich pilkarzy druzyny przeciwnej lacznie z bramkarzem czyli 11 pilkarzy i strzelic gola

0

Chyba nie musze pisac takich oczywistosci. To tak jakbym musial pisac kto jest obecnym triumfatorem LM. Jesli ktos cokolwiek inteteresuje sie pilka nozna to doskonale zna odpowiedz na obydwa pytania

0

R10 z cala pewnoscia nie byl najlepszym dryblerem w historii, 1 miejsce bezaplecyjnie nalezy do kogo innego

0

Nie tylko wg mnie ale wg wiekszosci fachowcow pilkarskich na swiecie R10 to drugi najlepszy technik na swiecie w dziejach futbolu. Chyba nie musze pisac kto dzierzy miejsce lidera

0

Ronaldinho to drugi najlepszy technik w historii pilki noznej

0

Daniel
Bayern mial juz kryzys, nie tak dawno. Ale ze jest mega dobry to nawet niektorzy nie zauwazyli tego kryzysu

0

@hasz29
Tobie sie tez przyda powrot do podstawowki skoro zadajesz takie pytanie

0

Jarekm
Nie napisalem ze Norymberga jest ogolnie lepsza od Barcelony. Naucz sie czytac ze zrozumieniem, ucza tego w szkole podstawowej

0

Shaqiri, 4 do zera

0

Jarekm,
Z moich komentarzy nic takiego nie wynika. Widac ze wyciaganie wnioskow to jest twoja najmocniejsza strona

0

Borussia po awansie do polfinalu LM otrzyma pokazna kase i nie bedzie musiala sie oslabiac, tym bardziej ze dodatkowo dojdzie kasa za prawdopodobny transfer Lewego na ktorym latem moga zarobic ostatni raz

0

LukaszNidzica
Nie jestem kibicem Realu. Myslenie nie jest twoja najmocniejsza strona

0

@Lukasz Nidzica
Nie przesadzaj. Norymberga nie jest tak uzalezniona od 1 zawodnika jak Barcelona

0

@Lukasz Nidzica
Nie przesadzajmy. Norymberga ma lepsza obrone

0

Chce pokazac sile? Gdyby chcial to graliby 1 skladem

0

Gundogan to bardzo dobry i perspektywiczny pilkarz, ale nie powinien przechodzic do ligi hiszpanskiej, bylby to dla niego krok wstecz

0

Bayern juz prowadzi, 5 minuta a Bayern mial juz 3 okazje do gola. Bayern stwarza sobie okazje a nie jak Barcelony wymienia podania

0

@Justine
Miedzy na pewno wygramy a przegramy jest bardzo szeroki wachlarz mozliwosci. Zebyscie sie nie zdziwli. Taka gra jak z Milanem w rewanzu na Bayern moze nie wystarczyc

0

Nie wiem skad przekonanie kibicow Barcelony ze jesli Barca zagra tak jak z Milanem w rewanzu w Milanem to wyeliminuje. Gdybyscie wiedzieli jak gra Bayern w tym sezonie, ogladali regularnie mecze Gwiazdy Poludnia to nie zwywilibyscie takiego przekonania.

0

nowy19pl
Jesli dla Ciebie licza sie tylko bezpostrednie pojedynki to rywalizacja niemiecko-hiszpanska w tym sezonie pokazuje dobitnie ktora liga jest lepsza

0

@Hasz29
Nie tylko Bonka gra Barcelony przyprawia o sennnosc. Jest wielu kibicow ktorym gra Barcelony polegajaca na wolnym roxzgrywaniu pilki, wymienianiu tysiaca podan sie zwyczajnie w swiecie nie podoba i ich nudzi. Np w Chinach mecze Barcelony lecace poznym wieczorem sa zalecane przez lekarzy jako swietne lekarstwo na bezsennosc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?