0

Otoz go kolego, na takiej samej zasadzie jak sie wierzy sie w jakiegokolwiek boga, mozna wierzyc w dowolne inne stwory i legendy. Ale to wciaz tylko zabawa w slepa wiare, nic ponad. Zatem ja nie wierze i nie zasmiecam sobie tym glowy.

Poza tym oczekujesz ode mnie dowodu na nieistnienie? Przeciez wyzej pisalem na kim spoczywa ciezar dowodzenia. Poczytaj troche o logice, argumentowaniu czy dowodzeniu, bo chyba wciaz nie rozumiesz, ze tk nie ja powinienem podawac powod/dowod ze cos nie istnieje, ale osoby ktore twierdza, ze cos ma miejsce powinno to uargumentowac i to w oparciu o twarde dowody.

1

Brawo. Logika i czytanie ze zrozumieniem sie klania. Moze podac Ci jeszcze dowod na nieistnienie Thora, Zeusa czy Allaha?

2

Bojan bił wszelkie rekordy strzeleckie w mlodszych kategoriach, a bedac jeszcze mlodszym od Munira byl bardzo dobrym napastnikiem w pierwszym zespole.
Chlopak mial tylko slabsza psychike i zjadla go pilka na najwyzszym poziomie, sam o tym opowiadal.

1

Dlaczego o to chodzi? O co w tym chodzi, aby bezmyslnie w cos wierzyc? Wyjasnij prosze troche jasniej.
Mysle, ze implikacja jest w druga strone, ale chetnie wyslucham.

1

Nie musisz miec zamiaru, pokazuje Ci tylko na kim ciazy dowod.
„Moze kiedys zrozumiesz„ brzmi jednak dosc wygorowanie, jakbys byl 2 levele zrozumienia nade mna i nie chcialo Ci sie tlumaczyc, bo co ja debil ogarne, moze kiedys. Problem polega na tym, ze mam wrazenie, iz to wiekszosc wierzacych (w jakiegokolwiek boga, Jezus, Jahwe, Thor czy Zeus, niewazne) nie zastanowila sie tak spokojnie jakim cudem wierza i czy aby nie tylko dlatego, ze zostali tak wychowani i od dzieciaka zindoktrynowani.

1

Dlaczego smutne? Wiesz, sama idea ze nic nie ma po smierci jest dosc przerazajaca, ale nie bede sobie glowy na sile zasmiecal urojeniami, ze moze cos jest.

Dowodow? Gdyby byl choc jeden, to nie mielibysmy rozmow o wierze, bo wszystko byloby twardym faktem.

Aaa, no i nie szukam dowodow na brak boga. Nie ma mnie ciazy obowiazek dowodzenia. Zgodnie z logika takowy obowiazek zawsze lezy po stronie tego, kto przedstawia swoje hipotezy. Jesli mowisz mi, ze cos takiego istnieje - udowodnij. :)

0

Tak. Dokładnie tak.

0

Jak to ktos kiedys powiedzial, jestem ateista jak kazdy z nas, dodalem tylko do listy bogow jeszcze tego chrzescijanskiego.

0

Etam, swieta jako elementu kultury przeciez :) A religia jak religia, przeminie jak wiele poprzednich.

1

Wam? Ale to bardzo ciekawa krytyka chrzesnijanstwa tylko

2

Dzisiejsza lektura to „Antychryst” F.Nietzsche. Czas odpowiedni, co? ;)

1

A ja wczoraj wtopilek kafla, a potem wygralem kafla, wiec chyba mam dosc emocji u buka :D Ale typowalem podobnie ma dzis, trzymam kciuki!

0

Lot - wizzair, Gdańsk - Barcelona El Prat.
Nocleg - airbnb, względnie hostel jakiś przez booking. Zawsze staramy się, aby było blisko centrum, aby można było na La Ramble jak i pod Sagrade z buta dojść.
Bilet na mecz - bezpośrednio przez stronę Barcelony.

Zawsze tak latamy z moją panną :)

2

Dokladnie tak wyglada jego cala gra. I to dokladnie jest jednoczesnie jego zaleta, bo pokazuje ze ma talent i mozliwosci, ale i tez jego wada na te chwile, bo mozna dopatrywac sie zbytniej nonszalancji i brak zaangazowania.

0

Ghost in the shell.

2

Ani razu nie odstąpiłem od kibicowania Barcelonie i tylko Barcelonie odkąd tylko zacząłem się interesować piłką. Ciekawe czy wielu jest takich jak ja?

0

Gdy zerwalem pierwsze to nie moglem nawet ustac i kolano od razu bylo wielkie. Gdy zerwalem drugie w drugim kolanie, to prawie normalnie funkcjonowalem potem, cos dokuczalo, ale nie az tak. Jednak dobry ortopeda kd razu zdiagnozowal i byla potrzebna kolejna rekonstrukcja. Teraz wracam do formy powoli.. przestrane rwac krzyzowe:( Zdrowia Rafinha!

0

Jak w 10? Przeciez za Rafinhe mogl wejsc Dembele czy Malcom. Nie ma znaczenia, ze Rafinha nie gral od poczatku.

1

Gol Bellettiego w 2006 z Arsenalem mnie wzruszył dużo bardziej.

Poza tym to 'Grobowiec świetlików' i 'Cast away'.

0

Wiesz co to dowód anegdotyczny? Właśnie go użyłeś. Beznadziejnie słaba linia argumentacji.
Bez urazy, przyjmij to jako wskazówkę na przyszłość. Chociażby na wiki jest nienajgorzej opisany.

0

Czy ta roznica w odpowiedzi na temat Thiago i Neymara moze byc znaczaca? Wyrazne nie przy Thiago, przy Neymarze juz bardziej dyplomatycznie.

0

Jakiego rozmiaru masz powtarzajace sie? Nie chcialbys sprzedac którejś z dolnych dwóch rzędów (pomijając łososiową)?

2

Pewnie myslal o xbox one x. A te maszyne goraco polecam, ostatnio na szwajcarskim ms store z fifa i forza 7 i horizon 4 byla do wyrwania za 1800zl. Sam kuoilem tam tylko z Fifa za 1700 (przesylka do Polski za free)

4

Ta „dzwina” okladka jest drukowana przez sklep - idziesz z tym do kasy i daja Ci tam dopiero org.

4

Konsola 1500-1700 ps pro lub xone x

1

To jest właśnie to, inteligencja. Niektórzy nie potrafili w Barcelonie się przebić mimo umiejętności naturalnych właśnie ze względu na brak tej inteligencji boiskowej.
Arthur to będzie nasz skarb, już teraz to pokazuje.

0

Nie masz mi dogadzać, nigdzie tak nie napisałem. Jak ciężko Ci o szacunek do ojczystego języka, to w sumie Twoja sprawa. Ja zwracać uwagę na takie idiotyzmy będę zawsze - tak to określam, bo taki mam do tego stosunek.
Skoro żyjemy w dobie internetu, to dlaczego rozróżniasz pisanie w 'prawdziwym życiu i w 'internecie'? Skoro to tak powszechne, to obecnie internet jest tak samo miejscem publicznym jak szkoła, park czy centrum miasta.
Wiesz, gdyby każdy odpuszczał 'walkę', jak to nazwałeś, to wiele rzeczy obecnie stałoby na głowie. Cóż, pisz sobie jak CI tak wygodnie, mi wygodnie będzie stękać przy każdym 'nwm' ;) Miłego!

0

Tu nie chodzi o jakas super dokladnosc. Ja po prostu nie znosze tej nowomowy, tych beznadziejnych skrotow, bo ani to faktycznie Ci czSu nie zaoszczedza ani to nie wyglada. Zupelnie bez sensu. Brzydkie to to i straszy tylko. Oducz sie, serio. :)

3

Nwm? „Nie wiem” piszemy dokładnie tak.
Nie ma za co ;)

A Arda .. jeszcze chwila i nie bedzie juz naszym problemem. Cos mu sie zycie zaczelo chyba psuc :/

2

Messi nie zartowal mowiac, ze wygra w tym roku LM. Zupelnie inna gra niz w LaLiga..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?