0

@LuisSalvano To juz musi uzgodnic z pracodawca. Ostatecznie umowa to umowa i to czy podatek jest placony czy nie to inna kwestia. Jesli pracodawca zgodzi sie utrzymac wlasne koszta, to moze to 200 dac pracownikowi, ale nie musi i moze dalej zostac 3k netto (na reke) i pracodawca wtedy skorzysta na takiej umowie, bo nie bedzie ponosic kosztow podatku dochodowego za zarobki pracownika.

2

@LuisSalvano To działa tak. Co miesiąc od pensji brutto sa odciagane skladki do zus, ubezpieczenia spoleczne itd ORAZ zaliczka na podatek dochodowy. Od teraz ta zaliczka nie bedzie odciagana.

0

@Gaudi79 zaden problem, jedynie moze byc ciezko siedziec blisko siebie

2

@Striker Costa sie zagotowal po kopaniu przez Carvajala i sam go kopnal

0

@Janiama powiedz mi lepiej gdzie taka czapke dorwę? Już u niejednego grajka widziałem, ale nie wiem co to za marka :/

0

@DanielVeB no były, równie dobrze mogli mieć wszystkie 3 trofea.. dramat :/

0

@baczmus kolejny stawia na holendra. Leo indywidualnie najlepszy, ale przez to ze obrona Barcy dziurawa to nie bedzie najlepszy indywidualnie w tym plebiscycie.. ehh, az slow szkoda

1

@Colon ale ta Argentyna jest pechowa.. ja juz nie ogarniam :( Szkoda mi tego Leo

4

@takisobiektos Głowa. Bojan sam się wypowiadał, że jak wszedł do 1 drużyny to niedługo potem zaczął mieć problemy z radzeniem sobie ze zbyt dużą presją i co gorsza z wielkimi tłumami które go oblegały. Doszło do tego, że zaczynał mieć ataki paniki. Odszedł, aby się zdystansować od piłki, chwycić lekkość i radość, nawet kosztem jakości swojej gry. Po prostu psychika nie wytrzymywała i Bojan miał tego świadomość.

0

Orientuje się ktoś mniej więcej kiedy poznamy terminarz LL i np. daty pierwszych 2-3 kolejek? Dziękuję.

0

@mientusek1407 Dla kolumbijczyka czy raczej kolumbijczykowi (przy strzale)?

1

@didzejos didzejos nie czuje gdy rapuje ^^

1

@Lamora swietna jest polska antologia 'Sciencie Fiction' pod redakcja Dukaja (taka niebieska okladka) z jego nowela pod tym samym tytulem na koncu ksiazki

0

@Ratamahatta Keita, mowi Ci cos to nazwisko? :)

1

@Lamora "Historia Twojego Zycia" T.Chiang. Co prawda zbior opowiadan, ale ten gosc tylko te opowiadania napisal i niemal kazde zgarnelo nagrody Hugo czy inne Nebule. Polecam!
Oprocz tego "Accelerando", "Miasto permutacji", "Slepowidzenie", "Ciemny Eden", "Diaspora" i wszystko Dukaja począwszy od "Xavrasa"

0

@kkbarca serio musze ogladac 17min filmu aby zobaczyc 11 nazwisk? Nie znosze tej mody odchodzenia od pisma..

1

Niestety slaba analogia.
A do OPa - kibicem jest osoba kibicujaca, niekoniecznie bedac na stadionie.

0

Przepraszam. Dałem się ponieść emocjom. Mój błąd.

0

Komentarz usunięty

1

W tej chwili poprzedniego meczu juz tam nie mozna obejrzec. Mam nadzieje zatem, ze dzisiejszego nie sciagna za szybko ;) Thx!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Hej! Orientuje sie ktos, gdzie bedzie mozna obejrze mecz z opoznieniem/powtorke? Moze byc platna opcja. Po prostu bede ok 22:30-23 w domu dopiero, a bardzo chcialbym obejrzec mecz na pelnych emocjach bez info o wyniku.
Dziekuje!

0

Nie wiem czy smieszkujesz czy nie, ale moge wyjasnic, ze to e w tym wypadku oznacza „10^”, a wiec jesli tam jest e+30 to oznacza to 10^30. Calosc natomiast jest wynikiem dzialania 29! (silnia)
Tak wiem, captain obvious, ale moze komus sie przyda ^^

0

Nie, nie chodzi o liczbe e ^^

0

Nie ma i nie musi miec. To papka dla mas, nie spodziewaj sie niczego ambitnego, wiekszosc ludzi jest srednio albo slabo ambitna i wiecej od kina niz Avengrs nie wymagaja. Smutne, ale prawdziwe.
To podobnie jak z gniotami wsrod ksiazek, ktore bija listy sprzedazy. Ale ksiegarnie same mowia, ze musze wydawac takiego Mroza, aby zarobic na tym grafomanstwie, dzieki czemu stac ich potem wydac cos niszowego ale bardzo ambitnego na czym generalnie nie zarobia.

2

Messi nie biega po jego stronie. On sam tam biega, spojrz na heatmapy Leo, serio.

1

Jaki to okres dla Benzemy tych 5 goli?

3

Bierz airbnb i nie kombinuj, po co przepłacać ;)

1

Nie prawda. Nie rozumiem jak wciąż można próbować ich porównywać. Różnica jest niezaprzeczalna i nie rozumiem jak można wciąż tyle umniejszać Messiemu. Ten gość to autentycznie najlepszy gracz obecnie i wszystkich czasów zresztą też. Święcicki ma chyba rację mówiąc, że Leo jest jednym z najmniej docenianych piłkarzy na świecie, bo gdyby tak jak on gra, grał ktokolwiek inny, to miałby już pomnik przy każdym stadionie.

0

Bez biletu nie przejdziesz przez barierki (chyba, ze przeskoczysz), wiec raczej nikt nie jezdzi tam bez biletow metrem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?