damian.09
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 niestety, spalony :/
0
@snake99 mozna miec pretensje, bo nawet w okregowce wiesz, ze jak stoisz w murze to sie nie ruszasz, nie skaczesz jak nie ma na to planu, a juz na pewno sie nie ODWRACASZ w podsoku. Gdyby stal, wzgkednie tylko podskakiwal, to mialby szanse machnac w te pilke noga, a tak jeszcze zrobil jej miejsce na przelot.
4
@NaFazieHitman przeczytales caly artykul?
w pozniejszej czesci nastroje sa tonowane i w sumie to nie ma nic z tych wakacji o Neymarze takiego - "Przynajmniej w mediach coraz ciężej znaleźć na temat Neymara jakieś nowe, niewygodne zdjęcia. To, że w Saint-Tropez założył kolorową "piżamę" i paradował po plaży w zielonych okularach, skandali nie wywołuje. Doszło do tego, że jedyne, o co można było się do niego przyczepić, to brak maseczki."
0
@ksawizimens jako jedyny szarpie skrzydlo
2
Powienien sie nie zgadzac na transfer.
1
@Pilka_jest_okragla 60min tempem meczowym to zaden wyczyn prawde mowiac. Nie jestem prpfesjonalista, a bez prpblemu bylem w stanie sie przygotowac samemu w 3 mce do polmaratonu i osiagnac sr tempo ponizej 5min/km. (A jestem w wieku Leo)
Od profesjonalistow oczekuje sie wydolnosci i mocy jaka pokazuje Vidal. Jego 10km w 45min to powinien byc standard, a wrecz minimum, bo tyle ja tez osiagam.
1
@Prezes_sycylijczyk airpods
0
@ketchup94 a niech beda, ale jak masz VAR i bramka pada bezposrednio w tej akcji to powinni zauwazyc, ze jest to faul, a wiec gol nieuznany. Faul byl, Carvajala nie interesowala w ogole pilka tylko zawodnik.
0
@takisobiektos Mowisz o tym nadepnieciu na stope? bo nie jestem pewien czy cos jeszcze bylo i przeoczylem
0
@Lucassito Przeciez taka prawda, widac bylo wyraznie. Zreszta ostatnio to co kolejka to przy bramce realu 'cos jest nie tak'.
1
Nawet jak jest VAR to sedziowie wraz z realem sie smieja calej lidze prosto w twarz. Dramat.
3
Faul jak nic. W ogole pilka go nie interesowala, tylko wybicie pilkarza z biegu.
0
@Dejvo to by nie dzialalo, bo Leo by schodzil do srodka i dublowal Griezmanna. Leo false 9, czy tez classic AM i Antoine z Suarezem w jedej lini.
0
Powinnismy graz z Griezmannem w rownej lini z Suarezem, bo Leo i tak gra nizej.
Albo trzeba bylo twardo cisnac na 3-5-2 z Semedo i Alba na wahadlach i Leo w srodku, ale im ciezko bylo pracowac nad nowa formacja.. :/
3
Widac po Antoine, ze docial. Jedynie odwagi mu czasami brakuje i jestem niemal pewien, ze wynika to z wytycznych od trenerow, bo po Fatim tez czasami widac podobne zagrania jak Griezmann ma, jakas taka zachowawczosc, ale czasami aobie pozwoli na ten drybling i cos wyjdzie ciekawego. Antoine nigdy nie dryblowal, wiec jest „zamkniety” w wytycznych, a gdyby dostal wiecej luzu to na pewno szukalby ciekawszych przestrzeni.
0
@NeroTFP Chyba blizej jednak do Huxleya niz Orwella.
1
@Szicek10 Dokładnie, czytaj to co lubisz i co Cię interesuje ;)
0
Wiadomo kiedy planuja rozpoczac sezon laligi 20/21? Zastanawiam sie czy bedzie mozliwosc poleciec na mecz we wrzesniu.
1
@Szicek10 srednio gdzies 1 na tydzien, to nie jest jakos bardzo szybko. Sa ksiazki ciensze i grubsze, ale niech wyjdzie srednio 400stron, to jest to ok 50 na dzien i 100 w niedziele badz sobote, a zatem godzinka czytania dziennie.
Kiedys po prostu stwierdzilem, ze za duzo czasu bez sensu marnuje w sieci (wtedy byly to demoty, kwejk, wykop) i postanowilem to odciac dosc mocno - czas sie nagle znalazl i to wiecej niz sadzilem ;)
Do tego slucham audiobooki, zawsze w drodze autem do biura i z powrotem, podczas dlugiego biegania (tak 60-90min) albo na dluzszym spacerze z psem, ok 30min znajde zawsze na dzien, a w ten sposb wpadnie jakas lekka ksiazka beletrystyczna na 2-3tyg dodatkowo. Slucham z reguly te, na ktore troche szkoda mi czasu w papierze a jednak jestem ciekaw - np tak sprawdzilem Mroza i sie ciesze ogromnie ze nie czytalem w papierze :P
1
@Szicek10 jakos 50-60 rocznie od kilku lat
9
@Barwindg zero zdziwienia. Wiekszosc tych ruchow przypisywanych lewicy jest przesiaknieta marksizmem. Ludzie sie nigdy nie naucza, a historia zatoczy kolo.
0
@theOneAndOnlyKing poniekad nawet sluszne argumenty.
Ale spojrz na ostatnie mecze i jak szybko Pique wylapal zoltko a ile Casemiro faulowal i w jaki sposob a karta nie padla. Do tego polecam zwrocic uwage na Ramosa, ktory mimo iz otrzymuje kartki i sporo ma tez czerwieni w karierze, to mimo wszystko wciaz ma wiele fauli z premedytacja za ktore tych kartek nie wylapuje. Bardzo ciezko sie gra przeciwko Ramosowi, ale jednoczesnie to straszny gnojek, „biale rekwiczki” nie bez powodu zostaly wspomniane przez Chielliniego
0
Czy pelna tolerancja zawiera w sobie tolerancje dla braku tolerancji?
1
@cat_r37 dokladnie, dlatego MSG dzis moze byc dobrym rozwiazaniem na poczatek
0
@socha chyba nie widzisz ile pracy bez pilki wykonuje Griezmann, a jak gra na boku to dużo więcej daje w obronie niż druga flanka. To bardzo dobry piłkarz, nie grymasi, gra dobrze. Fakt, może nie błyszczy i oczekiwania były spore, ale nie stracił nic ze swojej jakości i jestem pewien, że dam nam jeszcze wiele chwil radości.
0
@Messinio82 wow, zawsze wiedziaelm ze to niewygodny rywal, ale nie sadzilem ze az tak patrzac na historie spotkan
0
@Robert17 Ja, naturlich!
0
@Shad Problem konfederacji polega na tym, ze w sprawach spolecznych sa bardzo zasciankowi, a sam Bosak to uosobienie nacjonalizmu polaczenego z fanatyzmem religijnym. Mimo pozytywow w kwestiach gospodarczych, nie mozna takiej partii pozwolic rzadzic, bo podzielilaby kraj chyba mocniej niz PiS, a wiemy dobrze o napiecia spoleczne trzeba rowniez bardzo dobrze dbac. Zadna gospodarka sie nie utrzyma jesli ludzie beda trzymani na lancuchu pogladow spolecznych, bo latwo to doprowadzi do napiec rowniez politycznych na arenie miedzynarodowej. Ja wiem, ze w idealnym swiecie nie powinno miec to wplywu, oraz ze jakim cudem wobec tego taka Arabia Saudyjska nie jest krytykowana tak glosno za homofobie itd, ale jesli nie mozesz zmienic regul gry, to trzeba grac wedlug nich tak, aby maksymalizowac swoje korzysci. Potem mzoesz zaczac myslec o wplywach i ewentualnych zmianach globalnych.
Podsumowujac, rzad pokroju PiS czy Konfederacji niestety tylko oslabia i oslabiac bedzie nasza pozycje na arenie miedzynarodowej, a nie mozemy sobie na to pozwalac, jesli chcemy sie rozwijac, takze gospodarczo.
1
@catalanian09 Moim zdaniem zaden dive, dostal kleszcza chcac otrzymac zwrotne zagranie. W srodku pola normalnie by to gwizdal kazdy sedzia, a przynajmniej powinien, a wiec w polu karnym sedzia mial takze prawo.
3
@Pawel1980 Dokladnie. Z podejsciem 'anty' UE i cala reszta niekatolickiego swiata, to nie zbuduje zadnych zdrowych powiazan gospodarczych, a bez tego obecnie zaden kraj nie jest w stanie sie rozwijac.