5 sierpnia 2011, 20:42
0
Arsenal chce 40 milionów, ale funtów. Zrozumcie że za takie śmieszne pieniądze nigdy go nie dostaniecie
24 lipca 2011, 19:11
Nie ma Thiago nie ma Cesca. Myślicie, że dosanie cie Fabregasa bo jesteście braceloną?
13 lipca 2011, 22:33
szefu91 Nawet nie wiedziałem, ze coś takiego istnieje
13 lipca 2011, 22:30
Jak mnie wkur*** pisanie o tym, że Arsenal to złodzieje...
13 lipca 2011, 22:28
szefu91 http://pl.memgenerator.pl/mem-image/urzekla-mnie-twoja-historia-14
24 czerwca 2011, 19:47
kanonierzy.com/shownews_id-21336.shtml
13 lipca 2011, 22:26
Piotr777 Na tej stronie nie tylko kibice Arsenalu was krytykują
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Arsenal chce 40 milionów, ale funtów. Zrozumcie że za takie śmieszne pieniądze nigdy go nie dostaniecie
0
Nie ma Thiago nie ma Cesca. Myślicie, że dosanie cie Fabregasa bo jesteście braceloną?
0
szefu91
Nawet nie wiedziałem, ze coś takiego istnieje
0
Jak mnie wkur*** pisanie o tym, że Arsenal to złodzieje...
0
szefu91
http://pl.memgenerator.pl/mem-image/urzekla-mnie-twoja-historia-14
0
Nie ma Thiago nie ma Cesca. Myślicie, że dosanie cie Fabregasa bo jesteście braceloną?
0
kanonierzy.com/shownews_id-21336.shtml
0
Piotr777
Na tej stronie nie tylko kibice Arsenalu was krytykują
0
szefu91
http://pl.memgenerator.pl/mem-image/urzekla-mnie-twoja-historia-14
0
Jak mnie wkur*** pisanie o tym, że Arsenal to złodzieje...