0

Arsenal chce 40 milionów, ale funtów. Zrozumcie że za takie śmieszne pieniądze nigdy go nie dostaniecie

0

Nie ma Thiago nie ma Cesca. Myślicie, że dosanie cie Fabregasa bo jesteście braceloną?

0

szefu91

Nawet nie wiedziałem, ze coś takiego istnieje

0

Jak mnie wkur*** pisanie o tym, że Arsenal to złodzieje...

0

Piotr777

Na tej stronie nie tylko kibice Arsenalu was krytykują

0

kanonierzy.com/shownews_id-21336.shtml

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?