damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
baba przebrana za chłopa, śmiechu warte
1
Ferran by się nie powstydził wykończenia
8
@Marusek Poczucie humoru jest jak renta alkoholowa - nie każdy ma
2
@MesQueUnClub_87 @Safrani I jak ta Wdowia Zatoka, warta polecenia?
1
Spokojnie, Messi pokera zawali Jordanii i tyle będzie z tego gonienia przez Mbappe
2
Szkoda, że ten wolny nie wszedł - dwa hat-tricki w dwóch meczach z rzędu na MŚ byłoby wydarzeniem bez precedensu :D
Ale za to może jakiś z Jordanią jakaś kareta siadzie ^^
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@NeroTFP1 Abstrahując od żartu, ależ ten Klæbo to jest świr paleta
1
Ale żeby wykorzystać rzut karny z rzutu wolnego, to trzeba umić
0
@Kgorecki2500 dla samych parad bramkarza Curacao było warto
7
tak, na pewno gwizdy z powodu nieuznanej bramki, a nie przerwy na wutkie
1
@jacobFCB Rano klasycznie jak to przy sobocie, ogarnięcie chałupy. Potem przygotowanie obiadu, sprzątanie auta, następnie dla odciążenia głowy niecałe 50km rowerem i akurat zdążyłem na początek meczu NED-SWE :D
3
Eh, i gdyby tylko Polska grała zamiast Szwecji...
Wynik byłby taki sam.
3
@Spider_Man Jesteś człowiekiem pająkiem, upoluj i zjedz
7
Zawsze ciary, gdy słyszę te dudy podczas hymnu Szkocji
1
@Kgorecki2500 kolega ze szkoły miał takie swoje popisowe danie - mianowicie naleśniki z parówką, serem żółtym, zapieczone w piekarniku i potem polane ketchupem xD
0
@Zoker Spoko loko, ogarniemy temat
5
@Lionel_Messi10 Kukurydza też się cieszy, że tobie smakuje :D
https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_UYYzpenjgxcc5yZdtZwR1JV75b50H7O2,w400.jpg
0
@piJohn właśnie pragnę zapomnieć jak najszybciej ^^
0
Wybitny to był mecz
5
ale te dośrodkowania Anglików są dojebane
0
@Faro Łysy wziął to na siebie, był pewny i dobrze obstawił
0
@fcbarcafan19 No wiem przecież :P
3
Śmieszy mnie ten przepis z trzymaniem linii przez bramkarza, zwłaszcza jak sobie przypomnę Dudka z Milanem, gdy wychodził 2 metry do przodu xD
3
Teraz w TVP2, mówią o nas!!
https://zapodaj.net/plik-37RqzX7nHc
0
Weź ktoś napisz to nazwisko
1
@Rifek I prefer not to speak. If I speak, I will be in big trouble.
1
@ACMaldini3 Jak bez presji? Chyba nie ma drużyny na tym Mundialu, która nie odczuwałaby presji. Każdy ma jakieś swoje oczekiwania.
16
Może być popularne kino
7
na flashscore już się zaświeciła czerwona kropka dla Iraku, w pierwszej chwili myślałem że gol i siatkę zerwało :D