0

To juz powinna być manita

0

Hahaha Messi hattricki w rep. Hiszpanii :D

0

Neymar + Messi = Miazga na lata

0

Ajjj Ney

0

Juz myslalem, ze Laboga krzyknie: CO ZA AKCJA

0

To dziwne, ale ja tez mam. Dwa nawet, o dziwo.

0

Sędzia łaaaaadnie, prawie wyszło

0

Niskie posiadanie piłki z Rayo było wypadkiem przy pracy, patrząc na dzisiejszą grę

0

HEH HEH HEH

0

Ja rozumiem, że wysokie posiadanie piłki było w ostatnich latach jak gdyby domeną naszych grajków, ale tylko wtedy, gdy były rezultaty. Klepanie na własnej połowie w celu nabicia sobie statystyk, ale niepomagające w osiągnięciu wyniku, jest dla mnie zbędne. Zresztą, im mniej tych zabaw w obronie, tym spokojniejszy będę o Valdésa. Jemu czasami też palma odbije, zaznaczam, czasami. Z taką dyspozycją jak wczoraj jestem w miarę spokojny, choć było to dopiero Rayo.

0

Nie zamierzam wdawać się z Tobą w dyskusję, nie chcę się wdrążać w twój świat Weidenfellerów i innych Legii.

0

Krytyka zawsze jest wskazana, dzisiaj trzeba chwalić, taka jest kolej rzeczy. A teraz dobranoc, Miki.

0

Obroń choć jednego, padako życiowa.

0

ej, ja tez chce ziółka

0

No to tak, podsumowanko po halftajmie: VV wyjął jedenastą jedenastkę, Montoya jak Żewłakow przed laty, dobrze, że murawa równiejsza no i Valdes z refleksem, Song bardzo dobrze, Messi mija niektórych jak tyczki, Pedro mógł ustrzelić 2 gole 2 minuty, Neymar tez jakąś szansę miał, a w domu wszyscy zdrowi.

0

a 6% kto?

0

To było do Minnie

0

A ty jak ta kuna w agreście, chociaż nie, w twoim wieku na takie świnstewka jeszcze nie pora

0

Tak, taki mam kaprys.

0

Ile minut na mecz Pique leży na murawie?

0

Pique 10 minut meczu leży na murawie, kur*a, to nie łózko Gerard

0

HAHAHHHA< VALDES

0

Valdes, po jedenasty karny

0

To już by była przesada, 2 gole Pedro w 2 minuty, bez jaj

0

Meczy to owca, mówi się meczów

0

Nick przeciw Tito, avek przeciw Masche, najeżdżasz na pozostałych, pytanie: co ty tu robisz?

0

sędzia

0

Szczęście, że nie w bramkę, bardzo duże szczęście Marka

0

Szacunek dla Taty. Ja sobie nie wyobrażam, żebym prowadził drużynę ledwo co po pogrzebie bliskiej mi osoby, ba, nie byłbym w stanie wykonywać żadnej innej pracy. Gośc ma mocną psychę, a to ważne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?