damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To juz powinna być manita
0
Hahaha Messi hattricki w rep. Hiszpanii :D
0
Neymar + Messi = Miazga na lata
0
Ajjj Ney
0
Juz myslalem, ze Laboga krzyknie: CO ZA AKCJA
0
To dziwne, ale ja tez mam. Dwa nawet, o dziwo.
0
Sędzia łaaaaadnie, prawie wyszło
0
Niskie posiadanie piłki z Rayo było wypadkiem przy pracy, patrząc na dzisiejszą grę
0
http://autoimg.sport.de/autoimg/883030/300x512/real-im-derby-fieber.jpg xD
0
HEH HEH HEH
0
Ja rozumiem, że wysokie posiadanie piłki było w ostatnich latach jak gdyby domeną naszych grajków, ale tylko wtedy, gdy były rezultaty. Klepanie na własnej połowie w celu nabicia sobie statystyk, ale niepomagające w osiągnięciu wyniku, jest dla mnie zbędne. Zresztą, im mniej tych zabaw w obronie, tym spokojniejszy będę o Valdésa. Jemu czasami też palma odbije, zaznaczam, czasami. Z taką dyspozycją jak wczoraj jestem w miarę spokojny, choć było to dopiero Rayo.
0
Nie zamierzam wdawać się z Tobą w dyskusję, nie chcę się wdrążać w twój świat Weidenfellerów i innych Legii.
0
Krytyka zawsze jest wskazana, dzisiaj trzeba chwalić, taka jest kolej rzeczy. A teraz dobranoc, Miki.
0
Obroń choć jednego, padako życiowa.
0
ej, ja tez chce ziółka
0
No to tak, podsumowanko po halftajmie: VV wyjął jedenastą jedenastkę, Montoya jak Żewłakow przed laty, dobrze, że murawa równiejsza no i Valdes z refleksem, Song bardzo dobrze, Messi mija niektórych jak tyczki, Pedro mógł ustrzelić 2 gole 2 minuty, Neymar tez jakąś szansę miał, a w domu wszyscy zdrowi.
0
a 6% kto?
0
To było do Minnie
0
A ty jak ta kuna w agreście, chociaż nie, w twoim wieku na takie świnstewka jeszcze nie pora
0
Tak, taki mam kaprys.
0
Ile minut na mecz Pique leży na murawie?
0
Pique 10 minut meczu leży na murawie, kur*a, to nie łózko Gerard
0
HAHAHHHA< VALDES
0
Valdes, po jedenasty karny
0
To już by była przesada, 2 gole Pedro w 2 minuty, bez jaj
0
Meczy to owca, mówi się meczów
0
Nick przeciw Tito, avek przeciw Masche, najeżdżasz na pozostałych, pytanie: co ty tu robisz?
0
sędzia
0
Szczęście, że nie w bramkę, bardzo duże szczęście Marka
0
Szacunek dla Taty. Ja sobie nie wyobrażam, żebym prowadził drużynę ledwo co po pogrzebie bliskiej mi osoby, ba, nie byłbym w stanie wykonywać żadnej innej pracy. Gośc ma mocną psychę, a to ważne.