0

Tello, na siłę próbuje być jak Heniek

0

Boże, czemu Tello zawsze chce tak samo strzelać? DLACZEGO?

0

Może jakiś złoty gumiak

0

Skoro Real przegrywa z nazwanymi przez ich wiernych kibiców ogórkami, którzy dostali łomot od Barcy, to jak można nazwać Real?

0

Bartra nabiera pewności siebie, Neymar ciągnie akcje z przodu, Xavi spowalnia wszystko co się tylko da, Pedro słabszy technicznie od Pique, Song grający zbyt krótko, Valdes wykazujący się kunsztem w mało oczekiwanym momencie i ten nieszczęsny PKS.

0

GOLLLLLLL

0

Jak Polska z Grecją

0

Bartra, weź ciężar gry na siebie.
Nie spodziewałem się, że to napiszę.

0

Mogło zaskoczyć, centymetry

0

brazzers

0

Kiedy temu autobusowi się silnik zatrze?

0

Pique, mocniej to w sypialni, tu lżej

0

Robcio

0

BVB 1-0 z OM

0

Ibrą kieruje frustracja, że to nie on był numerem 1 w Barcie. Po części go trochę rozumiem. Spróbujcie postawić się w jego sytuacji. Ale mimo wszystko powinien tę swoją porażkę jakoś przeboleć, w końcu chłop, nie panienka.

0

Spodziewam się PKSu ze strony Szkotów.

0

Ten sam sędzia nie uznał PRAWIDŁOWEJ bramki dla Sevilli w meczu z naszymi, więc Gerard za przeproszeniem, zamknij się. Niech się skupi na grze, te tweety wraz z Shakirą robią mu sieczkę w głowie. Riposta Alvaro jak najbardziej celna, osobiście jestem anty nastawiony przeciw symulkom i tego typu sprawom.

0

Ja mam PES 2003 i uwierzcie mi, jest zajebisty

0

Thiago ma minę "Challenge Accepted" :D

0

A o Messim nic nie napiszesz.

0

Miejsca 9-12 u siebie. Żenada... Czuje się gorzej niż po Euro, nawet napić się nie idzie

0

Hahhahaa

0

Miki, Weidenfeller by to wszystko powykańczał, nie to co Pedro z Alexisem, nie?

0

Wez idź spać, nalegam

0

Czasami mam wrażenie, że kibice śpiewają: "Pooooolska, Biało-Czerwoni".
Za dużo meczów siatki.

0

Ty też

0

Tata ma big cojones, niech następnym razem Pinto wejdzie w pole, tak przy końcówce. Beka by była

0

Słabe

0

To juz powinna być manita

0

Hahaha Messi hattricki w rep. Hiszpanii :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?