damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tello, na siłę próbuje być jak Heniek
0
Boże, czemu Tello zawsze chce tak samo strzelać? DLACZEGO?
0
Może jakiś złoty gumiak
0
Skoro Real przegrywa z nazwanymi przez ich wiernych kibiców ogórkami, którzy dostali łomot od Barcy, to jak można nazwać Real?
0
Bartra nabiera pewności siebie, Neymar ciągnie akcje z przodu, Xavi spowalnia wszystko co się tylko da, Pedro słabszy technicznie od Pique, Song grający zbyt krótko, Valdes wykazujący się kunsztem w mało oczekiwanym momencie i ten nieszczęsny PKS.
0
GOLLLLLLL
0
Jak Polska z Grecją
0
Bartra, weź ciężar gry na siebie.
Nie spodziewałem się, że to napiszę.
0
Mogło zaskoczyć, centymetry
0
brazzers
0
Kiedy temu autobusowi się silnik zatrze?
0
Pique, mocniej to w sypialni, tu lżej
0
Robcio
0
BVB 1-0 z OM
0
Ibrą kieruje frustracja, że to nie on był numerem 1 w Barcie. Po części go trochę rozumiem. Spróbujcie postawić się w jego sytuacji. Ale mimo wszystko powinien tę swoją porażkę jakoś przeboleć, w końcu chłop, nie panienka.
0
Spodziewam się PKSu ze strony Szkotów.
0
Ten sam sędzia nie uznał PRAWIDŁOWEJ bramki dla Sevilli w meczu z naszymi, więc Gerard za przeproszeniem, zamknij się. Niech się skupi na grze, te tweety wraz z Shakirą robią mu sieczkę w głowie. Riposta Alvaro jak najbardziej celna, osobiście jestem anty nastawiony przeciw symulkom i tego typu sprawom.
0
Ja mam PES 2003 i uwierzcie mi, jest zajebisty
0
Thiago ma minę "Challenge Accepted" :D
0
A o Messim nic nie napiszesz.
0
Miejsca 9-12 u siebie. Żenada... Czuje się gorzej niż po Euro, nawet napić się nie idzie
0
Hahhahaa
0
Miki, Weidenfeller by to wszystko powykańczał, nie to co Pedro z Alexisem, nie?
0
Wez idź spać, nalegam
0
Czasami mam wrażenie, że kibice śpiewają: "Pooooolska, Biało-Czerwoni".
Za dużo meczów siatki.
0
Ty też
0
Tata ma big cojones, niech następnym razem Pinto wejdzie w pole, tak przy końcówce. Beka by była
0
Słabe
0
To juz powinna być manita
0
Hahaha Messi hattricki w rep. Hiszpanii :D