damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Serbia dostaje baty od Francji! I tak ma być!
0
Ależ to Polska zrobiła! Tylko Gladiatorzy!!!
0
scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/p526x296/1014013_442806589179700_790729938_n.png
0
Messi, po Ligę Mistrzow i Puchar Świata, niech to bedzie kolejny Twój rok, tyle że z większym przytupem!
0
0
Byleby tylko nie było grania "na Messiego". Trzeba wykorzystać formę i Pedro, i Alexisa, jak i Leo oczywiście, tylko żeby na nim nie spoczywała odpowiedzialność za wynik
0
Ogarnijcie dupy co niektórzy. Ponad połowa forum do momentu tej wypowiedzi chciała Thibauta w Barcelonie, a teraz że to frajer, że jutro nawpuszcza bramek. Co się ma chłopak niepotrzebnie stresować, jak można na luzie popykać na pleju. Tacy ludzie zasługują na może nie szacunek, ale na chociaż zrozumienie. Lepszy taki, niż spięty zamuł.
0
Ty się wtedy do Komunii przygotowywałeś, nie?
0
I bardzo dobrze, mecz będzie na najwyższym z najwyższych poziomów. Niech wygra Barca, znaczy lepszy
0
BVB wygrało z Realem 4-1, gdzie oni w takim razie są? I co na siódmym miejscu robi Bazylea (dwa mecze wygrane z Chelsea tak podnoszą pozycję)? Bo o Real już nawet nie pytam. Jedyne, co tu prawdziwe, to że Bayern pierwszy. Ot, wielki mi ranking.
0
No i git z dużą porcją majonezu ;)) Jeszcze nieśmiało, ale już mówię: WITAMY W BARCELONIE, MARC!
0
A w tej bajce były smoki?
0
Nie było mi dane wtedy żyć, ale dziękuję Niebiosom, że pozwolili mi obejrzeć riplej w 2010
0
Nie rozumiem ludzi, którzy mówią, że Ter Stegen nie odnalazłby się w La Liga. Niby dlaczego? Tu, tak samo jak w każdej innej lidze ma za zadanie odbijać piłkę, by ta nie wpadła do bramki. Ot, cała praca bramkarza. Nie gra w polu, więc nie musi się przestawiać to na klepę, to na długie piłki, to na coś jeszcze innego. Osobiście to mój numer jeden. Jest też genialny Cortuois, ale myślmy trzeźwo: to, że Mou go do nas puści, jest niemal tak samo pewne, jak to, że San Marino pokona Hiszpanię (teoretycznie możliwe, ale właśnie, tylko teoretycznie)
0
A kanapka to przedmiot szkolny, który najmniej przydaje się w życiu xDD Wtedy była większa pompa hahaha
0
Alexis gol z wolnego, no no. Czekamy na odpowiedź Leo. Z takim atakiem jestem spokojny o przyszłość klubu
0
Głodny zwycięstw Leo - to jest to!
0
bym bardzo*
0
No to trzech, i co z tego? W przyszłym sezonie i tak pewnie wszystko wróci do "normy", czego bym nie bardzo nie chciał
0
Jestem dziwnie spokojny o mecz z Atletico. Dlaczego, nie wiem. Może dlatego, że widać po nich zmęczenie, albo to, że Barca wraca na szczyty szczytów. Po 3 pkt!
0
Uff słupek
0
ahh, prawie Alexis
0
To w Elche zarabiają kokosy ^^
0
Jeszcze czekać na oficjalne potwierdzenie transferu MATSa i początek 2014 roku będzie w pełni udany ;)
0
v3go, ty nasz luzaku :)
0
Kocham was wszystkich!!!!!
0
Przepraszam za moje haniebne zachowanie. Poniosly mnie zbedne emocje. Obiecuje poprawe
0
Ja sam trenuje w niemalze identyjczny sposob w moim 6-ligowym klubie. Czy to oznacza, ze zagram w Barcie?
0
bo Niemiec?
0
Aguero, witamy w Barcelonie!