0

Barca ma strzelonych 69 bramek ^^

0

Neymar wraca i strzela golaso, cała drużyna świetnie, no bo jak nazwać inaczej 6-0, Stoch i Bródka złota, Bjergen z Norwegią poza podium, czego chcieć więcej?

0

Ja go rozumiem, sam bym na jego miejscu tak zrobił. Jemu nie zależało na pieniądzach, tylko o graniu. Tyle. Odwalcie się wszyscy od niego!






Żarcik, ty męska ku**o

0

Jeszcze brakuje, by nasi się spaśli

0

Przedsmak tego, co bedzie w Manchesterze.

0

Podobny przebieg meczu jak podczas ME, gdy Polska grała ze Szwecją

0

Skoro lubi przebieranki, to niech to robi, byleby na boisku grał jak należy.

0

Lech Poznań wie, jak grać z City

0

Warto skontaktować się z włodarzami Śląska Wrocław, jak grać z Sevillą. W końcu stawili im ciężki opór, przerywając w dwumeczu nieznacznie 1-9

0

z City zobaczymy starego, dobrego Messiego

0

A może Messi robi nas w ch**a i na City bedzie znów petarda? Głęboko w to wierze

0

Nie powiedział nic oryginalnego. Każdy chce wygrać

0

Chłodnej głowy, szybszej nogi, lepszych tricków, uczciwości i żebyś nie wypisywał takich idiotyzmów jak ostatnio - tego Ci życzę Ney, no i rzecz jasna trofeów :)

0

Wygrać wysoko, tak żeby myślami po meczu w 85% być już na Etihad. Sociedad przejdziemy, byleby tylko bez nerwów.

0

Gdyby piłkarze City oddawali w co niektórych sytuacjach strzały w światło bramki, wygraliby to. Ale i tak potrafili przedrzeć się pod bramkę Čecha mimo bardzo dobrze zorganizowanej obrony Chelsea. Oj, będzie nam z nimi ciężko. Koncentracja do ostatniej sekundy i walka o każdą piłkę (Messi, słowa te kieruję głównie w Twoją stronę). Awans być musi!

0

Nie zanosi się, żeby Xavi miał godnego następcę. S. Roberto póki co, z całym szacunkiem, nic nie gra, a za to taki Thiago w Bayernie eksplodował formą.

0

To już Stelmet ZG Valencię pokonał XD

0

Oj, ojca, nie dziadka

0

Wyobraźcie sobie, że wasz tata mówi publicznie, że za swojego dziadka oddałby życie swoje i wasze. Ja bym się załamał. Wielki minus dla Neymara

0

Z Sociedad wygrać pewnie, żeby całkowicie skoncentrować się na Sevilli, którą też trzeba ograć. Inny scenariusz niż dwa zwycięstwa będzie porażką

0

Bramka z niesłusznie podyktowanego karnego to żadne przełamanie. W dodatku przegraliśmy, więc to i tak nic nie daje. Na Pichichi szans już Leo nie ma, to mógłby czasem z łaski swojej podać lepiej ustawionemu koledze, czego wczoraj mieliśmy przykład. Rozumiem, że jest po kontuzji, ale większa ruchliwość zarówno bez piłki, jak i po stracie jest dla niego obowiązkiem. Nie po to trzepie taką kasę, by stać na boisku. Lata lecą, masy przybyło, i co najgorsze serce do gry jakby nieco mniejsze. Tęsknię za tym Leo sprzed 3-4 lat. Trzeba mieć nadzieję, że z City eksploduje jego forma, kiedy jak nie teraz.

0

Mimo wszystko w LM szanse Barcelony szacuje na 60-40, głównie przez to że w MC zabraknie Aguero a my wciąż jesteśmy w top 5 europejskich klubów, a jeszcze jak wróci Ney i zaprzestane bedzie granie na Leo, to o awans jestem w miarę spokojny. Nie wiadomo też z jakim nastawieniem psychicznym wyjdą obie drużyny. Wszystko zweryfikuje boisko

0

rozumiem*

0

Messi głodny bramki - ja go rozumimem

0

Nawet jakby dzisiaj Levante wygrało, to i tak nie zdobędą punktu :D Wracając do rzeczywistości, to liczę na goleadę

0

Gdyby Barcelona leżała w Polsce... Tu o frekwencję nie trzeba by było się martwić

0

Dania psuje finały, i w tym, jak i w tamtym roku. Przez ich mizerność na początku meczu do końca już w ogóle nie było emocji. Jak Polska grała, przynajmniej był zawał.

0

Po co mu nazwisko?

0

Krolewski, nawet się wzruszyłem twoją smutną opowieścią, kontynuuj

0

My też wiemy, co to znaczy. 0:7 nie zawsze cieszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?