damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Barca ma strzelonych 69 bramek ^^
0
Neymar wraca i strzela golaso, cała drużyna świetnie, no bo jak nazwać inaczej 6-0, Stoch i Bródka złota, Bjergen z Norwegią poza podium, czego chcieć więcej?
0
Ja go rozumiem, sam bym na jego miejscu tak zrobił. Jemu nie zależało na pieniądzach, tylko o graniu. Tyle. Odwalcie się wszyscy od niego!
Żarcik, ty męska ku**o
0
Jeszcze brakuje, by nasi się spaśli
0
Przedsmak tego, co bedzie w Manchesterze.
0
Podobny przebieg meczu jak podczas ME, gdy Polska grała ze Szwecją
0
Skoro lubi przebieranki, to niech to robi, byleby na boisku grał jak należy.
0
Lech Poznań wie, jak grać z City
0
Warto skontaktować się z włodarzami Śląska Wrocław, jak grać z Sevillą. W końcu stawili im ciężki opór, przerywając w dwumeczu nieznacznie 1-9
0
z City zobaczymy starego, dobrego Messiego
0
A może Messi robi nas w ch**a i na City bedzie znów petarda? Głęboko w to wierze
0
Nie powiedział nic oryginalnego. Każdy chce wygrać
0
Chłodnej głowy, szybszej nogi, lepszych tricków, uczciwości i żebyś nie wypisywał takich idiotyzmów jak ostatnio - tego Ci życzę Ney, no i rzecz jasna trofeów :)
0
Wygrać wysoko, tak żeby myślami po meczu w 85% być już na Etihad. Sociedad przejdziemy, byleby tylko bez nerwów.
0
Gdyby piłkarze City oddawali w co niektórych sytuacjach strzały w światło bramki, wygraliby to. Ale i tak potrafili przedrzeć się pod bramkę Čecha mimo bardzo dobrze zorganizowanej obrony Chelsea. Oj, będzie nam z nimi ciężko. Koncentracja do ostatniej sekundy i walka o każdą piłkę (Messi, słowa te kieruję głównie w Twoją stronę). Awans być musi!
0
Nie zanosi się, żeby Xavi miał godnego następcę. S. Roberto póki co, z całym szacunkiem, nic nie gra, a za to taki Thiago w Bayernie eksplodował formą.
0
To już Stelmet ZG Valencię pokonał XD
0
Oj, ojca, nie dziadka
0
Wyobraźcie sobie, że wasz tata mówi publicznie, że za swojego dziadka oddałby życie swoje i wasze. Ja bym się załamał. Wielki minus dla Neymara
0
Z Sociedad wygrać pewnie, żeby całkowicie skoncentrować się na Sevilli, którą też trzeba ograć. Inny scenariusz niż dwa zwycięstwa będzie porażką
0
Bramka z niesłusznie podyktowanego karnego to żadne przełamanie. W dodatku przegraliśmy, więc to i tak nic nie daje. Na Pichichi szans już Leo nie ma, to mógłby czasem z łaski swojej podać lepiej ustawionemu koledze, czego wczoraj mieliśmy przykład. Rozumiem, że jest po kontuzji, ale większa ruchliwość zarówno bez piłki, jak i po stracie jest dla niego obowiązkiem. Nie po to trzepie taką kasę, by stać na boisku. Lata lecą, masy przybyło, i co najgorsze serce do gry jakby nieco mniejsze. Tęsknię za tym Leo sprzed 3-4 lat. Trzeba mieć nadzieję, że z City eksploduje jego forma, kiedy jak nie teraz.
0
Mimo wszystko w LM szanse Barcelony szacuje na 60-40, głównie przez to że w MC zabraknie Aguero a my wciąż jesteśmy w top 5 europejskich klubów, a jeszcze jak wróci Ney i zaprzestane bedzie granie na Leo, to o awans jestem w miarę spokojny. Nie wiadomo też z jakim nastawieniem psychicznym wyjdą obie drużyny. Wszystko zweryfikuje boisko
0
rozumiem*
0
Messi głodny bramki - ja go rozumimem
0
Nawet jakby dzisiaj Levante wygrało, to i tak nie zdobędą punktu :D Wracając do rzeczywistości, to liczę na goleadę
0
Gdyby Barcelona leżała w Polsce... Tu o frekwencję nie trzeba by było się martwić
0
Dania psuje finały, i w tym, jak i w tamtym roku. Przez ich mizerność na początku meczu do końca już w ogóle nie było emocji. Jak Polska grała, przynajmniej był zawał.
0
Po co mu nazwisko?
0
Krolewski, nawet się wzruszyłem twoją smutną opowieścią, kontynuuj
0
My też wiemy, co to znaczy. 0:7 nie zawsze cieszy