damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze, że mamy Ciebie Victor jeszcze całe 8 miesięcy!
0
Gareth "100 milionów" per. Kamil Steinbach Bale niepocieszony
0
A w tej bajce były smoki?
0
100 milionów, takiego długu Perez szybko nie spłaci
0
Bayer, by stać się jedną z ulubionych ofiar Messiego, potrzebował jednego meczu. BEKA
0
Gdyby Barca miała takich kibiców, jak chociażby nasza kadra... Hiszpańscy kibice są nudni
0
jaka śmieszna Liga Mistrzów? Vive właśnie wygrało z Kiel, i to w jakim stylu
0
wraca*
0
Teraz, jak Hummels obniżył loty, wara jego temat. Ja temu transferowi mówię nie. Z kolei Courtois, hmm, ta klauzula jakaś niska jak na taki skill, ktoś tu leje wodę.
0
I nasz sztab niepocieszony, i Shakira. Dzięki ci Del Boske, krulu.
0
Pamiętam, jak gdzieś tak koło 2005 roku wszyscy kumple kupowali na targu koszulki Ronaldinho z dyszką na plecach. Też ją chciałem mieć, ale była jedynie 19-tka z napisem Messi. Pomyślałem sobie, kto to? No ale dobra, wziąłem ją. I kto by pomyślał, że było to nazwisko najlepszego piłkarza świata.
0
"Jeśli będę musiał odejść, żeby eksplodować" if you know what i mean
0
Władcą to ty możesz być, ale w łóżku. Chociaż, jak się w takiej Shakirze uruchomi instynkt zwierzęcy...
0
Andre, komm!
0
Mourinho w dresie Barcy ściskający się ze Stoiczkowem - Bk
0
Z ostatniej chwili: Reprezentacja Polski nie zakwalifikowała się do przyszłorocznych Mistrzostw Świata
0
Przecież w twoim wieku samo powąchanie wódki to samobójstwo
0
No to teraz Gerard się zarucha na śmierć
0
Przeczytałeś to co napisałeś? Alexis na ławkę, Messi na skrzydło, i co jeszcze? Barcelonie potrzeba jokera, wiesz jaka jest jego rola? Więc nie pi***ol mi tu o Falcao czy innym Coście.
0
A według mnie stary, ale dobry
0
Nie żałuję
0
Masz rodzinę, musisz zerwać kontakty ze swoją lubą
0
Tylko on może być lepszy od Messiego. A miał to być niewypał transferowy..
0
Tak, to jest Iniesta! Tak, to jest Barca! Tak, to jest ten cud!
Czy Andres jest w stanie wrócić jeszcze do takiej formy? Trzeba wierzyć.
Vamos!
0
Pique się rozleniwił, bo nie ma go kto przycisnąć. A niech tylko Puiy wróci, a nóż widelec Gerard się trochę przebudzi. Bo to iście na jeden raz już mnie wpienia niekiedy.
0
Po ostatnich jego wypowiedziach łatwo wywnioskować, że chce grać w Barcie. No ale w końcu to wychowanek, na swoim fachu się zna, na rezerwę w sam raz. Bo, nie oszukujmy się, jeśli VV faktycznie odejdzie, między słupkami trzeba postawić jakiegoś równie dobrego, ale i przede wszystkim młodszego golkipera. Osobiście jestem za transferem.
0
........ a Widzew wygrał
Chce wam się już pić?
0
Haha, przypomniało mi się, jak jakiś komentator ze Sportklubu czytał go "Dełlefeł". A może to poprawna wymowa? Już nie wiem
0
Tello wreszcie strzelił gola!
0
Tello, na siłę próbuje być jak Heniek