0

Dobrze, że mamy Ciebie Victor jeszcze całe 8 miesięcy!

0

Gareth "100 milionów" per. Kamil Steinbach Bale niepocieszony

0

A w tej bajce były smoki?

0

100 milionów, takiego długu Perez szybko nie spłaci

0

Bayer, by stać się jedną z ulubionych ofiar Messiego, potrzebował jednego meczu. BEKA

0

Gdyby Barca miała takich kibiców, jak chociażby nasza kadra... Hiszpańscy kibice są nudni

0

jaka śmieszna Liga Mistrzów? Vive właśnie wygrało z Kiel, i to w jakim stylu

0

wraca*

0

Teraz, jak Hummels obniżył loty, wara jego temat. Ja temu transferowi mówię nie. Z kolei Courtois, hmm, ta klauzula jakaś niska jak na taki skill, ktoś tu leje wodę.

0

I nasz sztab niepocieszony, i Shakira. Dzięki ci Del Boske, krulu.

0

Pamiętam, jak gdzieś tak koło 2005 roku wszyscy kumple kupowali na targu koszulki Ronaldinho z dyszką na plecach. Też ją chciałem mieć, ale była jedynie 19-tka z napisem Messi. Pomyślałem sobie, kto to? No ale dobra, wziąłem ją. I kto by pomyślał, że było to nazwisko najlepszego piłkarza świata.

0

"Jeśli będę musiał odejść, żeby eksplodować" if you know what i mean

0

Władcą to ty możesz być, ale w łóżku. Chociaż, jak się w takiej Shakirze uruchomi instynkt zwierzęcy...

0

Andre, komm!

0

Mourinho w dresie Barcy ściskający się ze Stoiczkowem - Bk

0

Z ostatniej chwili: Reprezentacja Polski nie zakwalifikowała się do przyszłorocznych Mistrzostw Świata

0

Przecież w twoim wieku samo powąchanie wódki to samobójstwo

0

No to teraz Gerard się zarucha na śmierć

0

Przeczytałeś to co napisałeś? Alexis na ławkę, Messi na skrzydło, i co jeszcze? Barcelonie potrzeba jokera, wiesz jaka jest jego rola? Więc nie pi***ol mi tu o Falcao czy innym Coście.

0

A według mnie stary, ale dobry

0

Nie żałuję

0

Masz rodzinę, musisz zerwać kontakty ze swoją lubą

0

Tylko on może być lepszy od Messiego. A miał to być niewypał transferowy..

0

Tak, to jest Iniesta! Tak, to jest Barca! Tak, to jest ten cud!
Czy Andres jest w stanie wrócić jeszcze do takiej formy? Trzeba wierzyć.
Vamos!

0

Pique się rozleniwił, bo nie ma go kto przycisnąć. A niech tylko Puiy wróci, a nóż widelec Gerard się trochę przebudzi. Bo to iście na jeden raz już mnie wpienia niekiedy.

0

Po ostatnich jego wypowiedziach łatwo wywnioskować, że chce grać w Barcie. No ale w końcu to wychowanek, na swoim fachu się zna, na rezerwę w sam raz. Bo, nie oszukujmy się, jeśli VV faktycznie odejdzie, między słupkami trzeba postawić jakiegoś równie dobrego, ale i przede wszystkim młodszego golkipera. Osobiście jestem za transferem.

0

........ a Widzew wygrał



Chce wam się już pić?

0

Haha, przypomniało mi się, jak jakiś komentator ze Sportklubu czytał go "Dełlefeł". A może to poprawna wymowa? Już nie wiem

0

Tello wreszcie strzelił gola!

0

Tello, na siłę próbuje być jak Heniek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?