0

Nie wiem jak u Was, ale mój barszczyk był wyku**isty :D Jeszcze raz wszystkiego naaaajlepszego ;)

0

Za 1,5h zasiadamy z rodziną do stołu. Ale to jest zajebisty dzień. Wszystkiego najlepszego wszystkim!!! Dobrego barszczu i trafionych prezentów ;)

0

Weeesołych Świąt ziomki i nie spijcie się w Sylwka :3

0

Panie Andres, a czy można być jeszcze lepszym aniżeli teraz? Ha, pewnie, że można, byle tylko kontuzje nie trapiły, a bedzie dobrze. A nawet lepiej.

0

No to wirtualni koledzy: Wesołych Świąt i zajebistego Sylwka!

0

Samobój Kompany'ego piękniejszej urody niż swojaki Gerarda z Bayernem i Milanem

0

Jaki banan hahaha

0

A z Milanem to przymierzył

0

Nasz za to bardziej ogarnięty :D

0

Czy oni nie wiedzą, że Pitio ma takie uderzenie? W ogóle go nie kryją przy strzałach

0

Ibra drewniak? Co ty gadasz?

0

Obrona Szwecji WTF

0

2-2 CR

0

Nie no, chyba mimo wszystko skurcz

0

Odksoczyla jakiemus Szwedowi, a moglo byc juz 3-1

0

Ale będę lał, jak Szwecja ich przejdzie

0

ooo Szwecja :D

0

Szwecja strzel coś, będzie chociaż ciekawie

0

Dziwni? Stary, popatrz na jego statystki

0

Ronaldo, co skuteczność! Złota Piłka być musi, tak na zdrowy rozum.

0

Cristiano gol

0

Nasza przyszłość

0

Moze wreszcie skonczy sie dominacja Hiszpanii co do pucharow, to Europy, to swiata. Zieeew

0

Suchutko w gardełku, Panie Thohir.

0

Ribery, na co ci była ta pyszałkowatość? Z kolei CR7 po raz kolejny gol, on musi dostać Złotą Piłkę, po prostu na nią zasłużył.

0

Pinto to jest gość, w tym sezonie nie zagrał ani minuty, a i tak chce zostać. Chociaż w Pucharze Hiszpanii sobie pogra

0

CR 16 goli. Messi go chyba nie dogoni już

0

To i ja wiem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?