damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem jak u Was, ale mój barszczyk był wyku**isty :D Jeszcze raz wszystkiego naaaajlepszego ;)
0
Za 1,5h zasiadamy z rodziną do stołu. Ale to jest zajebisty dzień. Wszystkiego najlepszego wszystkim!!! Dobrego barszczu i trafionych prezentów ;)
0
Weeesołych Świąt ziomki i nie spijcie się w Sylwka :3
0
Panie Andres, a czy można być jeszcze lepszym aniżeli teraz? Ha, pewnie, że można, byle tylko kontuzje nie trapiły, a bedzie dobrze. A nawet lepiej.
0
No to wirtualni koledzy: Wesołych Świąt i zajebistego Sylwka!
0
Samobój Kompany'ego piękniejszej urody niż swojaki Gerarda z Bayernem i Milanem
0
https://scontent-a-mxp.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/q71/s720x720/1511357_190096657849432_1839393035_n.jpg
OFICJALNIE!
0
https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1521736_192696290932280_1352050638_n.jpg
XDD
0
Jaki banan hahaha
0
A z Milanem to przymierzył
0
Nasz za to bardziej ogarnięty :D
0
Czy oni nie wiedzą, że Pitio ma takie uderzenie? W ogóle go nie kryją przy strzałach
0
Ibra drewniak? Co ty gadasz?
0
Obrona Szwecji WTF
0
2-2 CR
0
Nie no, chyba mimo wszystko skurcz
0
Odksoczyla jakiemus Szwedowi, a moglo byc juz 3-1
0
Ale będę lał, jak Szwecja ich przejdzie
0
ooo Szwecja :D
0
Szwecja strzel coś, będzie chociaż ciekawie
0
Dziwni? Stary, popatrz na jego statystki
0
Ronaldo, co skuteczność! Złota Piłka być musi, tak na zdrowy rozum.
0
Cristiano gol
0
Nasza przyszłość
0
Moze wreszcie skonczy sie dominacja Hiszpanii co do pucharow, to Europy, to swiata. Zieeew
0
Suchutko w gardełku, Panie Thohir.
0
Ribery, na co ci była ta pyszałkowatość? Z kolei CR7 po raz kolejny gol, on musi dostać Złotą Piłkę, po prostu na nią zasłużył.
0
Pinto to jest gość, w tym sezonie nie zagrał ani minuty, a i tak chce zostać. Chociaż w Pucharze Hiszpanii sobie pogra
0
CR 16 goli. Messi go chyba nie dogoni już
0
To i ja wiem :D