damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
obstawiłem że Valladolid wygra lub zremisuje i dwie stówy w kieszeni :)
0
Wszystko działa na naszą korzyść, z Elche 3pkt muszą być obowiązkowo! A z Atletico zwycięstwo trzeba bedzie wyszarpać, dosłownie - La Liga musi być nasza!
4
nie ma Ronaldo, więc nie bedzie fartu na koniec
0
Valladolid zaraz strzeli
4
Co ten Ramos tak ostatnio
3
Jak można cieszyć się z czyjejś kontuzji? Co za kretyni
0
Wypalony Julio Cesar, pozostali bramkarze też jacyś nieznani. Gdzie Diego Alves?
2
Niedobrze mi się robi, jak patrzę na Blattera
1
Tylko czekać, aż Messiego do zarządu wezmą
0
Przecież Barca by zbankrutowała, chcąc sprowadzić Pogbę. On ponoć na 80mln jest wyceniany
0
Valladolid, liczę na was
0
Jedyne, czym CR mnie denerwuje, to te jego fochy na boisku, ale trzeba to przyznać, że facet obecnie jest najlepszy na globie. I głową gra dobrze, i huknąć potrafi, a i technicznie jest niesamowity. Marzy mi się ich wspólna gra z Leo
0
Gdyby tylko mocniej
0
Lampard to powinno być czerwo!
0
0
10 lat temu do gimnazjum chodzili ogarnięci ludzie, wyrośnięci, no a teraz przewaga dzieci ze wzrostem max 165cm, zakapturzeni cwaniaczki. Aż się boję pomyśleć, co będzie za jakieś pięć lat
0
Wstydzisz się tego?
0
96 rocznik, a ty testy piszesz jutro? Kiblujesz? xd
0
A z nami to Diego musiał pier***nąć, dzisiaj słabiutko
0
Diego Luiz, witamy
0
S*****laj
0
Marzy mi się czerwo dla Chelsea i dwie szybkie bramki Atletico na początku II połowy, wtedy może w końcu OBIE drużyny by się otworzyły
0
Bardzo nudny mecz, no ale tego można się było spodziewać. Taktyka Mou z tym PKSem zabija mecz
6
Czy wy naprawdę chcecie, żeby Barcelona stała się Chelsea? Nie można zmieniać trenera z powodu kilku słabych wyników, trzeba dać Tacie szansę na przyszły sezon. Co chodzi o zarząd, to tak, tu zmiany są KONIECZNE
4
Dobrze, że Messi tak kropnął z wolnego, bo jakby nie patrzeć, to spokojnie powinien był skompletować hat-tricka
0
Lwy mają niesamowitą siłę rażenia u siebie, to samo się tyczy Barcy. Rewanż będzie bardzo ciężki, od początku należy sobie wypracować dwu, trzy-punktową przewagę, by grało się naszym po prostu lżej.
3
W przyszłym sezonie będzie już koksił, teraz nabiera cennego doświadczenia (jedyny pozytyw kontuzji naszych podstawowych stoperów)
0
Ten mecz pokazał, że pozycją Masche jest DP, a nie ŚO. Trenerze, przejrzyj na oczy.
0
Na pustą, serio?!!
1
Ajajajajaj Bartra