0

obstawiłem że Valladolid wygra lub zremisuje i dwie stówy w kieszeni :)

0

Wszystko działa na naszą korzyść, z Elche 3pkt muszą być obowiązkowo! A z Atletico zwycięstwo trzeba bedzie wyszarpać, dosłownie - La Liga musi być nasza!

4

nie ma Ronaldo, więc nie bedzie fartu na koniec

0

Valladolid zaraz strzeli

4

Co ten Ramos tak ostatnio

3

Jak można cieszyć się z czyjejś kontuzji? Co za kretyni

0

Wypalony Julio Cesar, pozostali bramkarze też jacyś nieznani. Gdzie Diego Alves?

2

Niedobrze mi się robi, jak patrzę na Blattera

1

Tylko czekać, aż Messiego do zarządu wezmą

0

Przecież Barca by zbankrutowała, chcąc sprowadzić Pogbę. On ponoć na 80mln jest wyceniany

0

Valladolid, liczę na was

0

Jedyne, czym CR mnie denerwuje, to te jego fochy na boisku, ale trzeba to przyznać, że facet obecnie jest najlepszy na globie. I głową gra dobrze, i huknąć potrafi, a i technicznie jest niesamowity. Marzy mi się ich wspólna gra z Leo

0

Gdyby tylko mocniej

0

Lampard to powinno być czerwo!

0

0

10 lat temu do gimnazjum chodzili ogarnięci ludzie, wyrośnięci, no a teraz przewaga dzieci ze wzrostem max 165cm, zakapturzeni cwaniaczki. Aż się boję pomyśleć, co będzie za jakieś pięć lat

0

Wstydzisz się tego?

0

96 rocznik, a ty testy piszesz jutro? Kiblujesz? xd

0

A z nami to Diego musiał pier***nąć, dzisiaj słabiutko

0

Diego Luiz, witamy

0

S*****laj

0

Marzy mi się czerwo dla Chelsea i dwie szybkie bramki Atletico na początku II połowy, wtedy może w końcu OBIE drużyny by się otworzyły

0

Bardzo nudny mecz, no ale tego można się było spodziewać. Taktyka Mou z tym PKSem zabija mecz

6

Czy wy naprawdę chcecie, żeby Barcelona stała się Chelsea? Nie można zmieniać trenera z powodu kilku słabych wyników, trzeba dać Tacie szansę na przyszły sezon. Co chodzi o zarząd, to tak, tu zmiany są KONIECZNE

4

Dobrze, że Messi tak kropnął z wolnego, bo jakby nie patrzeć, to spokojnie powinien był skompletować hat-tricka

0

Lwy mają niesamowitą siłę rażenia u siebie, to samo się tyczy Barcy. Rewanż będzie bardzo ciężki, od początku należy sobie wypracować dwu, trzy-punktową przewagę, by grało się naszym po prostu lżej.

3

W przyszłym sezonie będzie już koksił, teraz nabiera cennego doświadczenia (jedyny pozytyw kontuzji naszych podstawowych stoperów)

0

Ten mecz pokazał, że pozycją Masche jest DP, a nie ŚO. Trenerze, przejrzyj na oczy.

0

Na pustą, serio?!!

1

Ajajajajaj Bartra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?