damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co ty w ogóle porównujesz, Puchar Europy a Puchar Katalonii. Barcelona leży w Europie, ale Madryt w Katalonii to już nie, mózgu
3
Za rok Barcelona przejmie ten puchar :)
0
wiedziałem
0
co ty gadasz?
0
końcówka będzie przednia
0
Wawrzyniak bankowo by coś trafił, mając tyle sytuacji - jednak uczeń jeszcze nie przerósł mistrza (nie muszę chyba pisać, kto jest kim)
0
co ten Bale dzisiaj, pijany?
0
coś Bale celownik ma dzisiaj rozregulowany
0
do sklepu i sobie kup
0
nawet nazwiska nie potrafisz napisać
0
kompleks to jest na tej stronie
0
co ten Źewłakow się tak drze
11
Niech sobie jeszcze wezmą Alvesa za tyle samo, to będę zadowolony
4
Jeśli zarząd nie będzie się pchać tam, gdzie go nie chcą, to jestem spokojny o wyniki. Oby każdy zawodnik tryskał takim optymizmem jak MAtS
1
Na siłę napisana wiadomość jak dla mnie
0
Będzie dobrze, musi być :) Powodzenia MAtS!
3
Celowa gierka w celu uzyskania satysfakcjonującego kontraktu - w tym roku nie wróci na CN, nie łudźcie się
0
Brazylia nie jest w mojej opinii faworytem Mundialu, podobnie jak Argentyna. Po prostu w tych drużynach niektóre pozycje nie są tak silnie obsadzone jak pozostałe, co daje pole manewru rywalom. Jestem cule, ale nie chciałbym, żeby wygrała Hiszpania. Bo choć są najlepszą ekipą globu, ich hegemonia mnie już po prostu nudzi. Może Niemcy wreszcie się przełamią, może Belgia zaskoczy, kto go tam wie. Życzyłbym sobie turnieju obfitego w sensacje i niespodzianki
0
Witamy na pokładzie Lucho!
0
Luis Enrique oficjalnie trenerem!
4
Szkoda, że trenera nie można wypożyczyć, tak jak to jest w przypadku piłkarzy. Na ten czas dałoby się Enrique jako coacha i gdyby w razie czego się nie sprawdził, to z wypożyczenia wraca Tata i dalej prowadzi zespół, ewentualnie, w przypadku dobrych wyników Lucho, pożegnałby się z klubem.
Trochę namotane, wiem ;)
0
Messiego nie można nazwać 'człowiekiem wypalonym', na moje oko on po prostu nie ma motywacji, bo w piłce klubowej wygrał już wszystko, co tylko było można. Potrzebny jest ktoś, kto w jakiś sposób wpłynie, nie tylko na niego, ale i resztę graczy, że możliwe jest wygranie tego samego raz jeszcze. Chciałbym widzieć tę samą Barcelonę, co 4 lata temu, głodną sukcesów i żądzy krwi. Wierzę, że nowy trener, najpewniej Lucho, na nowo obudzi w nich potwora.
2
Jeżeli zostanie (w co niestety wątpię), to nowy trener, czyli pewnie Enrique, powinien go dać na DM. To jest jego prawdziwa pozycja, stoper do niego nie pasuje
11
Co się z tym Messim stało? Tylko kasy chce, 20 baniek, ludzie, CO TO ZA KWOTA?!! W dupie mu się już poprzewracało... Żeby jeszcze grał tak jak 4 lata temu
1
Wygramy to
0
Nie zapominaj o mniejszości, której to nie jest obojętne
0
Skoro Levante potrafiło wygrać 2-0, to Barca nie może? Ostatni mecz sezonu, już nie ma co kalkulować. Trzeba wyjść na murawę i udowodnić, że wciąż jesteśmy najlepsi. Bardziej dogodnego rywala i terminu spotkania nie można było dostać, by ukazać swoją wielkość. Do boju!
0
Jeżeli ma zostać tym trenerem tylko dlatego, żeby Leo był sczęśliwy, to ja dziękuję. Poza tym doświadczenie ma zerowe, no ale zobaczymy
0
Ktoś tam na górze jest Cule, bo takich jaj, jak dzisiaj, to ja dawno nie widziałem. Jeśli z taką grą wygramy ligę, to to będzie istny cud.
VeB!
0
Skurczybyk, co wyciągnął