1

Ajajajajaj Bartra

0

Nie popisał się Bartra teraz

0

Cóż za podanie

0

Ban dla kolegi

1

To nie rugby...

5

Liverpool musi zdobyć tytuł

0

Tylko nie Alves, błagam. Najgorszy i najbardziej irytujący obecnie piłkarz w Barcelonie

0

Przeczytałem "W 2011 roku Sandro Rosell przelecieć miał" oh God

21

Wracaj do zdrowia i nie nurkuj już więcej, proszę

1



1

Przed znakami interpunkcyjnymi nie stawia się spacji, a wracając do twojej myśli, krytyka należy się całemu zespołowi, a nie tylko Messiemu.

0

I ci "kibice" myślą, że taką postawą coś wskurają? Teraz klub trzeba wspierać, a nie bluzgać. Wstyd...

0

Zachowanie Alvesa poniżej jakiegokolwiek poziomu, chętnie bym mu dał karę pieniężną i zakaz na kilka meczów w lidze. Byłby przynajmniej jakiś pożytek z niego w końcu

0

Dlaczego tacy idioci sterują Barceloną? Dlaczego?! Niech jakiś piłkarz zaapeluje o zmiany w zarządzie. Nie wierzę w to, że wszyscy w klubie są zgodni z polityką tych baranów. Niech ktoś pokaże w tej drużynie jaja, do jasnej cholery!

3

Gratulacje dla Realu, wygrał lepszy.
A jeżeli Xavi powie, że tak nie było, to osobiście pojadę do Barcelony i mu dam w ryj. Przegrywać trzeba umieć

0

Na prezydenta go! Mówi co myśli, to się szanuje. A wzmianka o Messim jak najbardziej trafiona

1

Limit niepowodzeń wyczerpał się w sobotę, teraz bedzie już tylko lepiej

0

Mogą podtrzymać tę passę pod warunkiem, że my też zachowamy czyste konto i wygramy po karnych

0

Pokazały, że mają jaja i że nie są cip**mi, u chłopaków sprawa wygląda zgoła odmiennie

0

Jak nasza reprezentacja - same kalkulacje.

0

Henderson mimo czerwa otrzymuje brawa od kibiców, co za widok :)

0

Dwa mecze z rzędu bez bramki, chyba nie myśleli, że będą za to ubóstwiani. Niemniej jednak zachowanie tych "kibiców" jest nie na miejscu, bo krytyka to jedno, a obrażanie i liczne wulgaryzmy to drugie. I do tego ten rasizm...

0

Szczęścia zabrakło? No wez nie żartuj... Jakby były jakiekolwiek chęci do gry, to one, połączone z umiejętnościami, dawałaby bramki, ba, wtedy nawet szczęście by nam sprzyjało. No ale skoro nie ma motywacji, to trudno o rezultaty

0

Jestem ciekaw, co tata im mówi w szatni

0

1

Głos mu się nic nie zmienił przez te 10 lat ;) Brakuje mi teraz tej jego dawnej swobody w mijaniu rywali

0

Do polskiej ligi go, Liga Mistrzów zagości wreszcie do Polski

0

Brak polotu. Gdyby zamiast Almerii grał taki Real bądź Bayern, zostalibyśmy pożarci.

0

Jak dla mnie to za dużo tych wszystkich informacji o Alenie. Pierwszy dzień w klubie, a presja już ogromna.

0

Przecież Götze to sprzedawczyk, jego to można co najwyżej do Figo porównać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?