damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ajajajajaj Bartra
0
Nie popisał się Bartra teraz
0
Cóż za podanie
0
Ban dla kolegi
1
To nie rugby...
5
Liverpool musi zdobyć tytuł
0
Tylko nie Alves, błagam. Najgorszy i najbardziej irytujący obecnie piłkarz w Barcelonie
0
Przeczytałem "W 2011 roku Sandro Rosell przelecieć miał" oh God
21
Wracaj do zdrowia i nie nurkuj już więcej, proszę
1
1
Przed znakami interpunkcyjnymi nie stawia się spacji, a wracając do twojej myśli, krytyka należy się całemu zespołowi, a nie tylko Messiemu.
0
I ci "kibice" myślą, że taką postawą coś wskurają? Teraz klub trzeba wspierać, a nie bluzgać. Wstyd...
0
Zachowanie Alvesa poniżej jakiegokolwiek poziomu, chętnie bym mu dał karę pieniężną i zakaz na kilka meczów w lidze. Byłby przynajmniej jakiś pożytek z niego w końcu
0
Dlaczego tacy idioci sterują Barceloną? Dlaczego?! Niech jakiś piłkarz zaapeluje o zmiany w zarządzie. Nie wierzę w to, że wszyscy w klubie są zgodni z polityką tych baranów. Niech ktoś pokaże w tej drużynie jaja, do jasnej cholery!
3
Gratulacje dla Realu, wygrał lepszy.
A jeżeli Xavi powie, że tak nie było, to osobiście pojadę do Barcelony i mu dam w ryj. Przegrywać trzeba umieć
0
Na prezydenta go! Mówi co myśli, to się szanuje. A wzmianka o Messim jak najbardziej trafiona
1
Limit niepowodzeń wyczerpał się w sobotę, teraz bedzie już tylko lepiej
0
Mogą podtrzymać tę passę pod warunkiem, że my też zachowamy czyste konto i wygramy po karnych
0
Pokazały, że mają jaja i że nie są cip**mi, u chłopaków sprawa wygląda zgoła odmiennie
0
Jak nasza reprezentacja - same kalkulacje.
0
Henderson mimo czerwa otrzymuje brawa od kibiców, co za widok :)
0
Dwa mecze z rzędu bez bramki, chyba nie myśleli, że będą za to ubóstwiani. Niemniej jednak zachowanie tych "kibiców" jest nie na miejscu, bo krytyka to jedno, a obrażanie i liczne wulgaryzmy to drugie. I do tego ten rasizm...
0
Szczęścia zabrakło? No wez nie żartuj... Jakby były jakiekolwiek chęci do gry, to one, połączone z umiejętnościami, dawałaby bramki, ba, wtedy nawet szczęście by nam sprzyjało. No ale skoro nie ma motywacji, to trudno o rezultaty
0
Jestem ciekaw, co tata im mówi w szatni
0
1
Głos mu się nic nie zmienił przez te 10 lat ;) Brakuje mi teraz tej jego dawnej swobody w mijaniu rywali
0
Do polskiej ligi go, Liga Mistrzów zagości wreszcie do Polski
0
Brak polotu. Gdyby zamiast Almerii grał taki Real bądź Bayern, zostalibyśmy pożarci.
0
Jak dla mnie to za dużo tych wszystkich informacji o Alenie. Pierwszy dzień w klubie, a presja już ogromna.
0
Przecież Götze to sprzedawczyk, jego to można co najwyżej do Figo porównać