0

CR 16 goli. Messi go chyba nie dogoni już

0

To i ja wiem :D

0

Mam takie rutynowe pytanko: czy ten mecz jest gdzieś na cyfrowym polsacie?

0

City niech wezmą Pedro, Valdesa w ostateczności, a nam niech oddadzą Yayę. I będzie git

0

I co z tego, że Barca (prawdopodobnie) zagra drugim składem. Barca to Barca, każdy chce ją zobaczyć na żywo. Jakby drogi Miki przyjechali do twojego miasta sam byś jako jeden z pierwszych zapierdzielał po wejściówki.

0

Betis nam ewidentnie nie leży, ale trzy punkty tak czy inaczej muszą być zgarnięte. Żeby tylko nie było tak, jak w Pampelunie.

0

Ciekawe jaką teraz Barca by grała piłkę, gdyby nie Pep. Może wyczekiwanie na kontrę

0

A Stelmet był wczoraj bliski dużej niespodzianki, nieznacznie przegrywając z Galatą

0

Pierwszy raz w życiu spotykam się że słowem "gargantuiczny". Polski to jednak trudny język

0

Pique...

0

Co symbolizuje ten gest Sergio?

0

I w końcu gol ze stałego fragmentu!

0

2-0 !!!

0

heh heh heh

0

Kuuutwa

0

Zakochałeś się?

0

Dobrze, że Pepe jest niewiniątkiem :) Adieu

0

Messi ino Strzel

0

rocznik 2000 i wszystko jasne

0

Zieeeew

0

Pany, na co wam przerotki

0

Mógł spróbowac szczupaka

0

Ajjj Alexis

0

Minimalny spalony

0

Pique jaki sęp :D

0

Zakodowany

0

ale Robert to lis pola karnego, ktoś, kogo u nas w chwili obecnej nie ma

0

Tyko żeby to spróbowanie czegoś nowego nie skończyło się ławką rezerwowych.

0

Abbiati będzie bronił? W takim wypadku o przełamanie Messiego jestem spokojny.

0

Ja i tak Kloppa lubię, za jego żywiołowość i charyzmę, której ŻADEN trener na świecie nie ma, przynajmniej nie w takim stopniu.
JA lubię Barcę, taką, jaka jest. To ona wprowadziła nowy styl, a że jest on nudny dla innych, cóż.. Nie każdy musi być fanem gry naszych chłopców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?