damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
CR 16 goli. Messi go chyba nie dogoni już
0
To i ja wiem :D
0
Mam takie rutynowe pytanko: czy ten mecz jest gdzieś na cyfrowym polsacie?
0
City niech wezmą Pedro, Valdesa w ostateczności, a nam niech oddadzą Yayę. I będzie git
0
I co z tego, że Barca (prawdopodobnie) zagra drugim składem. Barca to Barca, każdy chce ją zobaczyć na żywo. Jakby drogi Miki przyjechali do twojego miasta sam byś jako jeden z pierwszych zapierdzielał po wejściówki.
0
Betis nam ewidentnie nie leży, ale trzy punkty tak czy inaczej muszą być zgarnięte. Żeby tylko nie było tak, jak w Pampelunie.
0
Ciekawe jaką teraz Barca by grała piłkę, gdyby nie Pep. Może wyczekiwanie na kontrę
0
A Stelmet był wczoraj bliski dużej niespodzianki, nieznacznie przegrywając z Galatą
0
Pierwszy raz w życiu spotykam się że słowem "gargantuiczny". Polski to jednak trudny język
0
Pique...
0
Co symbolizuje ten gest Sergio?
0
I w końcu gol ze stałego fragmentu!
0
2-0 !!!
0
heh heh heh
0
Kuuutwa
0
Zakochałeś się?
0
Dobrze, że Pepe jest niewiniątkiem :) Adieu
0
Messi ino Strzel
0
rocznik 2000 i wszystko jasne
0
Zieeeew
0
Pany, na co wam przerotki
0
Mógł spróbowac szczupaka
0
Ajjj Alexis
0
Minimalny spalony
0
Pique jaki sęp :D
0
Zakodowany
0
ale Robert to lis pola karnego, ktoś, kogo u nas w chwili obecnej nie ma
0
Tyko żeby to spróbowanie czegoś nowego nie skończyło się ławką rezerwowych.
0
Abbiati będzie bronił? W takim wypadku o przełamanie Messiego jestem spokojny.
0
Ja i tak Kloppa lubię, za jego żywiołowość i charyzmę, której ŻADEN trener na świecie nie ma, przynajmniej nie w takim stopniu.
JA lubię Barcę, taką, jaka jest. To ona wprowadziła nowy styl, a że jest on nudny dla innych, cóż.. Nie każdy musi być fanem gry naszych chłopców.