damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ta natura i temperament, trzeba się cieszyć z tego, co się ma
0
Mój 1000 dzień na fcbarca.com!!! Kiedy pijemy?
0
taaag
0
A ja myślałem, że komentarz promadrycki był tylko na GD
0
co to bylo?
0
Valdes na skrzydło, więcej zdziała
0
A jak Pedro strzelił hattricka, to miałem jeszcze nadzieje na jakiś progres
0
zieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeew
0
Pedro, dokładnośc, to jego domena
0
dwugłowy
0
Wszystkie strzały - rykoszet
0
Aczkolwiek, aczkolwiek, aczkolwiek
0
Koles po lewej w szarej koszulce na dole bluzki ma usmieszek xd
0
Czy mógłby ktoś udostępnić link do bramek, skrótu lub czegokolwiek (Barca - Real) z komentarzem probarcelońskim?
0
Celta postraszyła tym 5-0 z Malagą, a i Espanyol w tym sezonie nie najgorzej gra. Zresztą, to są derby, one zawsze w jakiś sposób elektryzują nas, Cule
0
To za Elche, madryccy redaktorki od siedmiu boleści. Płaczcie sobie, płaczcie, i tak wam to gó*no da.
0
Alexis, mnie już do siebie przekonałeś
0
"Podarowano im parę kolejeczek" - maestro Dani :D
0
A ja odsyłam do 3-0, 6-2, 5-0, kolejno 2005, 2008 i 2010, czyli do dat, które większość z nas doskonale pamięta. Jesteś żałosny
0
Garść sucharów na dobranoc:
Dlaczego Real przegrał? Bo miał lukę w środku.
Gareth - Co? - Kabaret
Cristiano - Co? - Dziura!
Dlaczego Bale jest lubiany? Bo jest w dechę
0
Real powoli staje się coraz bardziej uzależniony od karnych. Narkomania wszędzie
0
ta zazdrość u 13latków, wzruszające
0
- Ronaldo
- Co?
- Dziura!
hahahahaha :D
0
Dlaczego koledzy lubią Bale'a? Co jest w dechę!
0
Redakcjo, powiedzcie, co palicie. Ja też chcę, wesołości nigdy za wiele
0
Miki, doroślejesz! To co, na happy 12 piccolo, tak żeby przyszaleć, truskawkowe. Niezła bania
0
Real już za bardzo przesiąkł tymi karnymi w każdym meczu, dlatego tak ciężko jest im przeboleć decyzję sędziego. To za Elche, mośki. Poza tym, dozwolona jest gra ciałem, więc
0
http://static.fangol.pl/content/d/5/d/d5dc5bad5d2885aae2403e69bb4e616b-full.gif
0
JEST KONIEC!
0
To VV musial wybronic