0

Nie ta natura i temperament, trzeba się cieszyć z tego, co się ma

0

Mój 1000 dzień na fcbarca.com!!! Kiedy pijemy?

0

taaag

0

A ja myślałem, że komentarz promadrycki był tylko na GD

0

co to bylo?

0

Valdes na skrzydło, więcej zdziała

0

A jak Pedro strzelił hattricka, to miałem jeszcze nadzieje na jakiś progres

0

zieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeew

0

Pedro, dokładnośc, to jego domena

0

dwugłowy

0

Wszystkie strzały - rykoszet

0

Aczkolwiek, aczkolwiek, aczkolwiek

0

Koles po lewej w szarej koszulce na dole bluzki ma usmieszek xd

0

Czy mógłby ktoś udostępnić link do bramek, skrótu lub czegokolwiek (Barca - Real) z komentarzem probarcelońskim?

0

Celta postraszyła tym 5-0 z Malagą, a i Espanyol w tym sezonie nie najgorzej gra. Zresztą, to są derby, one zawsze w jakiś sposób elektryzują nas, Cule

0

To za Elche, madryccy redaktorki od siedmiu boleści. Płaczcie sobie, płaczcie, i tak wam to gó*no da.

0

Alexis, mnie już do siebie przekonałeś

0

"Podarowano im parę kolejeczek" - maestro Dani :D

0

A ja odsyłam do 3-0, 6-2, 5-0, kolejno 2005, 2008 i 2010, czyli do dat, które większość z nas doskonale pamięta. Jesteś żałosny

0

Garść sucharów na dobranoc:
Dlaczego Real przegrał? Bo miał lukę w środku.
Gareth - Co? - Kabaret
Cristiano - Co? - Dziura!
Dlaczego Bale jest lubiany? Bo jest w dechę

0

Real powoli staje się coraz bardziej uzależniony od karnych. Narkomania wszędzie

0

ta zazdrość u 13latków, wzruszające

0

- Ronaldo
- Co?
- Dziura!

hahahahaha :D

0

Dlaczego koledzy lubią Bale'a? Co jest w dechę!

0

Redakcjo, powiedzcie, co palicie. Ja też chcę, wesołości nigdy za wiele

0

Miki, doroślejesz! To co, na happy 12 piccolo, tak żeby przyszaleć, truskawkowe. Niezła bania

0

Real już za bardzo przesiąkł tymi karnymi w każdym meczu, dlatego tak ciężko jest im przeboleć decyzję sędziego. To za Elche, mośki. Poza tym, dozwolona jest gra ciałem, więc

0

JEST KONIEC!

0

To VV musial wybronic

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?