damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hiszpański Jacek Gmoch
0
Kurs na Barce wynosił 1,04, a na Mtalurg 17!! I weź to człowieku przewidź
0
Czy wy ludzie, jak gracie w nogę na orliku, czy też w CSa bądź w fifę zawsze wygrywacie? Proste, że nie. Dlatego nie wieszajcie co po niektórzy psów na Barcelonie tylko dlatego, że prezentują w lidze ostatnio kiepski poziom. Wstrzymajcie się z tymi opiniami do końca sezonu, który okaże się obfity w trofea, jestem tego pewien.
0
https://fbcdn-photos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1/1795637_226960857505823_273780794_n.jpg
Humor zawsze wskazany :)
0
Jesteśmy już zbyt przewidywalni i coraz więcej drużyn wie jak z nami nie tyle grać, co nawet wygrać (przykładów przytaczać nie muszę). Nasza filozofia gry jest do luftu, albo niektórzy zawodnicy.
0
Shakira zadba, zeby mu było dobrze
0
Było mi smutno, że ominęły nas Derby Europy z San Marino, ale jest na całe szczęście Gibraltar
0
Bilabo i RSSS pokazali, jak z nami grać, i co najważniejsze, wygrać. Z biegiem czasu coraz więcej drużyn będzie wiedziało jak nas pokonać, trzeba więc ich skontrować wysuwając nową myśl taktyczną. Jaką, nie wiem, od tego są trenerzy, ale tak dalej być nie może. Same podania w bok, do tyłu, w bok, do tyłu nie są już naszą bronią. City zagrało zbyt bojaźliwie, dlatego nic z nami nie ugrało, ale hiszpańskie drużyny już mniej więcej wiedzą o co kaman. Z dnia na dzień ciężko coś zmienić, trzeba mieć nadzieję, że będzie już tylko lepiej i takie wpadki się nie zdarzą nigdy więcej.
0
I tak jesteśmy najlepsi, więc o co spina? Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce, takie o motto
0
Remis ich nie interesuje, tylko porażka. Postawa godna najlepszych, o to chodzi :)
0
Kupon się sam nie wygra, do tego się nasi muszą przyczynić
0
Niech sobie teraz sir Manuel wyruszy do Szwecji i przeprosi tamtejszy naród, bo tak łżeć to każdy potrafi. Byleby tylko kary uniknąć, żałosne...
0
Źle Valdesowi w Barcelonie? Ja tego pojąć nie mogę, całe życie w jednym klubie i kaprys, że musi odejść. Dlaczego?
0
Doświadczenie jest najważniejszym czynnikiem w tym dwumeczu, czego skutkiem jest niezagrożony awans do ćwierćfinału Barcy
0
Nie żeby coś, ale ty weź się zamknij i skup się na grze, bo symulki są równie żałosne co niektóre decyzje sędziów... To ostatnia osoba, która powinna się wypowiadać na ten temat.
0
Bayern tiki-taka
0
Też mi technik z Oezila
0
Teraz hala dzieci będą mówić, że wpływamy na sędziów. I nieważne, że to całkiem inna sytuacja, dla nich to nieistotne
0
Doświadczenie zrobiło swoje
0
Dobrze gada, polałbym mu
0
Valdes w kluczowym momencie nie zawiódł, brawo dla naszego portero! I salwy braw należą się tez Daniemu, naprawdę dobry mecz w jego wykonaniu. Na minus Alexis, stremowany jak nie wiem co. Nic mu nie wychodziło. Szkoda tego "spalonego", bo 3-0 to już praktycznie awans, a tak trzeba będzie jeszcze walczyć, bo w końcu Kun zagra. VeB!
0
Przycisnąć ich na początku, strzelić bramkę i uspokoić grę. W tym meczu główną rolę będzie grało doświadczenie.
0
Co za ludzie, mecz się jeszcze nie zaczął, a ci już, że dostaniemy dzisiaj, że będzie ciężko, że klęska, że byle by przegrać dwiema bramkami... Wypchajcie się, piep***ni sezonowcy
0
Tytuł mistrza Anglii priorytetem? A proszę bardzo, skupcie się tylko na niej :)
0
Liga Mistrzów 08/09 ahh te czasy jak rozbiliśmy i Bayern 4-0, i Real 6-2. Najlepszy sezon w historii. A, bym zapomniał o porażce z Wisłą :D
0
Wrócił po kontuzji, strzelił bardzo piękną bramkę, i jak to Brazylijczyk zatańczył - co w tym złego? Rayo chciało grać otwartą piłkę? Chciało. To niech pretensji do nikogo nie mają
0
Sevilla powinna mieć 2 karne w ciągu pięciu minut, a tu sędzia czerwoną za symulkę, beka
0
Jeszcze dwa dni, a już mam ciary. Ahh, co to bedzie za dwumecz
0
W tym sezonie również duński Kolding jest mocny, który wraz z Barcą, Vive, Kielem, Hamburgiem i z zawsze mocnym Vespremem będzie pretendentem do wygrania LM
0
City przed nami zmięknie, nawet nie zauważą kiedy stracą z nami dwie bramki.