damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kiedy to wejdzie?!
0
Jak myślicie, warto postawić u buka, że Kostaryka wygra każdą z połów z Anglią? Bo kurs kuszący :)
4
Tam rządzi inny futbol
0
Cheesburgery zaraz strzelą
0
To wyglądało tak, jakby Meireles siedział na byku i nie chciał spaść
1
Kim Dzong Un ma bekę z Południa
3
Hahahah Cordoba wyrównuje w 10 doliczonej minucie czasu podstawowego w meczu o awans do PD z Las Palmas i awansuje, ale jaja :D
0
Belgia jest po prostu niedoświadczona jak na tej rangi turniej, nie to co taka Kostaryka, która przegrywając z Polską stwierdziła, że niżej już upaść nie można, postanowiła wznieść się na wyżyny w tym roku
0
Szpaku się wku*wił
0
Że jesteś przesiąknięty fifą
1
ajaja jakby to weszło
0
no właśnie widzę :D
0
*perski
0
Argentyna nie ma pomysłu na grę, sam Messi, który zresztą też nie gra dobrze, nie będzie wiecznie tego wózka ciągnąć.
3
Ja się teraz pytam: za co Messi dostał tę podwyżkę? Pytam poważnie, bo też chcę tyle hajsu za stanie w miejscu
0
Szpakowski, gra Argentyny i PKS Iran - najnudniejsze połączenie, jakie tylko może być
0
Alves przy Gago to mistrz wrzutek
0
Mam tylko dekoder i reset nic nie dał, dalej się ta czerwona dioda świeci
0
Z innej beczki: mieliście kiedys tak, że na dekoderze (w tym wypadku HD 5000 z CP) świecila sięe jedynie czerwona dioda? Bo ja tak właśnie mam od jakichś 3 godzin i na nic to pudło nie reaguje, a mecz juz za godzine. Mozliwe, ze sie spalił?
0
ma być 2-2, póki co jest nienajgorzej :)
0
nieuznana
0
Defensywa szwajcarska dziurawa jak ser, ale i tak to co Francja gra, to ja nie mam pytań
1
ta dobitka hahaha
0
kto komentuje? bo nie mam jak oglądać
0
ale on się drze jakoś tak nienaturalnie, a poza tym opisuje każdą akcję dokładnie, jakbym telewizora nie miał. Dobrze, że chociaż Laskowski jest i trzyma poziom
0
Co ten Ulatowski się tak drze
0
Teraz będą mówić, że Drogba przynosi pecha
0
hahaha jaki taniec :D
0
100% gwarancji nigdy nie ma, a że jeszcze grają ze sobą drużyny, dla których to będzie mecz o wszystko, różnie może być
0
co za kiks