0

Kiedy to wejdzie?!

0

Jak myślicie, warto postawić u buka, że Kostaryka wygra każdą z połów z Anglią? Bo kurs kuszący :)

4

Tam rządzi inny futbol

0

Cheesburgery zaraz strzelą

0

To wyglądało tak, jakby Meireles siedział na byku i nie chciał spaść

1

Kim Dzong Un ma bekę z Południa

3

Hahahah Cordoba wyrównuje w 10 doliczonej minucie czasu podstawowego w meczu o awans do PD z Las Palmas i awansuje, ale jaja :D

0

Belgia jest po prostu niedoświadczona jak na tej rangi turniej, nie to co taka Kostaryka, która przegrywając z Polską stwierdziła, że niżej już upaść nie można, postanowiła wznieść się na wyżyny w tym roku

0

Szpaku się wku*wił

0

Że jesteś przesiąknięty fifą

1

ajaja jakby to weszło

0

no właśnie widzę :D

0

*perski

0

Argentyna nie ma pomysłu na grę, sam Messi, który zresztą też nie gra dobrze, nie będzie wiecznie tego wózka ciągnąć.

3

Ja się teraz pytam: za co Messi dostał tę podwyżkę? Pytam poważnie, bo też chcę tyle hajsu za stanie w miejscu

0

Szpakowski, gra Argentyny i PKS Iran - najnudniejsze połączenie, jakie tylko może być

0

Alves przy Gago to mistrz wrzutek

0

Mam tylko dekoder i reset nic nie dał, dalej się ta czerwona dioda świeci

0

Z innej beczki: mieliście kiedys tak, że na dekoderze (w tym wypadku HD 5000 z CP) świecila sięe jedynie czerwona dioda? Bo ja tak właśnie mam od jakichś 3 godzin i na nic to pudło nie reaguje, a mecz juz za godzine. Mozliwe, ze sie spalił?

0

ma być 2-2, póki co jest nienajgorzej :)

0

nieuznana

0

Defensywa szwajcarska dziurawa jak ser, ale i tak to co Francja gra, to ja nie mam pytań

1

ta dobitka hahaha

0

kto komentuje? bo nie mam jak oglądać

0

ale on się drze jakoś tak nienaturalnie, a poza tym opisuje każdą akcję dokładnie, jakbym telewizora nie miał. Dobrze, że chociaż Laskowski jest i trzyma poziom

0

Co ten Ulatowski się tak drze

0

Teraz będą mówić, że Drogba przynosi pecha

0

hahaha jaki taniec :D

0

100% gwarancji nigdy nie ma, a że jeszcze grają ze sobą drużyny, dla których to będzie mecz o wszystko, różnie może być

0

co za kiks

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?