0

jest napisane

2

Taką jedenastką można złożyć z tych Brazylijczyków, którzy na mundial nie pojechali:
Diego Alves - Miranda, Luisao, Naldo, Filipe Luis - Coutinho, Kaka, Diego, Lucas Moura - Pato, Lima

+ wiadomo Ney, Thiago Silva, David Luiz, Oscar, czy tam nawet Julio Cesar i by była zupełnie inna gra

0

Nie wiem jak wam, ale mi w ogóle nie jest szkoda Brazylii, to była przyjemność móc zobaczyć taki spektakl - teraz przynajmniej ich łzy są wytłumaczalne

0

Fred po meczu: "Zagraliśmy chu*owo"

5

walkowerem

2

Mimo wszystko szacunek dla piłkarzy Brazylii że nie poddali się i dzielnie walczyli do samego końca. Zagrali na najwyższym możliwym poziomie. Może i polegli, ale dali z siebie wszystko.




Żartuje, zagrali jak ostatnie cioty.



Nie mój wpis, ale musiałem to wstawić hahaha

1

Blitzkrieg

0

Szacunek dla Brazylii za walkę



XD

5

Fred, ksywka adekwatna do umiejętności

0

Neuer wyprzedził epokę

0

HAHAHAHAH

0

nie wierze

0

bi.gazeta.pl/im/ee/85/f8/z16287214Q.jpg

0

Okładki może i wymowne, ale te gazety to i tak syf, zresztą jak każde kolorowe pisemko

0

wczoraj Maradona, dzisiaj Claudio Bravo - co ja piłem?

0

Koleś wie, na czym stoi - to mi się podoba

2

Niemcy są skazani na trzecie miejsce, im zawsze brakuje tego czegoś. Brazylia będzie w finale, pomimo braków kadrowych, musi być

0

CI na końcu to od Rubika wynajęci, jak nic

0

Czy Alves kiedykolwiek był nominalnym prawym skrzydłowym? No właśnie

6

Piękny półfinał to będzie, pojedynek dwóch graczy tworzących historię, Van Basten vs Maradona - czegóż chcieć więcej?

0

Krul dobry wariat

1

Grają inteligentnie, nie mają takiego potencjału w ataku jak Holendrzy i nie chcą nadziać się na kontry

0

Chyba nie muszę przypominać, kto jako ostatni pokonał Kostarykę na MŚ

0

No przecież są z nc+ panowie eksperci Kosowski i Mielcarski, perły polskiej komentatorki

1

Te ciekawostki że tak powiem z du*y wzięte

0

Niestety, nie jesteś za dobry w rozwiązywaniu zagadek

1

Zgaduję, że o Navasie pierwszy raz usłyszałeś podczas mundialu

0

Marketing, nic więcej

19

I po co tak gada? Konfliktów mu się chce?

1

Laskowski fajnie akcentuje Hulk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?