damianex10
Dołączył/a: luty 2011
18 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jest napisane
2
Taką jedenastką można złożyć z tych Brazylijczyków, którzy na mundial nie pojechali:
Diego Alves - Miranda, Luisao, Naldo, Filipe Luis - Coutinho, Kaka, Diego, Lucas Moura - Pato, Lima
+ wiadomo Ney, Thiago Silva, David Luiz, Oscar, czy tam nawet Julio Cesar i by była zupełnie inna gra
0
Nie wiem jak wam, ale mi w ogóle nie jest szkoda Brazylii, to była przyjemność móc zobaczyć taki spektakl - teraz przynajmniej ich łzy są wytłumaczalne
0
Fred po meczu: "Zagraliśmy chu*owo"
5
walkowerem
2
Mimo wszystko szacunek dla piłkarzy Brazylii że nie poddali się i dzielnie walczyli do samego końca. Zagrali na najwyższym możliwym poziomie. Może i polegli, ale dali z siebie wszystko.
Żartuje, zagrali jak ostatnie cioty.
Nie mój wpis, ale musiałem to wstawić hahaha
1
Blitzkrieg
0
Szacunek dla Brazylii za walkę
XD
5
Fred, ksywka adekwatna do umiejętności
0
Neuer wyprzedził epokę
0
HAHAHAHAH
0
nie wierze
0
bi.gazeta.pl/im/ee/85/f8/z16287214Q.jpg
0
Okładki może i wymowne, ale te gazety to i tak syf, zresztą jak każde kolorowe pisemko
0
wczoraj Maradona, dzisiaj Claudio Bravo - co ja piłem?
0
Koleś wie, na czym stoi - to mi się podoba
2
Niemcy są skazani na trzecie miejsce, im zawsze brakuje tego czegoś. Brazylia będzie w finale, pomimo braków kadrowych, musi być
0
CI na końcu to od Rubika wynajęci, jak nic
0
Czy Alves kiedykolwiek był nominalnym prawym skrzydłowym? No właśnie
6
Piękny półfinał to będzie, pojedynek dwóch graczy tworzących historię, Van Basten vs Maradona - czegóż chcieć więcej?
0
Krul dobry wariat
1
Grają inteligentnie, nie mają takiego potencjału w ataku jak Holendrzy i nie chcą nadziać się na kontry
0
Chyba nie muszę przypominać, kto jako ostatni pokonał Kostarykę na MŚ
0
No przecież są z nc+ panowie eksperci Kosowski i Mielcarski, perły polskiej komentatorki
1
Te ciekawostki że tak powiem z du*y wzięte
0
Niestety, nie jesteś za dobry w rozwiązywaniu zagadek
1
Zgaduję, że o Navasie pierwszy raz usłyszałeś podczas mundialu
0
Marketing, nic więcej
19
I po co tak gada? Konfliktów mu się chce?
1
Laskowski fajnie akcentuje Hulk