15

Zarówno nick, jak i komentarz sięgają dna

1

Rozumiem, że emocje, ale starajcie się tonować swoje wypowiedzi, bo wcale nie jesteście, co poniektórzy, lepsi od "hala dzieci"

0

"Oszczędzał" się na Mundial, to teraz może się zabawić ;)

0

Nie, nie będzie go w Cyfrowym Polsacie

0

Przelękli się siły trenerskiej w osobie Janka Urbana

54

Już dziś wieczorem na fcbarca.com


Error 503 Service Unavailable

Service Unavailable

Guru Meditation:

XID: 1846951080

Varnish cache server

0

Więcej wykrzykników, więcej

7

Przypominam dla porządku, że to są tylko przewidywane składy

0

Niby chcę mocnego otwarcia sezonu, ale z drugiej strony chcę, by Tytoń (o ile będzie w pierwszej jedenastce) dobrze wypadł - tak więc 2-0 przyjmę z otwartymi rękami

17

Tata wiecznie żywy na CN

0

Tak, bo w Lidze Mistrzów za wygraną dostają pamiątkowe długopisy

0

Gol dla Legii, a tu ani jednej powtórki - niby Kazachstan biedny nie jest, ale tamtejsza telewizja to jak z komuny, tyle, że w kolorze

5

Realizacja meczu Legii bardziej amatorska niż jej zarząd

1

To powinieneś już być Bogiem

0

Messi niech wraca na prawe skrzydło, gdzie stał się najlepszym piłkarzem globu. Lewa strona jest Neymara. To Suarez ma być lisem pola karnego, zresztą, po to tu przyszedł.

1

I co tu napisać? Chciałoby się wreszcie go pozbyć z klubu, ale pomyśleć, że w jego miejsce przyjdzie jakiś noname z Brazylii...

0

Tak, bo jakby decyzja zapadła 31 sierpnia, to by lepiej było.

2

Odbiegając co nieco od tematu: jak tak patrzę, że dzisiaj w IV rundzie LM gra Celtic, to aż mnie coś ściska. To jest cholernie przykre uczucie, patrząc jak klub, który dostał baty od Legii, gra dalej. Przepisy, fair play, taa... Wiem, nie ma co płakać, co się stało, to się nie odstanie. Całym sercem za Mariborem!

2

Co tam Reus czy Cuadrado, dawać Douglasa, on ma POTENCJAŁ

1

0

Piłkarze Arsenalu kontra byli piłkarze Arsenalu

0

Jedyne, co zapamiętałem z jego przygody tutaj, to asysta przy golu Messiego w 1/2 LM 10/11 z Realem na Bernabeu

1

Sezonie, przybywaj!

1

Maribor, zróbcie z nich marmoladę

1

Legia!

Co?

Walkower.


Cisowianka po 1,40zł

3

to nie ma nic do rzeczy

0

Będąc piłkarzem Celticu zbojkotowałbym mecze kosztem Legii... Pieniądze swoją drogą, honor ważniejszy - choć przepisy to przepisy. A nieszanowna pani Ostrowska niech kupuje już lepiej wczasy na Seszelach

0

To teraz Busquets nie wypada Ci się zwijać z bólu, jeśli go naprawdę nie odczujesz - kapitan to kapitan, nieważne, którym z kolei się nim jest, nazwa zobowiązuje do walki, nie do hańby klubu

17

Jeszcze taki suchar co do meczu Legii:
Jaka jest ulubiona gra Celticu? Counter Strike 1.6

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?